Syoss

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diananett, Módosítva: 2015. november 17.

Kategória:   Hajformázók
Bőrtípus:   Normál

A dús hajért és hosszantartó tartásért. Volumennövelő spray a hajszárítási idő csökkentésével. Csökkenti a hajszárítási időt & segíti megvédeni a hajat a hajszárító okozta sérülésektől.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2019. november 10.

Hosszú, egyenes hajam van, könnyen lelapul. Hajmosás után egy ideig magától szárad, majd a félszáraz hajtövekre fújok ebből a termékből. Előre hajolva szárítom a hajamat. Tényleg ad tartást, dúsabbnak tűnik a hajam, nem lapul le. A mennyiséget valóban el kell találni, ha túl sokat fújok, akkor kicsit összeragad tőle. Én elégedett vagyok a termékkel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. november 10.

hedorka

2019. november 8.

Valóban gyorsabban szárad meg, de nekem nem emeli meg egyáltalán, cserébe viszont ragad, de nagyon, ha nem fésülöm ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

Beya93

2019. szeptember 22.

Mínuszra értékelném ha lehetne. Az itteni sok jó vélemény alapján vettem meg, bár ne tettem volna. Hosszú, dús hajam van, de a fejtetőmön lelapul, szerettem volna ha a töveket kicsit megemeli és ad valami tartást. Tartást nem adott semmit, de legalább RAGADT az egész hajam!! Nagyon mérges voltam, de reggel már nem volt időm megmosni úgyhogy mehettem el ragadó fejjel. Én nem tudom hogy ezt kinek vagy minek találták ki, de ezt a ragadást nem tudom mire vélni... Nem fújtam sokat és azt is messziről.. Botrány! Kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Bolyka

2019. május 31.

Vékony törékeny hajam van, hamar tönkreteszi a vasaló vagy a hajszárító is. Ezzel befújom és két pillanat alatt száraz. Mondjuk a hajtőmelelő hatása sokáig nem marad meg, bár egy napot végülis kibír majdnem. De nem is emiatt vettem hanem hogy felezze a száradási időt. És az működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

bunette

2019. január 26.

Vékony szálú, szögegyenes hajam van, szárítás előtt a tövekre fújom és csodát művel. Megemeli a hajtövemet és egész nap tartást ad. Imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

mppl

2018. október 31.

Lelapuló, hosszú hajam van, mindig hajszárítás előtt használom, a tövekre fújok, belemasszírozom és előre hajolva szárítom meg a hajam. Sokkal gyorsabban szárad és ad valamennyi volument is. Már a párom is használja, de ő arra hogy fixálja ezzel a haját, szóval erre is tökéletes, ez a termék mindent betart amit ígér :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 31.

dundicat

2018. október 21.

Eléggé lapult a göndörkés hajam, kerestem már valamit, ami jól feldobja a tincseim, hogy csinibb legyen a hajkoronám. Ez segített, csak talán kicsit sprőd lesz tőle a hajam, de annyi mindent kenek rá, hogy szép loknis legyen, hogy igazából nem tudom melyik szárítja a hajszálaim. De az biztos, hogy dúsabb lesz, én tényleg szexibbnek érzem magam! Szerintem érdemes kipróbálni, vékony szálú, göndör hajra nálam bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

nyuszo

2018. október 15.

Gyakran hordom lófarokban vagy laza kontyban a hajamat. Hajmosás után mindig sokat bénáztam, mert a frissen mosott, csúszós hajból nagyon nehéz bármilyen frizurát csinálni. A habtól összeragad, a lakktól meg merev, bukósisak szerű lesz :(
Ez a termék szerintem megoldotta ezt a problémát, és szinte egyáltalán nem kell lakkot sem használnom, olyan jó tartást ad a hajnak, és olyan jól beáll tőle!
Törölközőszáraz hajra fújtam egy keveset jól eloszlatva, aztán előre hajolva, kézzel borzolva megszárítottam. Szinte csak össze kellett fogni a fejem tetején, és kész is volt a frizura! Elég jó volument adott neki, és nem csúszott szét! Még lakkozást sem igényelt!
Másnap reggel mikor felkeltem, a hajam ugyanúgy állt, mintha le sem feküdtem volna! Tökéletes volt!!! Szinte sajnáltam szétszedni!
Most biztos, hogy egy ideig használni fogom ezt a terméket, és nagyon boldog vagyok vele, csak reménykedem, hogy hosszú távon sem okoz semmilyen károsodást a hajamban!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 15.

julia1122

2018. október 11.

Sok, de vékony szálú és lelapulásra hajlamos, hosszú hajam van és egyszerűen imádom a hatását. 2-3 napig nagyon jól néz ki tőle a hajam, formázható, kiváló a tartás. Nem tudom hogy dúsít-e vagy csak tartást és volument ad a meglévőnek, de az biztos hogy még kicsit zsírosan sem lesz tőle "szopottgombóc" fejem. A mennyiséget azért el kell találni, ha túl sokat használok akkor hajlamos zsírosítani. Szárítás után valóban egy kicsit összeáll, de kifésülés után selymes és jó tartást ad, és később nem ragad össze tincsekben, mint a hajhabok esetében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

Bethany92

2018. április 4.

Hosszú, vékonyszálú, lelapuló hajamra kerestem valamit, ami nem lakk vagy hab, és végül ezt kaptam le a polcról. Hajszárítás előtt fújtam néhányat, majd valóban rekordidő alatt száraz lett a hajam. Kicsit ragacsosnak tűnt, de miután óvatosan megfésültem, rendben találtam. Reggel pedig arra számítottam, hogy "visszalapul", de nem! :) Nagyon klassz kis termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Hidratálók: PEG-8, Glycerin, Lactic Acid, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.