Syoss

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. január 15.

Kategória:   Hajformázók

230°C-ig véd a hajszárító, a hajgöndörítő és a hajkiegyenesítő hőjétől. A hosszantartóan egyenes, göndör és hullámos hajért. Tökéletes végeredmény a hő hatására aktiválódó formulának köszönhetően.

Ár: 500 , Eladó: MissG
Állapot: Kb. kicsivel több mint a fele, Helyszín: Eger, fizetés: Fizetés banki utalással, személyes átvétel
Ár: 600 Ft plusz posta, foxi , Eladó: Bublup
Állapot: 150 ml a 200-ból, Helyszín: Szigethalom, fizetés: Reggel vagy 17 h után Szigethalmon, napközben egyeztetett helyszínen személyesen átvehető.
Puszedli83

2019. augusztus 22.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, gondoltam egy próbát megér. Nedves hajra szoktam fújni, aztán szárítás, vasalás. Nem nehezíti el a hajat, nem ragad, nem zsírosít. Nekem következő hajmosásig egyenes marad. Kellemes illata van, biztos sokáig elég lesz,mert nem kell sok belőle.
Szerintem,ha elfogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Szerintem,ha elfogy újra veszem.

Vivus94

2019. augusztus 7.

Nagyon jó a szórófeje, könnyű eloszlatni a hajon. Nem marad utána ragadós vagy olajos, zsíros érzet. Én hajszárításhoz és hajvasaláshoz használom, sajnos az én vastag szálú és rengeteg hajamat majdnem minden nap vasalom, mert éjszakánként visszaáll eredeti szénaboglya állapotába. Ehhez egyelőre úgy néz ki, hogy jól szuperál, remélem véd is, bár ezt kicsit hosszabb távon fogom tudni megmondani. Amióta használom a hajvasalásom lecsökkent minden második napra, ami hatalmas siker és boldogság. De még később updatelem, hogy mennyire válik be a hővédő része, mennyire óvja a hajat hosszú távon.

Update: Mostanra már el sem tudom hagyni hajszárítás vagy vasalás előtt, annyira beépült a rutinomba. Nagyon szeretem, tényleg mintha kevésbé töredezne gyorsan a hajam. Ritkábban is kell vasalnom de még izzadtság hatására se göndörödik annyira vissza a hajam, hogy vállalhatatlan legyen. Biztos, hogy újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Cucuka

2019. július 10.

Hááááát....itteni vélemények alapján vettem meg. Természetes vörös hajam van, picit sprőd, vékony szálú. Lehet hogy erre a típusú hajra nem való. Nekem jobban zsírosítja a hajamat, és nem tartós . Bár eddig csak 33 fokban használtam. Majd elhasználom néha néha, de eddig hatalmas csalódás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

KamiNagy

2019. július 2.

Tényleg puhább lett tőle a hajam. Még nedves hajamra fújtam és körkefével megszárítottam. Remélem a hővédő tulajdonsága is dolgozik! Nekem tetszik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

babszi11

2019. június 26.

Minden hajszárítás és hajvasalás előtt befújom vele a hajam. Így jó illatú is lesz, és (remélhetőleg) védi a hőtől, bár sajnos nekem így is szárad, de biztosan rosszabb lenne enélkül. :) Hajvasalásnál sem az "égett haj" szag marad, hanem ez a kellemes illat. Most fogyott el egy egész üveg, körülbelül másfél évig elég volt gyakori használat mellett, szerintem újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 26.

kicsispenot

2019. június 13.

Évek óta ezt veszem újra, és nagyon szeretem. Nem roncsolódik olyan könnyen a hajam, szép fényes és tovább egyenes marad. Ennél többet nem kérhetek egy hővédőtől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 13.

BoogieLollipop

2019. június 11.

Az utolsó darabot vadásztam le , megtetszett az itteni vélemények alapján:) Gőzölős hajvasalóm van, (ami elvileg) ,kevésbé roncsolja a hajat, de a biztonság kedvéért be szoktam fújkálni. Ha sokat teszek belőle , olyan mintha vizes lenne a hajam, és a hajvasaló hangján is hallani hogy 'serceg', de ettől függetlenül nem okoz gondot. Puha, és fényes lesz tőle a hajam, nem száll össze-vissza, de nem is ragad össze. Egy flakon szerintem elég sokáig elég:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

ausmorzs

2019. június 6.

Nem használtam sokat, mivel ritkán formázom a hajamat. Az illata egyes hővédőkhöz képest jó. Amikor használtam nem károsodott, nem töredezett a hajam. És az ára sem vészes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 6.

Dominika1214

2019. június 1.

Arról nem tudok nyilatkozni, hogy mennyire tartja be a hővédős ígéreteit, még csak párszor használtam. Viszont muszáj volt az egyre világosabb hajamra használni valamit, és mióta megvettem azóta puhább tapintású a hajam, nekem nem ragadtak tőle össze a szálak. Az egyetlen negatívum, hogy száraz hajra fújva eléggé benedvesíti a hajat, hiába próbálok minél kevesebbet fújni, hajvasalás előtt ez pedig nem a legjobb :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 1.

MissKenedy

2019. május 23.

Hát nem tudom. A sok pozitív vélemény hatására vettem meg, mivel sprőd vastagszálú szöszösödő hajam van, amit muszáj hővel formázni. Vagy kiszárítom vagy vasalom. Eddig 3 alkalommal használtam és semmi különbséget nem érzek. Ráadásul nálam egyáltalán nem tartja be az ígéretet hogy ellenáll a párának. A mostani időjárás mellett leszerepelt. Kivasalt hajjal lépek az utcára majd kb 10 perc múlva már jön a szokásos szöszös tapintású mamut fej. Ettől függetlenül negatív hatása nincs így fújni fogom továbbra is, hátha. De eddig csalódás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.