Syoss

Ár:   1734 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rony, Módosítva: 2011. június 7.

Kategória:   Samponok

Színvédő sampon a festett hajra, mely segít megőrizni a hajszínt a fakulástól, és intenzív csillogást biztosít.

ctrmkktl

2019. augusztus 2.

Borzalmas. Göndör, száraz, festett hajam van, gondoltam, legalább a színt tartsa meg... A festék ugyanúgy kopik (pedig a szintén színvédő balzsamját használom mellé), a sampon alig habzik, csomó kell belőle így, hogy mindenhova jusson... alig várom, hogy elfogyjon, tutira nem veszem újra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Julifoldvari

2019. július 14.

Nagyon bejött a balzsammal együtt! Ennyi pénzért főleg megéri! Nem nehezíti el túlzottan, de táplálja a hajat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

akrisztab

2018. augusztus 11.

Nekem nagyon nem vált be. Zsírosodásra hajlamos hajam mosás után olyan volt, mintha nem is mostam volna meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Annah18

2018. július 5.

Borzasztóan zsírosodik a hajam tőle! Másnapra lelapult és alaból fénytelen. Hajmosás után nincs meg a tiszta, frissen mosott haj érzése. Még csak nem is lett jobb állapotú, sőt! 😞

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 5.

Litta

2018. május 22.

Az illata nagyon jó, de azt hiszem ez az egyetlen pozitívum, amit erről a termékről mondani tudok. Az összetevőlistája borzalmas, SLS, szilikon, mindenféle olyan anyaggal teli van, amit jobb lenne elkerülni. Jól habzik az igaz, viszont már amikor lemostam, természetellenesen selymesnek és puhának éreztem a hajam. Aminek régen ugye örültem volna, de most már tudom, hogy nincs benne semmi csodaszer, ami a hajamat ilyenné teszi, csak be van vonva műanyaggal. Még szerencse, hogy csak vendégségben mostam vele hajat, itthonra soha nem vennék. Csak az illata miatt kap 2 csillagot, mert az viszont tényleg tetszik, kézmosó szappannak talán még használnám is, csak ahhoz meg drága :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Ingrido

2018. május 1.

Nem túl jó itt a megítélése, én viszont csak jót tudok róla mondani. Olyan, mint régen bármelyik sampon volt: megbízható, jól tisztít, 4 napig tuti nem kell hajat mosni, puha, egészséges kinézetű a haj. Én teljesen jól elvagyok vele. annyi samponban csalódtam már (főleg a drogériás hajkiszárító rémségekben), hogy ezt a terméket meg kell becsülni. Ami talán nem jó: összetevők piros pontjai, nem szilikonmentes, és a színvédő képességét tekintve sem csodaszer DE tényleg nem fakul a hajszínem tőle. Szóval szerintem jó, és retro: nem néztük, mi van benne, de pöpec volt a haj heti max. 2 hajmosással.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 1.

Kiscsillag1988

2018. január 29.

Megvettem, csodat vartam tole, de sajnos se a szint nem vedte, se a hajam minoseget nem javitotta, sot inkabb rontotta. Tartalek samponnak jo, de tobbet nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

Minara

2017. július 5.

Nem igazán védi a színt de puha tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

Nem igazán védi a színt de puha tőle a hajam.

csemezb

2017. június 12.

Nekem elég hosszú hajam van, a csípőmig ér, ebből az is következik, hogy nagyon nem szeretnék két naponta hajat mosni. Ez a sampon nekem annyiban segített, hogy kevésbé volt zsíros a hajam tőle, 4-5 naponta is elég volt mosnom, viszont a színt egyáltalán nem védte, legalább is nem vettem észre. Az árát és a kiszerelését nézve, nekem akkor 1000 forintot megért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

Vampir

2017. május 16.

Nem vettem észre, hogy különösebben védi a színt, csak az tűnt fel, hogy hamarabb zsírosodik tőle a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 16.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.