Sylveco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Casablanca, Módosítva: 2013. január 29.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Könnyű textúrájú arckrém mindennapos ápolásra, minden bőrtípusra. A homoktövis olaj gazdag vitaminokban, nyomelemekben. Védi a bőrt a korai öregedéstől, revitalizáló és kivételes tápláló hatású. A betulin (nyírfakéreg kivonata) ösztönzi a kollagén és elasztin termelést, így hatékonyan lassítja a ráncok kialakulását. A hozzáadott tiszta növényi olajok, sheavaj, argánolaj, normalizálják a bőr víz- és zsírháztartását. Az allantoin és aloe kivonat, valamint  E vitamin védi és pótolja a hidratálást. A szappanfű kivonata segíti a hatóanyagok mélyebb felszívódását. Enyhe fényvédő. Javasolt fakó, fáradt, felnőttkori aknés,  öregedő bőrre használni naponta.

sky

2014. május 16.

Kellemes, gazdag, illatmentes (akinek valami fura, sós szag jut eszébe a krémről, ne dobja ki, a homoktövis olajnak alapból van furi, húsra emlékeztető, szerintem elég kellemetlen szaga), sárgás krém, magas hatóanyag tartalommal. Gyorsabban beszívódik, mint a nyírfakérges verzió, nem hagy az én bőrömön olajos filmréteget és pár használat után szépen építi a bőrt, egyre szebb a textúrája, pedig 3-4 napja használom. Nem szilikonos műérzet, hanem valódi bőrt látok egyre simábbnak tőle, illetve a termékcsaládtól. Szépen csökkenti a gyulladást, nappali krémnek kiváló, száraz bőrre, sminkalapnak is jól funkcionál. Én csak orcákra használtam, mert az olajok a homlokomat kifényesítették, picit el is tömte a sok már felszívódni nem tudó olaj, T-vonalban nekem elég az aloe gél. Ezzel együtt kellemes krém, de főleg száraz, kipirosodott, hámló, pikkelyes bőrre ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 16.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Allantoin
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

A betulin a nyírfa kérgéből kivont növényi összetevő, mely a nyírfakéreg fehér színét is adja. Az összetevő nem oldható sem vízben sem olajban, mely korábban lehetetlenné tette a kozmetikumokban való felhasználását. A német Birken GmbH-nak sikerült elsőként egy stabil betulinos víz-olaj emulziót készítenie. A Birken Gmbh által gyártott Imlan márka termékeinek a betulin adja az egyediségét, mely a márka szerint gyulladáscsökkentő, antibakteriális és sebgyógyító anyag.