Syoss

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 14.

Kategória:   Samponok

A hajtövek és hajvégek állapotát egyensúlyba hozó sampon zsíros hajtövekre és száraz hajra. Syoss Lipid Iq technológiával gyengéden és könnyedén tisztít, hosszantartó zsírosodásgátló hatása van a hajra és csökkenti a töredezett hajvégeket.

Szilikon tartalom: 0%.

Eni72

2018. július 23.

Nekem nem zsírosodik jobban a hajam, mint ezelőtt. Az illata nagyon jó és én balzsamot sem használok ha ezzel mosok hajat, mert anélkül is könnyen kifésülhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Fancica

2018. július 6.

Nem rossz, de még keresem az igazit ami a zsíros hajra a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Nem rossz, de még keresem az igazit ami a zsíros hajra a legjobb.

ddorcsii

2018. március 6.

Szerintem jó kis sampon ez! Már régóta szemezgettem vele a polcokon, de a negatív véleményeket olvasva mindig elbúcsúztunk egymástól.....aztán megkaptam ajándékba :) azóta már a harmadik flakont fogyasztom! Szuper az illata, szuperül habzik, finom ,puha, friss és rendezett tőle a hajam. Én 2-3 naponta mosok hajat, nekem még nem volt sampon ami kitolta volna a hajmosást....de én már annak is örülök ha egy sampont nem nehezíti el!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

anonimusgirl96

2018. február 26.

Sajnos nekem nem igazán vált be, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Egyébként is gyorsan zsírosodik a hajam, de ez a termék még egy nappal lerövidíti a két hajmosás közötti időt...Viszont arra jó, hogy a hajvégeimet megmossam vele, mert nagyon hosszú hajam van, így valószínűleg csak oda fogom használni, hajtövekre pedig valami mást...Nagyon jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

csucsragadozo

2018. január 7.

Sajnos rendkívül gyorsan zsírosodik a hajam, naponta kellett mosnom egy pár héttel ezelőttig. Ezt a sampont régebben vettem, viszont az elején semmi változást nem tapasztaltam arra vonatkozóan, hogy tényleg kevésbé lassabban zsírosodna a hajam. Kb.1 hónapja érzékeltem, hogy talán kibírom, ha csak minden második nap mosok hajat. De így sem az igazi. Tulajdonképpen csak az esti hajmosás utáni nap vállalható teljes mértékben a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

ntina

2017. december 12.

Alapjáraton csak Syoss samponokat veszek. Hol ezt hol azt. Gyorsan zsirosodó hajam van, így gondoltam ez beválhat. Első dolog ami szemet szúrt, hogy eszméletlenül folyik. Jobban mint bármelyik másik Syoss sampon. Ettől függetlenül mondjuk habzik meg jól tisztít és az illata is jó, egész nap érzem. De minden hajmosáskor imádkozom, hogy ne buggyanjon mind az 500 ml a kezembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

Mesito

2017. július 15.

A sampont kb. 1 hónapja használom, 2 naponta mosok hajat. A hajtövek gyorsan zsírosodnak, a hajvégem száraz, hosszú, hátközépig érő, vékony szálú, világos hajam van. A szer illata kellemes, már első használatkor érzékeltem. Az állaga nem túl krémes, jól habzik. A leírás szerint használtam, bő vízzel öblítettem. Sajnos a zsírosodás mértékét nem csökkentette az elmúlt időszakban. Többet vártam a terméktől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 15.

cintialaura

2017. május 29.

Nálam nagyon bevált. Még tavaly év végén vettem, és most fog elfogyni. Kétnaponta mosom a hajam, ezzel viszont sikerült elérnem, hogy kibírom azt, hogy csak harmadnap mosom meg. Nem lapul le és puha a hajam tőle. Az illatát pedig sokáig lehet érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

kati94

2017. május 24.

Nekem is ilyen a hajam, zsíros tövek, száraz végek, de nem jött be... Első 2-3 mosás alkalmával jónak tűnt, az illata nagyon szuper, nagyon tetszik, de a további használat után a hajvégeim még töredezettebbek és nehezen fésülhetők lettek. Eddig 3, néha 4 naponta mostam a hajam, most pedig a 2. nap végére már olyan, mintha egy hetes lenne. Pedig az illata nagyon jó. :(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

dnelli

2017. április 10.

Nekem abszolút kedvenc, egyet már elhasználtam, és kettőt még vettem belőle a Glamour-napokon. Pont ilyen a hajam - zsíros hajtő, száraz haj - és erre szinte tökéletes. Egy idő után megvettem hozzá a balzsamot is, azt is nagyon szeretem.

Ha valakinek más hajproblémája van, akkor lehet, hogy amiatt nem használ (mivel láttam a kommentekben, hogy sokan zsíros hajra vették meg, pedig ez a sampon nem arra való).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 10.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezőanyag. Zöld.