Synergen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Greenapple, Módosítva: 2011. július 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Bőrradír érzékeny bőrre. Gyengéden és alaposan tisztít, alaposan eltávolítja a szennyeződéseket és elhalt hámsejteket.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Csreka

2017. október 2.

Szerintem kevés benne a szemcse, de puha, jó illatú lesz utána az arcom, és nem okoz irritációt az érzékeny bőrömnél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

ErikaTownsend

Korcsoport: >54
2016. május 10.

Lehet az én bőrömmel van valami "baj", de nekem ez a termék kimondottan jó!
Próbáltam már apró szemcsés radírt, de az számomra teljesen hatástalan. Ennek a durva, nagy szemcséi tökéletesen radírozzák a bőröm. Utána pihe-puha, tiszta bőr marad, nem piros.
Mondjuk azon én is csodálkozom, hogy ez a terméket érzékeny bőrre készítették.... Arra biztosan nem használnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. május 10.

Lehet az én bőrömmel van valami "baj", de nekem ez a termék kimondottan jó!

Macska'87

2015. január 21.

Abszolút kedvenc! A legjobb radír amit eddig használtam. Az előttem szólók véleménye alapján lehet mazochista vagyok de isteni. :)))) Tényleg durván de maximálisan teszi a dolgát és az illata is nagyon finom. Árban meg szuper és nagyon sokáig kitart. (Persze véleményem szerint ez nem egy mindennap használatos radír, én 1-2 hetente 1x használom) Mindennapi használatra ez durva lenne az biztos...de így alkalmankénti alaposabb radírozásra tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 21.

naesz91

2014. augusztus 3.

Érzékeny a bőröm, és borzasztóan hámlik néha. Ez a cucc maga a kénköves pokol, két éve vettem és még mindig több mint a fele megvan. Annyira brutálisak a szemcséi, hogy az sem fájna kevésbé, ha fémszálas kefével vakargatnám a bőrömet.. az meg a plusz csak, hogy nekem alig valamit vakar le róla, jobban bele kéne dörzsölnöm a bőrömbe, hogy szépen leszedjen mindent, de abba belehalnék. Azért adok neki egy csillagot, mert nullát nem lehet, és mert testradírnak elmegy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

Hibiszkusz

2014. február 2.

Volt ilyenem régebben, sőt talán újra is vettem. Teljesen igaz, hogy nagy, durva szemcséi vannak, meglepő módon azonban az én bőrömnek nem okozott gondot, pedig néha elég érzékeny tud lenni. A használata után frissnek és puhábbnak éreztem a bőröm, szóval nekem nem volt vele igazán gondom.
Ugyanakkor akinek igazán érzékeny bőre van az szerintem keressen egy másik radírt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 2.

kremimado

2013. augusztus 2.

Hát nem tudom. Durva.és nagyok benne a szemcsék. Amikor megvettem az ára miatt csábított,de nem azt kell mondjam csalódtam. Többet vártam,mert a Rossmann saját márkás termékei jók szoktak lenni. 3 csillagot kap,mert valamennyire érezteti a hatását,és az illata kifejezetten jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

cicatapmancs

2013. február 26.

Érzékeny bőrűeknek nem nagyon ajánlanám, hiába nekik találták ki elvileg. Durva szemcséi vannak, én nivea-s sminklemosóval keverem össze és így lesz jó az állaga. Jól radíroz, nekem nem okoz szárazságot utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

Ames

2013. február 6.

Soha többet! Mazohistáknak ajánlom akik szeretnék eltüntetni az arcbőrüket. Borzalmas termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 6.

Delenalove

2012. szeptember 4.

Az hogy érzékeny bőrüeknek találták ki az egy rossz vicc.Szörnyű.Nagyon tud fájni amikor felrakom.Brutális amit ez művel.Egyedüli pozitívum az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

nikol

2012. július 25.

Nem értem, hogy merték rá írni, hogy érzékeny bőrre, jó , hogy nem vérzek utána több sebből arcradírozás után, pedig direkt finom szemcsés arcradírt kerestem.....teljes mértékben osztom miraclum véleményét. Én még az életben nem láttam ilyen durva szemcsés arcradírt , még normál bőrre sem.....BORZALOM

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 25.

Hidratálók: Glycerin, Betaine

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Cukorrépából kivont aminosav származék, amit főleg mint szuper hidratáló összetevő használnak a kozmetikumokban. Különlegessége, hogy egy ozmolita, ami képes a sejtek vízháztartását fenntartani. További pozitívuma, hogy sok más hidratálóval szemben nem tapad, sőt kifejezetten kellemes és selymes érzete van. Irritáció ellen is segít védeni, emiatt arra is használják, hogy pl. lemosókat gyengédebbé tegyen. A Cosing szerint továbbá antisztatikus (pl. a haj összetapadását gátló), hajkondicionáló és viszkozitásnövelő tulajdonsága is van.

Methylparaben i I ta I par 0 0