Syoss

Ár:   1986 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilvia921, Módosítva: 2020. február 14.

Ár:   1986 Ft
Kategória:   Hajápolók

Értékes olajokkal azon generáció számára, akinek csak 2 perce van. Thermoaktív könnyed ápolás az optimális eredményért hő hatására, intenzív tápláló a rugalmas & fényes hajért.

Eszti12

2022. április 9.

Nem a legjobb termék, amit a kategóriában használtam eddig, de alapvetően meg vagyok elégedve a hatásával. Puha lesz tőle a hajam, zsírosodás nélkül, és nem is nehezíti el, persze nem szabad túlzásba vinni. A hajvégekkel viszont semmit nem csinál, emellett kell még az extra ápolás. Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 9.

Ardanky

2018. február 26.

Anyukámtol kaptam. Azonnal kiprobáltam és a száraz hajvégeket rendbe is szedte. Pár használat után teljesen rendbe tette a hajam. A keratinnak köszönhetően. A hajamra kicsit sok kell emiatt,nekem a kiszerelés kicsi. Egyébként maga az összetétel nagyon hasznomra vált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Linuxo

2017. április 12.

Szerettem nagyon, mert könnyebb volt vele kifésülni a hajam. Nekem nagyon tetszett a thermoaktív hatása, abszolút működött a dolog hajszárítás közben. Lassan fogyott, sokáig kitartott. Megérte az árát. Nem venném most újra mert rengeteg termék vár itthon arra, hogy elhasználjam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Azurill

2017. február 8.

Hajszárításhoz nem igazán vált be(nem csak ez, hanem semmi). Mindentől ugyanolyan szálkás marad. Viszont hajvasalás előtt ha ezzel kicsit befújom a végeket, akkor már sokkal szebb lesz a végeredmény és tartósan megmarad a hajam puhasága és fénye.
Vasalás előtt még érdemes adni neki egy lehetőséget.
Kicsit túl van árazva, de sokáig elég a mennyiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

Vasalás előtt még érdemes adni neki egy lehetőséget.
Kicsit túl van árazva, de sokáig elég a mennyiség.

Arianne79

2017. január 22.

Röviden: rossz.
Hosszan: iszonyat erősen zsírosít, akkor is, ha csak a hajvégre viszed fel. Nagyon lelapítja a hajat, gyakorlatilag már másnap lehet újra hajat mosni.
Ugyanakkor, ami hihetetlen volt számomra, a hajvégeim olyan szálkásak voltak tőle, hogy még natúran is jobbak, mint ezzel a termékkel.
A kifésülhetőséget sem javította, szó szerint csikorgott a vizes hajam, amikor próbáltam ezzel kifésülni.

3-4x megpróbáltam, de minden alkalommal elkeseredtem tőle.
Kukában landolt.

Semmit nem ér, csak árt.
Mínusz egy csillagot ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 22.

Röviden: rossz.

3-4x megpróbáltam, de minden alkalommal elkeseredtem tőle.
Kukában landolt.

Semmit nem ér, csak árt.
Mínusz egy csillagot ér.

Dudu195

2017. január 22.

Egy év után fogyott el és más fajta olajat vettem. Nagyon megbántam. Nem zsírosodott tőle a hajam és szép fényessé teszi. Hajmosás után törölközőszáraz hajra fújtam 4-5 pumpányit , kicsit az ujjaimmal belefésültem és megszárítottam. könnyebben kezelhető volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

vikcs

2016. szeptember 30.

Már elég régóta használom, de egyszerűen nem képes elfogyni, még a fele sem fogyott el... Elég volt belőle, valószínűleg elajándékozom, hátha valakinek ér valamit. Az én hajammal nem csinált semmi különösebbet,pedig úgy szerettem volna... Ha összegubancolódott a hajam, ez segített kifésülni, ha ráfújtam egy kilót, és ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

gubamara

2016. július 2.

Semilyen változást nem tapasztaltam tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 2.

Semilyen változást nem tapasztaltam tőle.

Mundow

2016. január 16.

Törölközőszáraz hajra fújtam és kontyba csavartam a hajam pár percig, hogy jól beszívódjon a hajpakolás a hajvégeken. Utána megszárítottam a hajam, de hajkefével sem bírtam kifésülni a hajvégeket ugyanis összeragadtak kis tincsekbe. Más hajolajjal még bekentem őket és így sikerült kifésülni, de nem volt egyszerű.
Összegezve:
- a hajvégeket nem túlzottan ápolta, figyelembe véve, hogy olajokat is tartalmaz
- ragacsos, száraz hajvégek szárítás után
- talán volt egy kis plusz fénye a hajamnak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 16.

Összegezve:
- ragacsos, száraz hajvégek szárítás után
- talán volt egy kis plusz fénye a hajamnak

Patricia

2014. február 9.

Fényesebb lesz tőle a hajam, kissé zsírosítja is de ettől függetlenül szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

Fényesebb lesz tőle a hajam, kissé zsírosítja is de ettől függetlenül szeretem.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.