Syoss

Ár:   1734 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Greenapple, Módosítva: 2011. július 25.

Kategória:   Hajápolók

Színvédő balzsam. Védi a festett hajat a kifakulástól, könnyebb kifésülhetőséget biztosít.

Ár: 1200 , Eladó: Sziszo33
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel, fizetés: személyesen
Julifoldvari

2019. július 14.

Úgy látom a közhangulattal ellentétben végre nekem működik valami 😄 nem festem a hajam, de pont azért vettemy hátha ez kellőképpen táplálja, és bizony nagyon bejött!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Vampir

2017. május 16.

Egész jól védi a színt, puha és fényes lesz tőle a hajam, szinte nem is kell fésülni és az illata is jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 16.

lidocain

2017. április 20.

Régen ezt használtam a samponjával együtt. Nekem a festésen semmit sem segített, viszont amúgy baromi elégedett voltam vele, könnyen fésülhető, selymes lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Handy9404

2017. március 1.

Nekem sehol nem érte meg használnom ezt a balzsamot. Sokáig próbálkoztam, hogy hátha, csak ki kell várni, de utána a felét félre is raktam a polcomról. Egyáltalán nem adta meg a "balzsam" hatást, alig csomóztam ki a hajam mosás után, nem lett puhább sem fényesebb, színvédelmet sem adott a szőkített hajamnak. Előtte egy ~noname~ balzsamot használtam, és fényévekkel jobb volt. Vissza is tértem rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Zsani2017

2017. február 10.

1 év alatt nem tudtam elhasználni egy flakonnal.Szépen bontja a hajamat, de elnehezíti. Nem pont ezt az érzést várná az ember hajmosás után.....:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

klidi

2017. február 2.

Pont ugyanolyan rossz, mint a samponja. Elnehezíti, zsírosítja a hajam, és semmiféle ápoló hatását nem vettem észre, sőt. Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 2.

robszinka10

2015. október 9.

Ahhoz képest, hogy itt nem olyan jók a visszajelzései, nekem bevált. (lekopogom)
Bár csak első használaton vagyok túl, nekem a festett hajamra tökéletes. Szépen bemasszíroztam a hajamba, nagyon puha lett tőle. Konkrétan 600 ft-ért vettem, (50% glamour) de teljes áron is megvenném. A színvédő hatásáról nem tudok nyilatkozni, ugyanis már eléggé foltos a hajam alapból, mert úgy döntöttem lenövesztem, és nem akartam előbb megvenni. Igazából hirtelen döntést hoztam, ezt láttam meg elsőnek, nem válogattam, de ahhoz képest meg vagyok vele elégedve. A kiszerelés szuper, remélem jó sokáig elég lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 9.

nikolett00

2015. április 11.

Nem szerettem. Nem különbözik a többi balzsamtól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 11.

Nem szerettem. Nem különbözik a többi balzsamtól.

zsuzska80

2014. november 12.

Annyit tudok mondani róla, hogy fújj. Festett hajamra használtam, először a samponomat akartam kidobni, mert hajmosás, szárítás után úgy néztem, ki mint aki 4 napja nem mosott hajat. Londa 8.07-világos szőke-barna hajam sokkal sötétebb, és zsíros hatású lett :(
Utána megpróbáltam hajat mosni e nélkül és semmi gond. Így ez a balzsam kötött ki a kukába!! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 12.

Heni991

2014. szeptember 16.

Nem vennék még egyszer ilyen balzsamot, semmivel se lett jobb a hajam, max annyi h kifésülhető volt a hajam utána. Az illata nem rossz, de a minősége az. Ez miatt nem fogok több syoss terméket kipróbálni, alig várom hogy ez a flakon elfogyjon....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 16.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.