Syoss

Ár:   1549 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. február 19.

Kategória:   Hajápolók

Samponozás előtti hidratáló hajmaszkként mélyen hidratálja és táplálja a hajat, gyengéden kisimítja a hajszerkezetet. Nem kiöblítendő hajpakolásként innovatív zselés textúra a ragyogó hajért ragadás nélkül.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

pipacs17

2020. szeptember 1.

Én a nem kiöblítendő pakolásokban nem igazán hiszek, tekintve, hogy derékig érő, dús, vastag szálú hajam van. Valahogy minden ilyen pakolás után elnehezültnek, ragacsosnak érzem a hajam, így ezzel már nem is kísérleteztem, nem szeretek duplán /hajmosás, szárítás, konstatálás hogy nem jó, újra hajmosás, szárítás/ hajat mosni. A samponozás előtti hidratáló hajmaszkként használtam már néhányszor. 3*, mert végülis nem rontott a hajam állapotán, de számottevő javulást sem vettem észre. Elhasználom, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

riacska

2020. május 2.

Samponozás előtt használom, a teljes nedves hajra felviszek egy keveset, hagyom 1-2 percig, majd pedig kimosom, és csak ezután kezdem el a samponozást. Valamennyit segít abban, hogy selymesebb legyen a végeredmény, de nem hiszem, hogy újra fogom venni. Bár azt hozzátenném, hogy nagyon ritkán nyúlok hozzá, szóval lehet, ha sűrűbben használnám, más lenne a véleményem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 2.

Panda

2020. március 6.

Gondoltam szép göndör fürtjeim lesznek ha nem kiöblítendő 'pakolásként' belenyomkodom a hajamba szárítás előtt.. hát részben tartotta is a loknikat, de nem tud valahogy megszáradni teljesen ezért ragacsos maradt a hajam és újra hajat kellett mosnom egy fél órás hajszárítás után... nagyon erős rózsás jellegű 'illata' van engem ez is nagyon zavart...egyenlőre nem tudom mi legyen vele- találok e neki majd más funkciót...vagy esetleg mennyire lehet jó, ha kimosós balzsamként használám...de nincs bizalmam felé..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, PEG-12
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak