Syoss

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. január 15.

Kategória:   Hajformázók

230°C-ig véd a hajszárító, a hajgöndörítő és a hajkiegyenesítő hőjétől. A hosszantartóan egyenes, göndör és hullámos hajért. Tökéletes végeredmény a hő hatására aktiválódó formulának köszönhetően.

Ár: 800 Ft , Eladó: kiralykislany
Állapot: Kipróbált, nagyon kevés hiányzik belőle , Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 500 , Eladó: MissG
Állapot: Kb. kicsivel több mint a fele, Helyszín: Eger, fizetés: Fizetés banki utalással, személyes átvétel
Rudelf

2019. április 15.

Alapvetően természetes ápolókat használok, és régen egyetlen Syoss termék sem jött be, másik híján ezt vettem meg, és nagyon meglepődtem. Vasalni nem szoktam a hajam, így vizesen fújom 2-3x a hajamra a hajszárítás előtt, és sokkal puhább, fényesebb a hajam tőle, és gyakorlatilag alig törik a hajam. Nem tudom pontosan, hogy ez csak ennek köszönhető-e, de ilyen hővédőm még nem volt, ami tényleg semmi kárt nem okozott volna. Nagyon sokáig elég, ami még egy plusz pont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

rosalindbarnavehun

2019. április 6.

Nagyon szeretem! Az illata finom, nem túl tolakodó, a szórófej is tökéletesen működik, ami nálam külön csillag. Ha sokat fújok a hajamra egy kicsit ragacsos lesz, de 5-6 fújás nekem bőven elég a hajvégekre. Általában a vizes hajamra fújom rá, a fésülést is megkönnyíti. Nálam elfoglalta helyét a fürdőszobában :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Klaudia1994

2019. április 3.

Az itteni vélemények alapján vásároltam meg, és nem csalódtam. Amellett, hogy hővédő, azt is tapasztaltam, hogy tartósabb marad a hajformázás, ha használom. A hajlakkot el is hagytam mellette... :) 2in1 :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

GELOKA

2019. március 30.

Tökéletesen végzi a dolgát. Hajszárítás előtt használom, nedves hajra permetezve. Vasaló is a hajamat és ezt használva nem szeprűs és száraz a hajam vége. Szép fényt ad a hajamnak és hidratál is. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

tothkitti91

2019. március 27.

Nagyon nagyon jó termék. Ezer éve próbálgatom a különféle hővédőket, de számomra egyik sem nyújtott pozitívumot, olyan volt, mintha rá se fújtam volna őket a hajamra. Ez viszont nagyon jó illatúvá teszi a hajamat és borzasztóan puha és fényes lesz hajszárítás / hajvasalás után. 3 hete használom, eddig totálisan elégedett vagyok. Tartósabb használat után tudok nyilatkozni arról, hogy valódi funkcióját is be tudja-e tölteni, de szerintem lesz lesz gond vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Gwen

2019. március 26.

Hát nem gondoltam volna, hogy enélkül nem fogok tudni létezni kb...és tényleg! Tökre dúsítja a hajam, volument ad neki, meg tartást. Azért ha a hajtövemre is kerül, zsírosítja. Nem ragad össze tőle a hajam ami külön csillag kb! És tényleg véd a hőtől is, mert hajvasalásnál nem forró utána a hajtincsem sem. Egyébként szárít, de nem is az, hogy kiszárítja a hajam, hanem csak egész egyszerűen sprődebb fogása lesz a dússág mellett. De ezen meg könnyen segítek, hajolajjal. Amit a hajam ilyenkor gyorsabban be is szív, tehát több hajolaj kell, de nagyon tuti termék. Amúgy is azért vettem meg, mert vásárlás előtt itt utána olvastam és nagyon jó kritikákat kapott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

Dicci

2019. március 4.

Pár hónapja kaptam le és használom amikor nem felejtem el :D Nem nagyon szeretem ezt a márkát, de be kell látni, hogy ez a hővédő spray tényleg nem rossz. Teszi a dolgát és az illata sem bödös.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Platina890413

2019. február 15.

Már a harmadik flakonnal használtam el. Nekem tökéletes. Illata kellemes. Nem roncsolata a hajamat,tette a dolgát. Újra vevős ?- persze!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

Martu0508

2019. február 10.

Eddig nem nagyon használtam hajszárìtòt, heti egyszer mostam a hajam ès levegőn hagytam megszáradni. Most gyakorìtanom kellett ezeken az alkalmakon szeborreás dermatitisz miatt, hètköznap azonban nincs időm kivárni a száradást, ezèrt beszereztem egy hajszárìtòt. A kosaramban landolt ez a termèk is, ès gyakorlatilag ugyanannyira puha marad szárìtás után a hajam, mintha szabad levegőn szàradt volna. Azt, hogy a hosszan tartò göndörsègben segìtene sosem fogom megtudni, mert reggelre mindig elalszom a loknikat :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

racheldawes

2019. február 3.

Kb. egy hónapja használom, miután lecseréltem a régi hajvasalóm egy sokkal nagyobb teljesítményűre. Kevésbé száraz a hajam, mióta használom, talán nem is töredezik annyira. Nekem nem marad tőle napokig egyenes a hajam, de ez nem is elvárás a részemről, a cél a hővédelem volt, és ebben jól teljesít.Tetszik az illata is, kellemes, enyhe, nincs telepakolva parfümmel. Nem fogy gyorsan, mindennapos használat mellett a derékig érő, dús hajamra is elég kb. két hónapig. Mindenképpen újra fogom venni, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.