Syoss

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. január 15.

Kategória:   Hajformázók

230°C-ig véd a hajszárító, a hajgöndörítő és a hajkiegyenesítő hőjétől. A hosszantartóan egyenes, göndör és hullámos hajért. Tökéletes végeredmény a hő hatására aktiválódó formulának köszönhetően.

Ár: 800 , Eladó: Ramonaza
Állapot: Új, egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 5 Ft , Eladó: ivci
Állapot: új, keveset használt, Helyszín: Pusztaszabolcs, fizetés: személyes átvétel,előre utalás során posta,foxpost,gls

vassviktoria

2021. február 26.

A Syoss termékek annyira nem jöttek be, de az spray nagyon jó. Az illata kellemes, hajszárítás és hajvasalás előtt mindig használom. Vasaláskor sokkal tartósabb az eredmény mióta ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

Dorotii66

2021. február 19.

Az illata nagyon kellemes, puhább lesz a hajam hajvasalás után ennek a terméknek a használatával. Árban is egész jól teljesít és a hajam sem ragad tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 19.

Foxy666

2021. február 18.

Korábban sosem használtam hővédőt(nagy hiba volt🙄), őt az itteni vélemények alapján vettem meg.
Mivel nincs összehasonlítási alapom, ezért úgy gondolom, hogy jó termék és "betartja" az ígérteket, jó az illata, illetve fényes és puha lesz tőle a hajam.
Többször is újra vettem már. ☺

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 18.

Többször is újra vettem már. ☺

tothbetti53

Korcsoport: < 18
2021. február 15.

jó az illata,mikor megvettem rögtön kipróbáltam.Már az is +pont hogy nem az az égett szag marad a hajamban vasalás után,hanem ennek az illata.
A hullámok ugyanaddig maradnak benne a hajamban mint ha hajlakkot fújnék rá:kb fél óráig de ettől legalább nem lesz olyan kemény és összetapadt hajam mint egy hajlakktól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. február 15.

csengenagy1

2021. január 21.

IMÁDOM!
Ez a tökéletes hővédő, kellemes illata van, jól funkcionál és az ára sem elrugaszkodott. Megkönnyíti a hajam formázását, és tartósabb is lesz tőle. Én hajszárítás előtt, kifésült hajra, és hajformázás előtt is szoktam belőle fújni. Elég gyorsan fogy, főleg hogy ennyit használok belőle és dús, fenékig érő hajam van, de szerintem nem szükséges vele spórolni, mert nem egy drága termékről van szó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 21.

IMÁDOM!

_P_a_t_i_

2021. január 19.

Évek óta csak ezt a hővédőt használom minden hajmosásnál, számomra tökéletes, valóban segít a frizura tartósságát megtartani, jó az illata, nagyon sokáig elég, nem ragad, mindent úgy csinál, ahogy kell. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 19.

NagyBogi16

2021. január 3.

Nekem az illata sem jött be,a hatását meg egyáltalán nem éreztem. Nekem semmit sem segített,pedig nagyon bíztam benne,mert sokat szárítom és vasalom a hajam,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 3.

kisbobitas

2020. december 23.

Mióta ezt használom annyira nem töredezik a hajam vége. Az az egyetlen kivetésem van vele szemben, hogy hamarabb zsírosodik tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 23.

Nicolett022

2020. december 22.

Jó illata van, szebb, fényesebb a hajam a használata után és mintha nem is töredezne annyira a vége

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 22.

Amaroy

2020. december 18.

Tökéletes, imádom. Nagyon jó illata van és nagyon jó érzetet hagy a hajon. Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 18.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Gluconolactone

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.