Swiss-O-Par

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2013. május 10.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Száraz, töredezett hajra.

Dorotien

2014. április 21.

Szerintem jó kis balzsam. Szép puha és kifésülhető lesz tőle a hajam. Az argánolajnak köszönhetően pedig fényes is.

Update: Közben vettem egy Garnieres balzsamot is, ahhoz képest 100-szor jobb. Annyival puhább és fényesebb lesz a hajam, és az állaga is olyan kellemes, könnyen eloszlatható. Nem a legolcsóbb balzsam, de szerintem újraveszem. Jelenleg nem találtam jobbat.

2014.04.21. Már harmadszorra vettem újra, mert még nem találtam jobbat. Amit sajnálok, hogy kb. 900 ft, örülnék ha olcsóbb lenne, mert 2 naponta mosom a hosszú hajam, így gyorsan fogy, de mi tagadás, így is megéri. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 21.

zmbanett

2013. július 19.

Nem számítottam nagy eresztésre, amikor megvettem, de meglepően jó! :)
Szeretem az illatát, könnyű állaga van, (szinte már vizes érzetű, amit alapvetően nem szeretek, mert valami miatt úgy érzem, a töményebb hatásosabb...de itt most teszek egy kivételt) és használat után tényleg puhább a hajam.
Felváltva használom egy keratinos argánolajos pakolással, elégedett vagyok.
Tutira újraveszem ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

Nem számítottam nagy eresztésre, amikor megvettem, de meglepően jó! :)
Felváltva használom egy keratinos argánolajos pakolással, elégedett vagyok.
Tutira újraveszem ;)

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: PEG-8