Synergen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: széva, Módosítva: 2012. május 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

timeej

2014. június 26.

Nekem nagyon bejön, finom az illata, jól hidratál, hamar beszívódik és kevés is elég belőle. Leakciózva vettem, így pláne megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 26.

Lejla85

2014. február 2.

Imádom a kókusz illatot, és ennek ráadásul nem olyan büdös kókuszillata van, nagyon-nagyon fincsi. A minősége négyes, illata csillagos ötös, így kap egy négyes minősítést. Azért négyes, mert volt már ennél valamivel jobb minőségű testápolóval dolgom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 2.

kszancsuu

2013. december 29.

Szó szerint kókuszmániás vagyok! Így amikor megláttam azonnal meg is vettem. Ennek kb 2 hete. Azóta minden este használom. Imádom az illatát és nekem egészen jól hidratálja a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

Jelizz

2013. október 30.

Nagyon enyhe kókusz illata van, nagy mennyiség.. nemigazán drága 600 Ft- 700 Ft Én nyárra ajánlom, hidratál de nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 30.

TN82

2013. október 27.

Érdekes dolog történt velem: egyik este ezt használtam arckrém helyett, reggelre eltűnt az összes mitesszer az államról!
Szerintem elég jól hidratál, az illata fantasztikusan jó kókuszos, hamar beszívódik. Újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 27.

Fluffygirl

2013. szeptember 9.

Minden ami kókusz illatú, a kosaramban landol, így vettem meg ezt a terméket is. Nem állítom, hogy nagy reményeket fűztem hozzá, de tetszett az illata. Amikor jön a hideg idő, a bőröm exxtra szárazzá válik. Lehet, hogy azoknál jobban működik, akiknek normál bőrük van, de nekem nem vált be. Az illata 10 pontos, fenomenális, de az én esetemben szinte egyáltalán nem hidratál. A gyors felszívódás és a kellemes aroma miatt kap 2 csillagot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

kvitta.girl

2013. május 3.

IMÁDOM!
Isteni kókuszos illat,sűrű krém,tökéletes hidratálás,hosszan tartó puha bőr és ez nem betanult reklámszöveg ez maga ez a krém:)
Nyárra ez az illat és ez a hatás tökéletes lesz:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 3.

IMÁDOM!
Nyárra ez az illat és ez a hatás tökéletes lesz:)

nettas

2013. február 26.

Imádom az illatát, elsősorban időszakos kókuszmániám elégítettem ki vele. Másodsorban baromi száraz a bőröm és olyan voltam tőle mint akit olajjal öntöttek le és alatta ugyanúgy száraz volt a bőröm.... sőt ha száradt picit szépen le tudtam dörzsölni. Árát és illatát tekintve 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 26.

nixyke91

2013. február 9.

Ma vettem meg a második tégelyt, egyszerűen imádom!!! Nekem az illata is tetszik, én egyáltalán nem érzem műnek! Nagyon jól hidratál, finom puha lesz tőle a bőr! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

Odil

2012. december 6.

Picit megint összeszégyellem magam, amiért egy vacak összetételű termék szuperál ismét kitűnően rajtam.
A szimatja nem bejövős, szintetikus, gyógyszeres műkókusz, ám ez a hatás, uhh, igen, ez kell a száraz bőrnek télre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Niacinamide

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.