Syoss

Ár:   1295 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. október 20.

Kategória:   Hajformázók

Syoss Salon Control Systemmel, fodrászok közreműködésével kifejlesztett és használt hatékony formula. Biztosítja a hosszan tartó tartás és rugalmasság megfelelő egyensúlyát a hosszan tartó, megbízható hajformázásért. A szalonszépségű hajért. Full Hair 5 Teltség & Dúsítás hajhab az extra erős tartásért. Full Hair 5 dimenzióban:

1. Style Control a látható teltségért
  2. Dússág
  3. Hosszan tartó tartás
  4. Erő & vastagság
  5. Lelapulást gátló hatás

Nem ragad, könnyen kifésülhető & nem nehezíti el a hajat.

Kiszerelés: 250 ml

andi91

2019. május 10.

Hú, hát nem igazán csinál akármit is, se tartás, se teltség vagy dússág. Épp ellenkezőleg. Illetve egy kicsit össze is ragasztja a hajamat és a frissen mosott is olyannak tűnik, mintha egy hetes zsíros lenne. Egy sima DM sajátmárkás hajhab fele ennyiért sokkal többet tud.
Kidobni nem akarom, de használni sem... Szóval valaki elviheti egy tábla csokiért :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Egi

2018. december 7.

Volume Lift mousse - nekem ez a fajta dúsító hab van meg belőle, az göndörítésre alkalmas

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

Gwen

2018. augusztus 15.

Kár hogy fényt plusszban nem ad a hajnak. De nagyon jó. A lényeg, hogy a fejbőrre ne kenjük, mert akkor zsírosítja a zsírosodásra hajlamos hajat. A syoss honlapján van egy jó video, hogyan kell használni a dúsító habokat. Viszont, ha a hajam hosszára is tettem belőle, akkor egy-két nap elteltével teljesen összetapasztotta, hiába fésültem ki egy nap többször is. És szárít is. Mint a hajhabok általában. Tehát csak hajtőre (max. 5 centi hosszan a hajtőtől) tudom használni, úgy viszont jó nagyon. Dúsít, nem lapul le a haj.
Azt elfelejtettem anno hozzá írni a véleményemhez, hogy csak is akkor 5csillagos, ha pl valahová megy az ember, meg kell jelennie, de ezzel kihúzni másnapot vagy még tovább...az egyszerűen idegörlő. A termék nem erre való. Hanem olyan "sztáros" megjelenésre. És egyszeri megjelenésre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

vanesszam

2018. február 21.

Göndöríteni szoktam vele a hajam, elég erős tartást ad, nekem bevált. És az illata is jó! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

vivii95

2018. február 16.

Többi Syoss termék sem vált be nekem, de gondoltam hajhabbal nem lehet mellé lőni. Tévedtem.. Ragadt a hajam tőle, alig bírtam kifésülni. Lapos volt és olyan,mintha zsíros lenne tőle a frissen mosott hajam.. Undorító..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

GNóri

2016. december 3.

Nem igazán szeretem a márka termékeit, a fekete-zöld hajlakkon kívül korábban semmi nem vált még be. Ez viszont nem rossz hajlakk. Dúsít, de ami a legfontosabb számomra, hogy nem ragacsos, és nem zsírosítja a hajam. Nyilván csodát nem tesz, főleg az én csoffadt, vékonyszálú hajammal, de egynek nem rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

PomKat

2016. augusztus 26.

diffúzorral kifejezetten hatásos, bár sajna az én hajamban nem nagyon marad meg a tartása :( finom az illata, saját samponnal és balzsammal használtam. szépen fésülhető, nem ragacsos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

r0606

2016. május 13.

Első használatra nem rossz, nem is vártam sokat tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 13.

Első használatra nem rossz, nem is vártam sokat tőle.

Pacsi

2015. augusztus 3.

nagyon meglepődtem az előző véleményeken. Én imádom, már nem is tudnék nélküle hajat mosni. Sokkal dúsabbá teszi a hajat, nagyon könnyű, jó tartást ad, sokáig kibírja egy flakon. Rosszat nem is tudnék mondani róla. Legjobb terméke a syossnak! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

Cappio

2015. augusztus 3.

nem vagyok oda a hajhabokért, de a göndör hajamra ez a legegyszerűbb formázó. taft hajhabjait használtam sokáig, aztán kipróbáltam ezt. én meg vagyok vele elégedve, finom az illata, kellően tart. tény, hogy nem szabad csodát várni a hajhaboktól. viszont a tafthoz képest könnyedebb, nem nehezíti el a hajamat annyira.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

Hidratálók: Lactic Acid, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.