Synergen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Csillagvirág, az összetevőket feltöltötte: tenovicei, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   Rossmann
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Antibakteriális korrektor a pattanások elfedésére.

henrietta93

2014. november 21.

elfedi szépen a bőrhibákat, de nekem a pattanásokat nagyon nem szárította látványosan! én rossmannban láttam még :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

csillamlany

2013. január 1.

Nem volt rossz,de az Essence Stay All Day korrektora 7747836-szer kenterbe veri.
A jó benne,hogy szárítja a pattanásokat.Kb. ennyi. Nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 1.

A jó benne,hogy szárítja a pattanásokat.Kb. ennyi. Nem venném újra.

bvlgari001

2012. augusztus 20.

A LEGJOBB KORREKTOR AMIT VALAHA HASZNÁLTAM!!!! Csak nagyon szomorú vagyok, hogy nem lehet sehol kapni már :'( Ha lehetne venni még, nem használnék mást. Ami kifogyott is, inkább kikapargatom az utolsó molekulájáig, csak ne kelljen más milyet vennem, mert tuti csalódnék benne.
A fedése, az árnyalata, az illata, a tartóssága, a kezelhetősége, a csomagolása, a hatása a bőrömre, az ára...stb. mind 1-1 csillag ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 20.

csodaorszag.inwonderland

2012. június 21.

Antibakteriális, elfedi a bőrhibákat , pattanásokat a pirosságot. Jól kenhető könnyen eldolgozható , helyén marad, ténylegesen szárítja a pattanásokat . Csak jót tudok mondani róla, nagy kedvenc. Mostanában nem láttam a Rossmann polcain pedig az enyém nem soká elfogy :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 21.

gwendolen

2011. november 26.

Égen-földön egyetlen 3as árnyalatút találtam, ami így télre elég sötét színű, szóval a dicséretek hatására azért kipróbáltam és jónak ígérkezik, helyén marad. Kicsit olajosabb érzetű, de ugyanakkor meg mintha inkább szárítaná a pattanásokat tényleg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 26.

nettike

2011. november 2.

Nagyon jól elfedi a bőrhibákat,jól el lehet dolgozni és hamar leszárítja a pattanásokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. november 2.

szKrissy

2011. szeptember 13.

Mindig márkás (viszonylag drága) korrektorokat vettem, amik gyengén fedtek és szárították a bőrömet; nem igazán váltak be (persze vannak azért kivételek). Aztán egy nyaralás alkalmával volt alkalmam EZT kipróbálni, és egyből beleszerettem... :-) Vettem is egyből 4 db-ot, mivel 250 Ft volt. Nagyon-nagyon jól fed, és mivel kissé zsíros állagú egyáltalán nem szárít. Egy kis púderrel fixálva verhetetlen! Meglepően olcsó, és meglepően jóóóó! Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 13.

Csillagvirág

2011. augusztus 30.

Nagyon -nagyon jó,szeretem pattanásra kiváló gyorsan leszárítja,eltünteti.
Bőr hibákra is nagyon jó.
3 színben láttam. Nekem 01,02 van.Télre használom a világosat,nyáron a sötétebbet.
Vanilla 01, beige 02, és 03 valamilyen még sötétebb színű az első kettőhöz viszonyítva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 30.

Nagyon -nagyon jó,szeretem pattanásra kiváló gyorsan leszárítja,eltünteti.
Bőr hibákra is nagyon jó.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.