Syoss

Ár:   1734 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: monacska26, Módosítva: 2015. november 2.

Kategória:   Samponok

Normál & fénytelen hajra.

Hatékony formulája erősíti a hajszálakat és szalonszépségű hajat eredményez. Gyengéden tisztítja a fakó hajat a hosszantartó fénymegtartásért és elbűvölő ragyogásért. A haj elnehezítése nélkül. A hosszantartó hatásért rendszeresen alkalmazza.

Megany

2019. március 9.

Nekem tetszett!2-3naponta mosok hajat vele,kevés balzsamot teszek csak avégekre,esetleg szarítás előtt/után kevés olajat, így nekem bevalt.Finom illat és festett hajon szép fényt is ad,a fodrászom is dicsérte.Festett Barnákon,égőbb vörösekenszebben mutatja a fényhatást.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

xmizella

2016. november 23.

Alig várom,hogy elfogyjon.Bár az illata nagyon kellemes,már a hajmosást követő 2. napon borzasztó zsíros a hajam.Szerintem nem éri meg ennyi pénzért,nem is ajánlanám senkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 23.

mnikc

2015. december 16.

Tobbet latni se akarom ezt a samponnak nevezett akarmit...2x hasznaltam es landolt a kukaban..olyan szinten zsiros ragacsos lett a hajam tole hogy en ilyet meg nem lattam.. Egy pozitivum talan az illata..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 16.

dorabeata

2015. december 8.

Számomra ez a sampon olyan igazi "semmilyen". Az illata sem tartós, a hajam sem lesz tőle fényesebb, sem dúsabb. Nem láttam semmiféle változást, bár romlást sem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

domnora

2015. október 26.

Egy leárazáson vettem meg a DM-ben (szerintem kifutó modell volt),így 799.-ért sikerült hozzájutnom. Hát nekem egyenesen szörnyű tapasztalataim vannak vele. Hajmosás után ragad,összetapad a hajam. Szárítja is -nem kicsit-,ée ami a legrosszabb másnap estére szörnyen zsíros lesz tőle. Miután ez megtörtént azt hittem,hogy nem mostam ki rendesen így adtam neki még egy esély,a végeredmény ugyan az lett. Nekem nagy csalódás,már régebben sem szeretem a SYOSS mrkát,de ennyiért gondoltam,hátha. Én soha többet nem nyúlok ez a termék után. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 26.

erawinny

2015. október 14.

Ezt a fajtát lehet még egyáltalán kapni? Nem találtam sehol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 14.

Ezt a fajtát lehet még egyáltalán kapni? Nem találtam sehol.

ancsa85

2015. szeptember 16.

Harmadjára mosom a hajam ezzel a samponnal előtte is syoss volt a zöld szilikonmentes, de a népszerűség miatt ki akartam próbálni. Imádom az illatát és selymes puha tapintású a hajam. imádom! biztosan újraveszem.

Sajnos le kellett pontozzam. A flakon felénél járok de hajmosás után rögtön viszket tőle a fejem. Ha nincs alaposan kiöblítve már másnap zsíros a hajam tőle. Sajnálom pedig isteni illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

Potyos

2015. augusztus 12.

Csak ajánlani tudom, nagyon jó az illata és könnyü marad a hajam szárítás után. Nem kell belőle sok, ezért sokáig kitart nálam egy tubus. Mégegyszer mondom, nagyon kellemes az illata hajmosás után is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

weird

2015. július 30.

Szeretem ezt a Syoss sampont! Nem nehezül tőle el a hajam szépen tisztít még a barátom is néha ezt használja ha az övé elfogyott és ő is szereti, nagyon jó illatú utána a haj:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 30.

FantAzsi

2015. július 1.

Alapvetően nagyon száraz a hajam, legalábbis ami a hosszát illeti, a töve viszont zsírosodásra hajlamos,így 3 naponta kell hajat mosnom.
Sajnos ez a sampon nem nekem való, mert akármilyen kis mennyiséget használtam is, másnapra mindig nagyon elnehezítette, bezsírosította a hajtövemet. Fényesebb nem lett tőle a hajam és a fésüléssel is voltak nehézségek, bár ez nem feltétlenül ennek a samponnak a hibája. Az illata nagyon-nagyon finom, a termék nem okozott esetemben irritációt, pedig érzékeny a bőröm.
Szárazabb hajú, kevésbé zsírosodó hajtövű nőknek (férfiaknak) viszont jó választás lehet. Négy csillagot adok neki, mert nekem ugyan nem vált be, de ez az én hibám is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.