Syoss

Ár:   1734 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rony, Módosítva: 2011. június 7.

Kategória:   Samponok

Színvédő sampon a festett hajra, mely segít megőrizni a hajszínt a fakulástól, és intenzív csillogást biztosít.

Orbanevcsi

2024. május 12.

Az illata jó, a hajam tapintása is jobb. A hajszínem fakulásán nem lassított, így nem éreztem pozitív hatását.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 12.

palmiii

2024. március 19.

A festett hajamhoz vettem, semmit nem tesz hozzá a színéhez. Az illata borzalmas és extrán zsírosodik tőle a hajam, konkrétan ha reggel hajat mosok vele estére már olyan mintha meg sem mostam volna. Viszket tőle a fejbőrőm, nehezen kifésülhető és jobban hullik tőle a hajam. Ettől a márkától még nem vettem semmi jó terméket. Többet nem is próbálkozom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 19.

dunaimano

2024. február 17.

Nekem bevált ez a termék. Önmagában, mint sampon is tetszik: jól habzik, jól tisztít, a zsíros fejbőröm is rendben tartja, ráadásul az illata is finom. Szőkített hajam van, hosszú időn át őrzi hamvasságát, fényét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 17.

nancy10

2022. augusztus 7.

Szeretem. Évek óta használom. Nekem nyújt egy kis színvédő hatást is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 7.

Szeretem. Évek óta használom. Nekem nyújt egy kis színvédő hatást is.

AlexisSanches18

2022. május 23.

A termék jó illatú, de a színvédő hatást egyáltalán nem tapasztaltam. A vörös hajam 2-3 hajmosás után ugyanúgy kikopott..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 23.

dodeszka95

2021. május 15.

Egynek jó kategória.Nem szárította a hajam,kellemes illata van.Színvédő hatását nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 15.

Katty26

2021. május 9.

A festett vörös hajam sajnos elég hamar kikopik kb. 3 hét után újra kell mennem fodrászhoz.
Egy sampontól sem várok csodát, mert hát ugye az gyanús lenne ha tényleg hajmosás után úgy néznénk ki mint a reklámban, de ettől függetlenül ez az egyik sampon márka amit használok és szeretem, most tervezem újra venni és majd leírom hogy milyen hatással volt újra a hajamra ami amúgy sajna elég vékonyszálú és töredezett végű.
Amikor először használtam feltűnt , hogy milyen sűrű az állaga ami először elég ijesztő lehet de azt olvastam hogy érdemes a sűrűbb samponokat felhígítani egy kicsit .Az szuper , hogy ekkora kiszerelésben lehet kapni , mert sokáig elég .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 9.

keralexa

2021. április 18.

Csalódás. Színvédő hatást egyáltalán nem tapasztaltam, de “legalább” szárította a hajamat és néhány használat után viszketni kezdett tőle a fejbőröm. Nem vásárolom újra az biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 18.

Eszti12

2020. szeptember 2.

Melírozott hajamra használom színvédőnek. Erre a célra nagyjából megfelel, bár csak kb minden 3. hajmosásnál használom, mert néha a barnás melírt vörösesre "változtatja", de szerencsére se nem látványos se nem zavaró. Ha használom, akkor is "kombináltan" a másik syoss samponommal, mert ez a sampon önmagában valahogy szárítja a hajam, és hamarabb zsírosodik, illetve lelapul tőle a hajam. Sajna elég nagy adag, így sokára használom el, de szerintem keresni fogok valami jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

Melszi

2019. november 22.

Az első hónapban nagyon meg voltam vele elégedve. Azóta negatív tapasztalatom alakult ki ezzel a samponnal kapcsolatban, iszonyatosan zsírosítja a hajam, alul pedig szárítja. És korpásodok is. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 22.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Niacinamide, Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Vízben és alkoholban egyaránt oldódó, glicerinből és kókuszolajból előállított PEG vegyület. Elsősorban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt (surfactant) gyengéd tisztízó hatású összetevő, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. Elsősorban lemosókban használt összetevő.

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cellulózból származó polimer, amelyet elsősorban hajápoló termékekben használnak. Elősegíti a termékek sűrítését, szép filmréteget képez a bőrön és a hajon, és kiváló hajkondicionáló hatással bír. Segít megakadályozni az elektromos töltődést. Az összetevővel olyan bőrápoló formulákban is találkozhatunk, mint például a tisztítók, hámlasztók és hidratálók, ahol bőrpuhító (emolliens) tulajdonságokkal rendelkezik, és szabályozza a formula viszkozitását is, ezáltal javítva a textúrát.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag. Lehet növényi eredetű vagy szintetikusan előállított.