Syoss

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: ribizli, az összetevőket feltöltötte: Dhewilgirl, Módosítva: 2016. szeptember 26.

Kategória:   Hajápolók

Szilikon- és parabénmentes. A tökéletes kifésülhetőségért, és a haj töredezettségének, sérülésének intenzív helyreállításáért. Használható a normál hajtípusra is, de főként a töredezett, sérült hajra ajánlott.

Pofike

2016. január 4.

Ár-érték arányban prima lenne...ha használna. Sampont akartam eredetileg venni csak sajnos félrenyúltam, alig vártam hogy elfogyjon. Az illatával nem volt bajom, annyit tett a hajammal hogy könnyebben ki tudjam fésülni, de szerintem ez a tenglee teezer számlájára lehet írni nem a balzsamnak. Mindenesetre örülök hogy elfogyott, ez tuti hogy nem fogom újravenni. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

Anitamakeup

2015. november 4.

A lehető legrosszabb balzsam amivel eddig találkoztam. Kb fél liternyit teszek a hajra belőle, sem lesz puha vagy kifésülhető vagy bármi ami kicsit is jó. Nem is tudom, hogy ezt mire kinek lenne érdemes megvenni. Konkrétan fél tubus használat után, kidobtam a kukába, annyira bosszantott, hogy egy semmillyen hatást sem adó valamit kenegetek a hajamra, várva, hogy ugyanmár Te balzsam, csak egy picit hass a hajamra hamár megvettelek!!!! Semmi, borzasztó ez a termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

dorinahezso

2015. január 22.

Nagyon sokat kell belőle használni, hogy kifésülhető legyen a göndör hajam tőle. Az összetételét kifogásolnám ugyanúgy, mint a samponnak. Ha már nagy betűkkel hirdeti a szilikon- és parabénmentességet, legyen már következetes és ne tegyen bele sok egyéb káros anyagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 22.

Dhewilgirl

2014. november 22.

Megvettem a L'Oreal Arginine Light samponját (régen a simát használtam), és szerettem volna mellé valamilyen szilikonmentes balzsamot is, szóval rá esett a választásom. A kettő együtt nagyon jó, de csak a sampon miatt - külön-külön is használtam őket, hogy lássam, mitől javul a hajam, és nem a Syoss nyert. Rengeteget kell belőle használni, szóval még azt is elveszíti, hogy a nagy kiszerelés miatt tovább tart. Nem rossz, de semmi kiemelkedő, viszont elég drága (főleg, hogy mennyi kell belőle...) Nem fogom újravenni, de ami még van, azt elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.

Ryana

2014. szeptember 3.

Tévedésből vettem, csak otthon vettem észre, hogy a sietségben más balzsamot vettem le a polcról. Ha már így jártam, elhasználom.
Gyenge minőség. Nagyon sokat kell belőle használni, hogy egy jobb minőségű balzsam hatását megközelítse kifésülhetőség terén. És hiába pakolok belőle sokat a hajamra, sosem az igazi, egyszerűen nem elég jó. Nehezebben is lehet eloszlatni, mint egy minőségi balzsamot. Ezután jobban odafigyelek, hogy többé soha ne kelljen vele kínlódnom. Ráadásul nem is olcsóbb a jobb termékeknél.
Ártani épp nem ártott a hajamnak, ezért kap két csillagot, de sajnos sok bosszúságot okozott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

ufonyuszi

2014. augusztus 23.

Gyűlöltem. Elkezdte szárítani a fejbőrömet, miközben a hajamat zsírosította, hullott tőle a hajam, 1 év kellett hozzá, hogy kikezeljem ezeket a tüneteket. Szintén csak azért adok 1 csillagot, mert muszáj értékelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

Csirip74

2014. július 9.

Ezt a balzsamot soha többet nem fogom használni! Tavaly vettem, amikor elfogyott imát rebegtem. Rettenetes hajhullást eredményezett a használata. A reklámjai alapján joggal feltételezi az ember lánya, hogy professzionális hajápolót kap. Ehelyett egy rakás izé a legtöbb syoss termék: beleértve a hasonló nevű samponját, a száraz sampont és a hajlakkot, hajhabot is. A többihez véleményt sem vagyok hajlandó írni. Ennek pedig egy csillag, de csak azért mert értékelni kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 9.

gale

2014. július 1.

Ugyanezt írtam a samponjához is:

Ha lehetne, mínusz csillagot adnék! G Y Ű L Ö L Ö M !

Meskás samponszappannal mostam már egy éve a hajam, amivel nem is volt semmi gond. Utána vettem ezt mint szilikonmentes sampont (a balzsamjával együtt), és én marha vagy 4-5 hónapig használtam (utálok cuccokat kidobni...), pedig iszonyatosan szárított, és törni, HULLANI kezdett tőle a hajam. Rengeteg hajszálamtól vettem - könnyes - búcsút, mire végre felfogtam, beláttam, hogy ki kell dobni ezt a sz.rt.

NE VEGYÉTEK MEG!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 1.

Ugyanezt írtam a samponjához is:

Ha lehetne, mínusz csillagot adnék! G Y Ű L Ö L Ö M !

NE VEGYÉTEK MEG!

zsofia93

2014. február 6.

Nekem se nagyon vált be ez a balzsam, ha egy picivel többet tettem a hajamra, nagyon elnehezítette...ápolja a hajat az illata is jó volt, de a hajamnak nehéz volt :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 6.

dora1682010

2014. február 4.

Nekem nemteljesen vált be.Nehéz kifésülni a hajam utánna és gubancos.Persze valamilyen szinten ápolja mert puha tőlle aránylag de nem szeretem ezt a balzsamot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 4.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide