Syoss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2011. július 22.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

fuge7

2013. április 3.

Rettenetes. Amikor először próbáltam, a korpásodás enyhe kifejezés arra, amit tapasztaltam, darabokban hullott a fejbőröm tőle, kicsit ki is sebesedett, viszkető, égető érzés volt, teljesen kétségbe estem. Végülis a hajam szép fényes lett tőle, de milyen áron? Túl erős hatóanyagú olajat raktak bele, ami ugyan táplálja a hajszálakat, de annyira irritálja a fejbőrt, hogy az elmondhatatlan. Aztán körülbelül 2 hét múlva adtam a samponnak egy második esélyt is, hátha, de ugyanaz lett a végeredmény, úgyhogy a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

fdorottya

2013. április 1.

Borzalmas ez a sampon,nem beszélve a balzsamjáról... hajhullás, korpa és viszketés...nem beszélve, hogy a hajamat ki sem tudtam fésülni hajmosás után annyira összeragadt tőle! Soha többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

hedgehog

2013. január 22.

A barátnőm ajánlotta így megvettem mert akciós volt. Az ára kedvező, a mennyisége rengeteg. Amikor először kinyitottam úgy orrba vágott a szaga, hogy felhívtam a barátnőm, hogy szerintem amit vettem romlott. Mint kiderült nem, ennek tényleg ilyen borzalom a szaga, bár a sampon még enyhe a hozzá tartozó balzsam bűzéhez képest...Amikor az üveg felénél jártam, azt hittem nem olyan rossz ez a sampon, de utána egyre többször kellett hajat mosnom, mert folyton zsíros volt a hajam. Szörnyű mit művelt a fejemmel, el is passzoltam ezt a sampont és vettem egy másik fajtát, remélem az rendbe szed majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

nikikee97

2012. október 31.

Sajnos nekem is azt kell mondanom, ez a sampon egy nagy csalódás. Eléggé töredezett hajam van, mert sokat vasalom, és könnyen zsírosodó is. Ajánlották ezt a sampont, hogy majd ez helyrerakja a töredezett hajvégeimet, és azt mondták, zsíros hajra is jó. Na, megvettem, és három hétnél tovább nem tudtam használni. Én is észrevettem, hogy iszonyatos módon elkezdett korpásodni a hajam (ami korábban egyáltalán nem volt jellemző a hajamra) és a második nap már tocsog a zsírban, és vehetem elő a szárazsampont, mert mégse mossak már hajat minden nap. Az illata is borzalmas, egy giganagy csalódás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 31.

boghyca

2012. október 18.

Számomra ez a sampon nagyon nagy csalódás, főleg hogy ekkora körülötte a hype! Nekem is hosszú szálkásodásra hajlamos hajam van, de megpróbálom óvni pl: hajvasaló, ~sütő és egyéb roncsoló dolgoktól, de óhatatlan, hogy eltöredezik a haj vége. Elég jó kis szöveget olvasva a tubus hátán, mondom teszek egy próbát. Enyhén zsíros hajam van hál' Istennek. Ezt a sampont kipróbálva hát azt hittem kiszaladok a világból úgy viszketett a fejem, és nem felnagyítva a dolgot de kb hüvelykujj körömnyi nagyságú korpa darabkák díszelegtek a hajamban..........baromira szép látvány..... :oS ezután inkább váltottam egy másikra......a narancssárga tesójára........inkább azt nem itt kommentálom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 18.

cinnamon

2012. augusztus 4.

Extra száraz, szálkás hajra használtam, nagyon szerettem. Finom az illata, nagyon sokáig elég és nem drága. Az én hajamat nem nehezítette el és nem is zsírosított jobban. Ha nem lenne benne szilikon, újravenném :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

Jelizz

2012. július 16.

Fini süti az illata, jó sok van benne! Puha lessz tőle a haj.. de semmi több!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 16.

Fini süti az illata, jó sok van benne! Puha lessz tőle a haj.. de semmi több!

Adrienn0610

2012. május 28.

Szeretem ezt a sampont.Ezelőtt Babát használtam de attól viszketett a fejbőröm.Ettől semmi baja,gyönyörűen tisztít,nem zsírosodik a hajam sem olyan hamar mint eddig.Jobb a tartása is.
Viszont igaza van annak aki azt írja,hogy a törött végeket nem fogja rendbe hozni.
Én is vágatom a hajam időnként,hogy ne törjön annyira,semelyik sampon nem fog csodákat művelni az egészségtelen hajvégekkel:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 28.

petra07

2012. május 25.

A szálkásodásra tényleg egész jó volt, de nagyon hamar zsírosodott tőle a hajam. 4-5 mosás után odaajándékoztam a barátnőmnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 25.

sbarbara93

2012. május 21.

Hónap elején tértem át erre a samponra, azelőtt a shine-t használtam. Nekem sajnos a hajam bezsírosodik tőle. Nem venném újra az Oil Care-t ,de szeretem a Syosst. Valószínűleg az extra száraz hajúaknak gyártották.:D Az illata viszont csillagos 5-ös. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 21.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.