Synergen

Ár:   699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   36 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2013. június 19.

Kiszerelés:   36 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Synergen pattanástalanító tapasz antibakteriális, így különösen alkalmas a pattanások és mitteszerek ellen. Kitisztítja az eltömődött pórusokat, szabályozza a faggyú termelést és leszárítja a pattanást. A kamilla és a szőlő nyugtatja a bőrt, valamint láthatóan csökkenti a kipirosodást. 36 db.

Hecate

2019. október 31.

Sajnos bedőltem egykor neki, mint az egyéb ilyen orrtapaszoknak is. Akárcsak azok, ezek se értek semmit se pattanás, se mitesszer ellen. :( Igaz legalább nem volt drága.

(Nekem végül anioinos készülék távolította el a nem kívánt fekete pontokat.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

(Nekem végül anioinos készülék távolította el a nem kívánt fekete pontokat.)

bettina28

2016. december 18.

Én nem vettem észre nagy változást :/ Nem használtam el, a szekrény mélyén landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

helike911

2016. január 3.

Néhányszor használtam régebben: feltapasztottam egy pattanásra, békésen aludtam, felkeltem, csodát várva leszedtem a tapaszt, és semmi változás. El is ment tőle a kedvem, eltettem a szekrény hátsó sarkába. Aztán a napokban újra a kezembe került, és rátapasztottam egy pattanásra, ami hát...már meg volt nyitva...van, hogy elvesztem az önuralmamat és nem tudom megállni a nyomkodást:/ Na azzal szinte csodát művelt! Reggelre elmúlt a nagy pirosság, fájdalom, felszívódott a gyulladás, és a helyén egy jól felpuhult terület maradt, ami után...könnyen tisztíthatóvá vált.
Szóval vészhelyzetre teljesen oké:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

Szóval vészhelyzetre teljesen oké:)

Viki-

2015. június 12.

Annyit ér mint halottnak csók, vagy rosszabb is. Semmit se csinált, csak még jobban begyulladt tőle a pattanás. 2 éve vettem, most találtam meg a maradékát. Általában még a rossz termékeket is igyekszem feljavítani és elhasználni, de ő a kukába jut most.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 12.

nagyilda

2015. június 8.

nálam vmiért működik, de valóban a nagy gyulladt típusú pattanásokat húzza csak le, nyugtatja meg. nem esik le, akárhogy forgolódom fennmarad :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 8.

ffanny

2015. április 29.

Ha lehetne 0 csillagot adni akkor azt adnák. Semmire sem jó.Mivel 36 db van benne többször megpróbá
tam pattanásra, meteszerre de az égvilágon semmit sem segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 29.

tam pattanásra, meteszerre de az égvilágon semmit sem segít.

Mandula24

2014. március 5.

Nekem se jött be. Pénzkidobás volt megint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

Nekem se jött be. Pénzkidobás volt megint.

Ms.Cat

2013. szeptember 1.

Régen mindig vettem ilyet. Szépen leszedte a pattanásokat. Olcsó is volt, sok tapasz is volt benne. Nem tudok többet mondani róla, egyszerűen jó ... :)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

Ella

2013. június 17.

Nekem is csak pénzkidobás volt, nem használt semmit, sőt le is pottyant, reggel keresgéltem az ágyban, mert nem is tapadt rendesen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

pmarcsi

2013. február 15.

Én is szeretem ezt a terméket!! Nagy és gyulladt pattanásokat nekem egyetlen éjszaka alatt megnyugtatja, valamint lehúzza! Hű társam, ezért max. csillag jár neki!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Methylparaben i I ta I par 0 0