Swiss-O-Par

Ár:   220 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2014. február 26.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Hajápolók

A Swiss O Par vitaminos hajkúra visszaadja a haj fényét, teltségét és természetes rugalmasságát. Normál és színezett hajra.

Anitacska01

2020. május 29.

Az eddig próbàlt swiss hajkúràk közül ez a legjobb. Szàraz hajvégeim úgy ugrabugràlnak, mintha frissen lett volna vàgva :D
Köze sincs a citromhoz, az igaz. A kiszerelés is fura, hol elég, hol kevés.. Felét kistàlba nyomom, kap egy tojàst és így kenem a hajvégekre, 1-2 óràt rajthagyom (bebugyolàlva) aztàn szokàsos hajmosàs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

KuliKali

2017. július 25.

Ajándékba kaptam,egy utazás során használtam el,így nem volt alkalmam beosztani a tasak tartalmát. Egy alkalomra kicsit soknak tűnhet,én kb negyed óráig rajtahagytam a hajamon. Sokat fürödtem előtte tóban,ezért nagyon ráfért az ápolás a hajamra. Nem nagy kaland,jól ápol,egészséges hatása lesz tőle a hajamnak,az illatát is dícsérték körülöttem. Szerintem egy átlagos hajápoló,vannak jobbak,vannak rosszabbak,semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 25.

Babakalacs

2016. szeptember 3.

SOS kellett egy nagyon brutális jó hajápoló, mert egy fodrászi hiba után nagyon tönkre ment a hajam. Sprőd száraz töredezett (pedig frissen lett vágva) lett a hajam. Megláttam és úgy gondoltam ez jó lesz nekem. És tényleg. Az illata nekem bejön, a hatása főleg. Erősebbnek és jobb tartásúnak érzem tőle a hajam már egy használat után is. Nekem egyszerre csak a harmada kellett így az ára ia megéri. Sikerült jól kibontanom is így el tudtam tenni a többit a következő alkalomra. Ki fogom próbálni a többi társát is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

kismadár

2015. november 25.

Erről is ugyanazt tudom elmondani, mint a kiwis tesójáról: finom, de behatárolhatatlan az illata, a gyümölcs és a plasztik szó jut róla eszembe. :-) Nincs kimondott citrom illata, és nem is marad meg a hajban. Öblítés után csak a sampon-balzsam kombó érezhető. Egyébként jól ápol, puha, de tömött, erős érzetűvé teszi a hajam. Nekem egy tasak egy hajmosásra elég csak, mivel derékig ér a hajam, így egy picit sokallom az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

Hidratálók: Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.