Syoss

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. január 15.

Kategória:   Hajformázók

230°C-ig véd a hajszárító, a hajgöndörítő és a hajkiegyenesítő hőjétől. A hosszantartóan egyenes, göndör és hullámos hajért. Tökéletes végeredmény a hő hatására aktiválódó formulának köszönhetően.

Ár: 600 Ft plusz posta, foxi , Eladó: Bublup
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Szigethalom, fizetés: Személyesen, posta, foxi
Gingerian01

2020. január 27.

Illata szuper (tipikus Syoss-illat), nem nehezít el, hővédelme szerintem megfelelő (3 hete használom, nem roncsolódott a hajam mióta őt fújom rá hőkezelés előtt). Tetszik hogy keratin tartalmú. A fújós feje szuper, jól eloszlatja a hajamon. Ár-érték arányban megfelelő, jó nagy kiszerelés és ahhoz képest nem húzós az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

orsi22

2020. január 26.

Sok kis jó vélemény.. kár, hogy nem vált be.. kb 5-10x használtam többször adtam neki esélyt de hiába.. nekem korpásodást okoz, azért a 2 csillag, mert puha lesz tőle a hajam.. a többi jó tulajdonságát, meg észre se vehettem a kellemetlenséget okozása miatt

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 26.

aurum

2020. január 25.

Imádom. Már a második flakont használom ès teljesen elégedett vagyok vele. Én nem tapasztalom a ragacsosságot, inkább sokkal puhább lesz a hajam. Nem is fordul
Meg a fejemben hogy kirpóbáljak másikat. Nekem az illata is tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

Meg a fejemben hogy kirpóbáljak másikat. Nekem az illata is tetszik.

arizona07

2020. január 4.

Jó!
Krémmániás vélemények hatására vettem meg, eleinte nem voltam vele kibékülve mert amolyan zsíros hatását keltette a hajamon. Aztán valahogy ráéreztem, hajmosás után fújok a nedves hajamra mindenhova kellő távolságból (leszámítva a közvetlen töveket), és úgy szárítom meg. Nagyon puha lesz tőle és könnyebben formázható.
Szárazra fújva, valóban először zsíros, ragadós hatású, formázást követően többé kevésbé elmúlik ez az érzet, viszont nem tapasztaltam wow hatást tartósság terén. Talán egy picit tovább tart a hullám mint amúgy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Jó!

blondiebunny

2020. január 2.

Hajkiegyenesítő hatása ugyan 0 nekem, de a 4 csillag megy rá, mert szépen véd, nem ragad, és jó illata van :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

superultra

2019. december 29.

Mostanság kezdtem használni, normál időjárásban nem göndörödik vissza a hajam napokig (csak egy picit hullámosodik be), jó az illata, nem hagy ragacsos érzést, viszont esőben/párában semmit se ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 29.

Erika80

2019. december 28.

Már többször újravásároltam. Emlékszem, az első használatok során elégedtelnkedtem, hogy kellemetlen illatú, nem csinál ez semmit... Igazából azt sem tudtam valójában mit is kéne elvárnom tőle, hisz még hasonló terméket sem használtam. :) Ám ez az első benyomásos rosszallás azóta megváltozott. Mára merőben más a véleményem. Nélküle már bele sem kezdek a hajformázásba. Hajszárításnál is nagy segítség, a hajvasalásról nem is beszélve! Az illatát megszoktam, nem kellemetlen már, a hővédő hatása elismerésre méltó! Évek óta használom, sokszor előkerül a hajvasalóm, igaz figyelmesen, de sűrűn használom. Sosem égettem el a hajszálaim - bár nyilván a jó hajvasaló érdeme is - nem töredezik szét a hajam, a frizura formatartóbbá válik általa. Remek segítség a formázásban is! Teljesen elégedett vagyok vele. Sokáig elég egy flakonnal, bár már nem olyan hosszú a hajam, tehát nem használok annyit belőle, de ár-érték aránya kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 28.

Enne

2019. december 28.

Hajvasaláshoz vettem több, mint egy éve kb. Csak a frufrumra használom, egész jól véd vasalás közben. Azért két-háromnál többször így sem lehet áthúzni a hajat, mert megég. Nem szalonminőségű termék, de ár-érték arányban tökéletesen megfelel. Illata is jó, és vasalás után sincs égett szaga. Egész héten nem göndörödik vissza a hajam. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

kingacs

2019. december 27.

Itteni vélemények alapján vettem meg és imádom! Nemcsak, hogy jó illata van, de a hővédő hatása is szuper, alig töredezik a hajvasalótól a hajam mióta ezt fújom rá (mosás után nedvesen, így nem ragad tőle és nem zsírosodik pluszban)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 27.

Juliette Cavill

2019. december 12.

Jó illatú, nem hagy ragacsos tincseket a hajban és jó áron van. De nem éreztem semmit, hogy bármi hatása lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.