Swiss-O-Par

Ár:   €0.50   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Виктория, az összetevőket feltöltötte: miss.vivien, Módosítva: 2014. július 9.

Ár:   €0.50
Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Hajkúrák extra ápolóhatásssal a nyár által megviselt hajra

4 féle változatban kapható

Panni21

2019. április 6.

Sárgadinnyéset vettem, sajnos egyáltalán nincs illata, csak a műanyag csomagolásét érezni. Kár.
A párnácska aranyos, de zuhany alatt valóban problémás kinyitni, olló kell hozzá (korábban már használtam a mézeset és a kiviset, innen a tapasztalat), így átöntöttem egy kis 30ml-s utazós krém dobozba. Így praktikusabb volt adagolni is és vissza is zárhattam. 1/3-át használtam el egy hajmosásra, pedig nem spóroltam vele, és a hajam is elég hosszú.
Szép fényes, puha és hidratált lett a hajam, tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Szép fényes, puha és hidratált lett a hajam, tetszik.

Виктория

2014. július 25.

A mandarinosat próbáltam. Nagyon finom az illata, cseppet sem mű. Sűrűbb, mint a márka többi hajkúrája, és számomra az egyik leghatásosabb is. A tavaszi kiadásból a barackvirágos vált még nagyon be, kár, hogy azt azóta sem találok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 25.

Hidratálók: Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.