Syoss

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 14.

Kategória:   Samponok

A hajtövek és hajvégek állapotát egyensúlyba hozó sampon zsíros hajtövekre és száraz hajra. Syoss Lipid Iq technológiával gyengéden és könnyedén tisztít, hosszantartó zsírosodásgátló hatása van a hajra és csökkenti a töredezett hajvégeket.

Szilikon tartalom: 0%.

Bettii98

2023. január 24.

Nagyon könnyen zsírosodik tőle a hajam, hiába hirdeti azt, hogy ez zsíros hajtövekre van.
Ugyanez vonatkozik a hajvégeimre, amit még jobban kiszárított.
A fejbőröm kisebesedett tőle és viszketett a tarkómnál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 24.

Ugyanez vonatkozik a hajvégeimre, amit még jobban kiszárított.
A fejbőröm kisebesedett tőle és viszketett a tarkómnál.

kataa0105

2021. július 1.

Amikor megláttam a polcon el sem hittem, hogy létezik megoldás a problemamra. A hajtovem gyorsan zsirosodik, de a hajvegem száraz, ami valószínűleg az ezeregy fele zsirosodasra való sampontol alakult ki. Ez a sampon egy csoda. Tényleg lassítja a zsirosodast 1-2 nappal kitolta a hajmosasomat, ami eddig más samponnal lehetetlen volt. Csak ajánlani tudom.

update: Minden drogériás samponhoz amit kipróbáltam és dicsértem azt kell írnom, hogy 2-3 hét után a hajmosásomat ugyanolyan gyakran kellett véghez vinni. Ami már hónapok óta bevált az az Eucerin samponja, ha valaki ilyen gonddal küzd.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

ziadrienn

2020. október 9.

Nagyon szárítja fejbőrt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 9.

Nagyon szárítja fejbőrt!

pinksunset

2020. június 28.

Sokáig ezt használtam, mivel a fodrászom ezt ajánlotta, egy ideig jó is volt, de utána elkezdte nagyon zsírosítani a hajam, szóval le kellett cserélnem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

kisszandi

2020. április 23.

Kipróbáltam a hajápoló tulajdonsága miatt. Max. 2-3 hónapig tudtam használni, mert olyan mértékben szárította a fejbőröm, hogy kisebesedett tőle. Pluszban annyira irritálta, annyira viszketett tőle a fej bőröm, hogy majd le akartam kaparni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

honeybya

2019. november 22.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, először nagyon jónak tűnt, majd több hét használat után olyan volt mintha csak jobban zsirosította volna a hajam és nagyon nekiállt hullani is. Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Szti24

2019. augusztus 14.

Több hónapig használtam a terméket, először meg voltam elégedve, az hittem jó a termék, a hajam tapintasa nagyon kellemes volt tőle.

Viszont az utóbbi időben észrevettem, hogy nagyon durván elkezdett hullani a hajam. Hajmosásnál konkrétan csomókban! :(
Ezt követően több ismerőssel is beszélgettem és mindenki erős hajhullásra panaszkodott a syoss samponoktól!

Soha többé nem veszem ezt a márkát, nem éri meg az árát, másnak sem ajánlom, főleg ha hasonló panaszokat tapasztal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Kinguska09

2019. április 8.

Nem hiszem hogy ezek az “atlagos drogerias “ samponok 1000-2000 ftert csodakra kepesek de azert ennel tobbre szamitottam :/
Rengeteg de rengeteg olcsobb dragabb sampont kirpobaltam mar de egyik sem hozta meg hosszu tavon amit igert - altalaban sosem veszek ujra sampont ugy vagyok vele hogy hozza szokik a hajam igy mindig ujat veszek . Tudom jol hogy ezek nem csodaszerek vegulis mindnenapos hasznalatra szanjak ezeket de akkor is legalabb 2-3 napot birna ki ujabb hajmosas nelkul a hajam de nem birja !!! Masnap ugyan ugy moshatok hajat tudom egyeb tenyezoktol is fugg de azert ezeknek is segiteniuk kellene legalabb amit iger ...

Egy atlagos mindennapi hasznalatra alkalmazhato tisztito sampon
Nem lett kevesebe zsiros a hajtovem es nem lett meseszeru a hajvegek
Kicsit mintha gyorsabban zsirosodna masnap delutanra mar fenylik a hajam
Felul lelapitja alul meg szal :/ kegyetlen kombo
Raadasul hajmosas szaritas utan (nem szaritom tul forron ) olyan erzesem van mintha zsiros lenne a hajam sajnalom pedig ara jo 1000 ft korul mozog es nagy ksizereles nem baj parom elhasznalja a rovid hajara .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Egy atlagos mindennapi hasznalatra alkalmazhato tisztito sampon
Nem lett kevesebe zsiros a hajtovem es nem lett meseszeru a hajvegek
Kicsit mintha gyorsabban zsirosodna masnap delutanra mar fenylik a hajam
Felul lelapitja alul meg szal :/ kegyetlen kombo

Dominika1214

2019. február 5.

Nem fűztem nagy reményeket hozzá, hogy megoldja a zsíros haj problémámat. Előtte is Syoss samponokat használtam, mert nagyon gazdaságos a kiszerelésük. Párommal ketten nem használtuk el egy hónap alatt, pedig nagyon hosszú hajam van. Eddig festett hajra valót használtam, aztán úgy gondoltam kipróbálok valami újat, de sajnos nem jött be, iszonyúan kiszárítja a fejbőrömet, korpás lettem tőle, pedig sose voltam korpásodós típus. Először másra gyanakodtam, hogy talán a túlzott szárazsampon használat teszi, de évek óta használok szárazsampont, miért pont most jönne elő ez a probléma? Összességében nem lenne vele probléma, a hajvégeim bár nem lettek kevésbé szárazak, de nem is rontott rajta, viszont számomra az nem elfogadható, hogy a hajtöveim ugyanolyan zsírosak és még egy plusz problémát is kaptam mellé :)
Akinek nem okoz ilyen gondokat annak egy teljesen átlagos sampon szerintem, azzal a plusszal, hogy valóban sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

cippala0316

2018. október 10.

En siman kitudom mosni, nagyon szeretem az illatat es szuperpuha tole a hajam. A kis spriccelos balzsammal egyutt hasznalva 2 nappal siman kitolta a hajmosas idejet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Emolliensek: Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Panthenol, Glycol Distearate, Hydrogenated Castor Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycol Distearate, Cocamide MEA, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Laureth-4, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Hydrogenated Castor Oil, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Cocoamphodiacetate, Cocamide MEA, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Laureth-4, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Hydrogenated Castor Oil, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol
Színezékek: Green 3 / CI 42053
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezőanyag. Zöld.