Syoss

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KisKormos, Módosítva: 2018. december 19.

Kategória:   Hajápolók

Regenerálás, ápolás, erősítés, rugalmasság, simaság, fény, hővédelem, kifésülhetőség, vitalitás. Hajtöredezettség ellen.

Feino

2018. december 1.

Az illata nagyon finom. A barna hajamat szőkére festettem, elkélt számára az ápolás. A hajam gyorsan zsírosodó, de ettől a terméktől nem lett zsírosabb. Összességében jó termék volt, a hajam puha volt tőle és egészségesen fényes.
Nem vettem újra, de csak mert szeretek új dolgokat kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

Nem vettem újra, de csak mert szeretek új dolgokat kipróbálni.

katagali92

2018. január 15.

2 használat után azt kell mondjam, hogy csodás! Már nagyon régóta keresek egy olyan hajkondicionáló sprayt, ami tényleg puhítja a hajam. Nekem a gliss kur termékei nem váltak be, sokakkal ellentétben, mert csak csúszóssá teszi a hajat és nagyon zsírosít. Kinek mi válik be ugye. :) Ez a termék viszont puhítja, selymessé teszi hajat anélkül, hogy lenyomná azt. Az illata nekem picit túlzó, de egyébként kellemes. Nem kell belőle sok, csak vagy 3-4 fújás, így biztosan sokáig is fog tartani. Ha eszembe jut, írok róla update-t! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Enci93

2017. szeptember 5.

Sajnos gyorsan zsírosodó hajam van, de a hajvégekre használnom kell vmit, mert gyorsan kócolódik. Minden hajmosásnál használom, könnyen kifésülhetővé teszi a hajam. Szerintem jó illata van és szeretem , hogy spray kialakítású, csak befújom vele a hajvégeket és így nem lesz full olajos a kezem. Nem töredezik a hajvégem, pedig szárítom, vasalom hetente többször és még szőkítve is van a hajam. Nem tudom, hogy ennek a terméknek köszönhető-e, de negatív hatással nincs a hajamra. Sokáig elég, több, mint fél évig. Azért adok csak 4 csillagot, mert drágának találom, legalábbis vagy olcsóbb is, ami ugyanezt a hatást adja, így ha elhasználom, akkor más terméket fogok kipróbálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Aquila

2017. február 16.

Nincs vele különösebb gondom, DE pontosan ugyan azt tudja mint a GlissKuros pumpás balzsamok és azoknak jobb az illata, mert ennek abszolút nem jön be, valóban van egy kis alkohol szaga és egy kicsit kellemetlen amikor pl a fejbőrhöz ér, ugyan ez a GlissKurral nincs. Szóval egyenlőre nem látom okát, hogy ezt az arányaiban drágább terméket válasszam. Nem fogom újra venni,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Olympia

2017. február 14.

Szerettem az illatát és azt, hogy fényesebb, selymesebb tapintású volt tőle a hajam. Szerintem 3 flakonnal is elhasználtam belőle, mielőtt áttértem a természetes olajok használatára. Akkor jöttem rá, hogy ez a szérum gyakorlatilag semmit sem csinált, ahhoz képest amit a természetes olajokkal (ricinus,oliva, kókusz, argán, jojoba, mandula) értem el. Azóta a hajam gyorsabban nő, milliószor fényesebb/selymesebb és sokkal kevésbé töredezett. A Syoss hajtöredezés ellen egyáltalán nem használt. Én már tutira nem veszem újra, maradok az olajoknál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 14.

Oxana9

2017. február 11.

Valószínűleg egy világ dőlne össze, ha egyszercsak kivonnák a forgalomból. Imádom! Eddig ez az egyetlen termék amitől a hajszárító használata után is fényes a hajam. Én szárítás előtt szoktam befújni, azután fésülöm ki a hajam, majd szárítom és így abszolút nem száll vagy fakó utána a hajam. (enélkül mindig úgy néztem ki, mint akinek felrobbant a haja... bármilyen más terméket használtam). Az illatát is sokszor dicsérik rajtam, azt hiszik a parfümöm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Regina0206

2017. január 31.

Imádom az illatát, még parfümként is használnám, ha lenne ilyen illatú parfüm. :) Fényesebb lett tőle a hajam, talán még puhább is, de amúgy semmi extrásat nem tapasztaltam vele kapcsolatban.. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 31.

nagycsenge

2016. november 12.

Jó lenne, de sajnos az alkohol szaga érezhető benne. Ez az egyik ok, amiért nem fogom újravenni. A másik az az, hogy ilyen literárért sokkal-sokkal minőségibbeket is próbáltam már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 12.

bebababa66

2016. június 21.

Nagyon szép fényes lesz tőle a hajam. Csak száraz hajra használom, mert vizesre fújva összeragad és csúnyán szárad meg. Isteni illata van, és csak úgy csúszik mindenhová a hajam, olyan igazi reklámhajat csinál :) Nagyon szeretem, biztos, hogy újra veszem majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 21.

Alex0920

2016. június 12.

Még Glamour napokon jutottam hozzá, gondoltam kipróbálom, de nem igazán vettem észre semmi változást a hajamon. Nem lett sem fényesebb, sem puhább. Elhasználtam, mert az illata kellemes volt, de nem hiszem hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid, Cyclomethicone
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid