Swiss Image

Ár:   3399 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 2899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cwfan, Módosítva: 2017. február 7.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 2899 Ft

Ez a nem zsíros éjszakai krém alpesi gleccservizet, jégalgát és gyógynövény kivonatokat tartalmaz, annak érdekében, hogy megfelelően támogatni tudja a bőr természetes regenerálódási ciklusát, javítsa a bőr rugalmasságát és megvédje azt az öregedés első jeleitől.

Ár: 2899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1500 , Eladó: Reci81
Állapot: Több mint félig van, Helyszín: Budapest 10. kerület, fizetés: Személyesen, posta utalás utàn
parblek

2019. október 10.

Nagyon akartam szeretni ezt a krémet. Szépek az összetevői(megnéztem más oldalakon is és nem egyezik az összetevőlista ezzel, szilikont nem is láttam benne) nem túl zsíros és az illata is tetszett. De sajnos itt vége is a pozitívumoknak. Bár száraz a bőröm valahogy mégsem szívódott be hanem mintha csak egy vastag réteg lett volna rajta reggel, úgy éreztem szinte az összeset lemosom amit este felkentem. És gondolom valami ilyesmi is történhetett mert az én arcom is csúnya lett tőle, kipattogott. Szerintem eltömítette a pórusokat, vagy valahogy nem tudott lélegezni tőle a bőröm. Elhasználom kézkrémnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 10.

Eszter555

2019. április 29.

Könnyű krém annak ellenére, hogy éjszakai. Illata nem erős, jó viselni nem ragad. Kettőt elhasználtam, de télen olajjal kellett keverem mert kevés volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 29.

Ziza

2018. április 21.

Zsíros bőrre vettem, mert az éjszakai krémek nagy részétől reggelre nagyon zsíros lesz a bőröm. Könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, reggelre csak egy picit lesz tőle zsíros a bőröm, de ezen kívül semmi extrát nem tud, a ránctalanító hatást egyáltalán nem hozta nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

mikitti

2018. március 28.

Sajnos kuka! 2 hete használom, de a bőrőm szárazabb reggel, mint amikor este bekenem. Még szerencse, hogy akciósan vettem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 28.

anette0118

2018. január 28.

Először mintát próbáltam ki belőle, akkor jónak tűnt.
Aztán amióta rendszeresen használom, apró kis pattanások jöttek ki rajtam.
Sajnálom, hogy nem bírja a bőröm (lehet, hogy valamelyik összetevő) mert hamar beszívódik, de nekem eltömíti a pórusokat. Nem leszek szívtelen, ezért 3 csillagot megkap tőlem, mert aki bírja, annak jó kis krém lehet...
Kár érte....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

Először mintát próbáltam ki belőle, akkor jónak tűnt.
Aztán amióta rendszeresen használom, apró kis pattanások jöttek ki rajtam.
Kár érte....

blondie0310

2017. december 15.

Első használat alapján: Nagyon hamar beszívódik és nagyon hamar elmúlik az érzés, hogy bármit is kentem volna az arcomra. Reggelre nem volt hidratált a bőröm, itt-ott hámlott továbbra is. Látszólag nem ért annyit, mint amikor egy normál (nappali) hidratálót felkenek éjszakára.

Hosszabb használat után újra írok.

Hosszú használat után erősen gyengének ítélem. Rendben, elég száraz/vízhiányos a bőröm, de a legolcsóbb legbóvlibb krémek mellett is jobb reggelre a hidratáltsága. Mindennapos használat mellett felkenem este és reggelre pereg le a bőröm úgy, hogy egy másik márka nappali krémjét is használom, ami viszont elég jól kitart estig.

Soha többé!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

Hosszabb használat után újra írok.

Soha többé!

Illa

2017. február 17.

Egyszerűen imádom! Személy szerint nagy kísérletező vagyok: imádok új krémeket kipróbálni, ritkan vásárolok újra. Ebből azonban már a második tégely figyel a polcomon, és nagy valószínűséggel továbbiak követik majd. Nagyon gyorsan felszívódó, könnyű állagú krém. Picit mintha feszesítő érzésem is lenne a felkenése után. Semmiféle irritáló hatása nincs a bőrömre, viszont reggelre csodásan feltölti és kisimítja. A téli hidegben is remekül szuperált: nem engedte kiszáradni az arcom. Nalam simán negkapja a maximális pontszámot. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 17.

Hidratálók: Cyclomethicone, Propanediol

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.