Synergen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ágic@, Módosítva: 2013. május 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• antibakteriális
  • szalicilsavval
  • megelőzi a pattanások & mitesszerek kialakulását
  • bőrkímélő hatása bőrgyógyászatilag igazolt
  • mély-pórustisztító hatás
  • megelőzi az újabb szennyeződések kialakulását
  • parabénmentes

Encii

2016. június 27.

Nekem nem vát be.. sajna:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 27.

Nekem nem vát be.. sajna:(

dori96

2016. január 31.

én se használtam el, kb a felénél feladtam és kidobtam. és nekem is megjelent benne olyan nyálkaszerű valami mint amit az egyik lány említett. arra is gondoltam,hogy valahogy a vattát szívhatta be ,de ilyen sose fordult elő más termékeknél még velem. úgyhogy nem tudom
a hatása pedig..hát semmi . nekem nem csinált tényleg semmit, csak fura ragacsos lett tőle az arcom.
pénzkidobás volt, függetlenül attól,hogy nem volt nagy tétel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 31.

pénzkidobás volt, függetlenül attól,hogy nem volt nagy tétel.

Etta22

2016. január 25.

Féláron vettem, de még úgy se érte meg. Semmit nem tisztít, fura ragacsos érzetet kelt, és sminklemosónak sem jó. Alig várom hogy elfogyjon végre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

egyszeruteremtes

2016. január 7.

Le volt akciózva, így még a megszokotnál is olcsóbb volt, ezért vettem meg. Igazából butaság volt, mert a bőrömet mindennek nevezném, csak problémásnak nem. Mitesszereim vannak és háromhavonta megjelenik rajtam egy pattanás, ahhoz viszont túlzás ez a termék. A mitesszereim nem tűntek el, de helyette nagyon szárította a bőröm. Az enyémben is megjelent egy kisebb korallzátony -- rejtély, hogy mi lehet.

Azt hiszem, itt ez ideje kipróbálni bútortisztítóként. Vagy inkább egyszerűen csak kidobni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 7.

zsofbar77

2015. szeptember 13.

Az összetevői egész jók lennének, ha nem lenne benne alkohol. Az alkohol sose jó, csak fokozza a zsírtermelést. könnyen átfényesedik az arcom, és ez a termék csak fok ozta aproblémát. Nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

Ella

2015. július 1.

Rémes. Ragacsos, nem tisztít, nem mattít és valóban úsznak benne valamik. Nagy nehezen elhasználtam sminklemosásra, de annak sem volt elég jó. Még azt a pár Ft-os sem érte meg, amibe került.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

xszemyx

2015. május 26.

Megvételnél voltak benne ilyen kisebb lebegő valamik, gondoltam ez így normális, de az idő múlásával egyre több és nagyobb nyálkaszerű izé jelent meg benne. A véleményemet viszont az is megerősíti, hogy nagyon büdös, szárít, csíp, és rossz érzést hagy maga után. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 26.

szivecske

2014. október 25.

Egyszer elmegy, semmi extra, nekem kicsit büdi ez a fius illat. De legalább pattanásosabb nem lettem tőle, mint voltam, kicsit tisztít, amugy vmiért mégse tetszik. Kegyelem 3mas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 25.

rago.reni.diana

2014. október 13.

Nemrég vettem belőle egyet, mert akciós volt és eddig még meg voltam elégedve a Synergen termékekkel, úgyhogy gondoltam olyan rossz nem lehet. Szerintem elérte a célját, abban az értelemben hogy nem lettem pattanásosabb tőle, mint az eddigi tonikoktól, viszont a pattanásokat nem tüntette el. De szépen letisztítja az arcbőrt. Az illata, mintha valami férfi arcszeszt használnék reggelente, ami nem nagyon kellemes, de a hatása a lényeg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 13.

Ágic@

2014. január 29.

Nem tapasztaltam semmilyen málytisztító hatást, a pattanásokat sem tűntette el, pedig nem voltak olyan erősek. Olcsó, ez igaz, kicsit tisztítja is a bőr felületét, viszont néha ragadós marad tőle a bőr.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 29.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid, Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.