Syoss

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diananett, Módosítva: 2015. november 17.

Kategória:   Hajformázók
Bőrtípus:   Normál

A dús hajért és hosszantartó tartásért. Volumennövelő spray a hajszárítási idő csökkentésével. Csökkenti a hajszárítási időt & segíti megvédeni a hajat a hajszárító okozta sérülésektől.

Ár: 700 Ft , Eladó: anita1991
Állapot: egyszer próbált, alig hiányzik belőle, Helyszín: Budapest IX. kerület, fizetés: személyes átvétel Budapest területén, elviszem szívesen bárhova
Ár: 600 , Eladó: AnnaLAKK
Állapot: 1 szer próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: Astoriánál átvehető személyesen, vagy postázom is (a pk a vásárló fizeti)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

jibjab

2021. május 16.

Jól dúsít, hosszú hajban is sokáig érzik a hajtóemelő hatása. Nekem kiemeli a természetes hullámokat. Mióta a Garnier pumpás hajzseléjét kivonták, ezt használom, dúsításra. Nedves hajra fújom, utána szárítom fejjel felelé, az ujjaimmal folyamatosan borzolgatva a hajam a dúsabb, szélfútta, természetesen hullámos hatásért. Némileg szárít, de mivel zsíros a hajtövem, ez külön jó, így a 2 naponta hajmosás, akár 3-4 napra is kitolható. Ami nem tetszik, hogy mint minden dúsító/fixáló esetében, ennél is azt vettem észre, hogy jobban hullik a hajam, így csak alkalmakra használom. Az illata elég erős és sokáig megmarad, ezen javíthattak volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 16.

Fufina

2021. február 24.

Vékonyszálú, de sok hajam van, mindig küzdök a volumennöveléssel. :) Eddig hajhabot használtam, de most a jó vélemények hatására ki akartam próbálni, és nagyon megszerettem. :) Tényleg lecsökkenti a hajszárítási időt, ami nagyon szuper. Kis volument ad a hajnak, tulajdonképpen pont annyit, hogy nem nehezíti el, könnyed lesz, de mégsem teljesen lelapuló. Én nem tapasztaltam ragacsosságot sem szárítás közben, sem utána, sőt, pihe-puha, fényes lesz a hajam a végén, szóval szeretem! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

LUNACICA

2021. január 11.

Nekem elég felemás érzéseim vannak a termékkel kapcsolatban,mert igaz,hogy egy picit megemeli a hajtövet,de nekem olyan érzés szárítás után,mintha hajlakk lenne a hajamon,ragacsos,kicsit merev és ezt nagyon nem szeretem :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 11.

melike_0817

2020. június 14.

Valamicskét segít, hogy ne legyen nagyon lelapuló az ember hajtöve, és szerencsére nem zsírosít/szárít, ezért pluszpont. Habár, én még mindig keresem a csodaszert, ami extra dússágot ad a hajtöveknél :) Árát tekintve megéri, kis mennyiség is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

PSophiee

2020. április 20.

Nagyon szeretem használni. A hajtövekre fújom, aztán ilyen körkrfés hajszárítóval megszárítom a hajam. Az eredmény dúsabb, és kevésbé fejre lapulós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2019. november 10.

Hosszú, egyenes hajam van, könnyen lelapul. Hajmosás után egy ideig magától szárad, majd a félszáraz hajtövekre fújok ebből a termékből. Előre hajolva szárítom a hajamat. Tényleg ad tartást, dúsabbnak tűnik a hajam, nem lapul le. A mennyiséget valóban el kell találni, ha túl sokat fújok, akkor kicsit összeragad tőle. Én elégedett vagyok a termékkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. november 10.

hedorka

2019. november 8.

Valóban gyorsabban szárad meg, de nekem nem emeli meg egyáltalán, cserébe viszont ragad, de nagyon, ha nem fésülöm ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

Beya93

2019. szeptember 22.

Mínuszra értékelném ha lehetne. Az itteni sok jó vélemény alapján vettem meg, bár ne tettem volna. Hosszú, dús hajam van, de a fejtetőmön lelapul, szerettem volna ha a töveket kicsit megemeli és ad valami tartást. Tartást nem adott semmit, de legalább RAGADT az egész hajam!! Nagyon mérges voltam, de reggel már nem volt időm megmosni úgyhogy mehettem el ragadó fejjel. Én nem tudom hogy ezt kinek vagy minek találták ki, de ezt a ragadást nem tudom mire vélni... Nem fújtam sokat és azt is messziről.. Botrány! Kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Bolyka

2019. május 31.

Vékony törékeny hajam van, hamar tönkreteszi a vasaló vagy a hajszárító is. Ezzel befújom és két pillanat alatt száraz. Mondjuk a hajtőmelelő hatása sokáig nem marad meg, bár egy napot végülis kibír majdnem. De nem is emiatt vettem hanem hogy felezze a száradási időt. És az működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

bunette

2019. január 26.

Vékony szálú, szögegyenes hajam van, szárítás előtt a tövekre fújom és csodát művel. Megemeli a hajtövemet és egész nap tartást ad. Imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Hidratálók: PEG-8, Glycerin, Lactic Acid, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.