Swiss-O-Par

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gothmarypoppins, Módosítva: 2014. március 7.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Hajápolók

A sárgás színárnyalat ellen, intenzív ápolás a szőkített vagy őszülő hajnak.

A Swiss-o-par Silver hajpakolást kifejezetten őszülő vagy szőkített hajra fejlesztették ki. Liláskék hatóanyaga semlegesíti a nemkívánatos sárga színárnyalatot a hajban.Az ősz, vagy sárga hatású ősz haj kap egy visszafogott ezüst fényt. A különleges összetétel a B3 provitaminnal a hajat intenzíven ápolja, mely érezhetőan könnyebben fésülhető. A haj életteli, selymes, és természetesen csillogó lesz.

A bőrt nem színezi meg, a liláskék hatóanyag egyszerűen leöblíthető.

Alverya

2018. február 7.

Nem hamvasít, viszont "legalább" szárít. Nagy nulla.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 7.

Nem hamvasít, viszont "legalább" szárít. Nagy nulla.

fungiiiii

2016. május 18.

A hamvasító hatást nem érzékeltem, hidratáló hatás meg nulla, még balzsamot kellett használnom utána, mert nem tudtam kifésülni a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

szakszil

2015. szeptember 18.

samponjával együtt használtam , de nem győzött meg: nagy nulla persze az árát elkérik, pénzkidobást volt sajnos...:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

gothmarypoppins

2014. március 24.

Egyszer használtam, jó sokat raktam fel, és a balzsamnál kicsit tovább hagytam rajta, azaz dolgoztam bele a sárgás hajtövekbe. A színt kicsit mintha hamvasította volna, de nem az a "hű, ez már nem is sárga!" mértékben amit kép alapján nagy naivan vártam tőle. Utána balzsamot is használnom kellett, mert eléggé szárított. Teszek még vele pár próbát, hátha jobb lesz.

UP: Másik sampon után használtam, nem gubancolt, de egy kis extra táp azért kellett, ment utána a balzsam megint. A hajtöveken picit segített, elvégre oda jutott a legtöbb, ezzel az eredmény: sötétszőke lenövés, enyhén sárgás rész, elég sárga rész, hamvasszőke rész. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

Hidratálók: Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide