Syoss

Ár:   1734 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: myvett, az összetevőket feltöltötte: szilardz, Módosítva: 2011. július 11.

Kategória:   Samponok

A Syoss Repair Therapy száraz, töredezett hajra: gazdag, ápoló összetevőket tartalmazó formulája táplálja a hajat, segít megakadályozni a hajtöredezést és mélyen regenerál.

baadri

2019. március 21.

Tavaly októberben vettem először a hozzátartozó balzsammal és pakolással együtt. Boldog voltam, hogy végre Ő lehet az, amit kerestem, csodálatos volt a hajam, be is táraztam belőle a páromékhoz is. Hát hiba volt... :( Ugyanis február eleje óta kiborít minden hajmosás, illetve a másnap. Este szoktam szoktam hajat mosni, nem szárítom, csak ha reggel úgy érzem, hogy talán szükséges, de már a reggeli fésülködés is kín, undorító a tapintása a hajamnak, plafonon 2 napot bírok ki hajmosás nélkül, amivel nagyon nem vagyok kibékülve. Nem tudom hol siklott ki a történet...így tusfürdőnek és borotválkozáshoz jó lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Denny

2018. május 29.

Eddig akárhány Syoss terméket próbáltam, azzal mindig volt valami gondom. Ezt ajándékba kaptam, a balzsammal együtt, kicsit féltem is kipróbálni a rossz tapasztalataim miatt. De szerencsére bevált. Jól tisztít, nem zsírosít, nem viszketek tőle agyba-főbe, puha lesz utána a hajam. Az illata kellemes, nem túl intenzív, inkább szolid. Ezzel a termékkel szerzett nálam egy jó pontot a Syoss.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

Laura99

2017. november 29.

száraz, töredezett hajra vettem glamour napok alkalmával, mert az eredeti ára kicsit sok.
csak a sampont vettem, balzsamot illetve a többit nem. egyetlen pozitív hatása, hogy lassabban zsírosodik a hajtöveknél. amit szomorúan tapasztaltam, az az, hogy durva tapintású, nehezen fésülhető lett a hajam mosás után. szárítás után is nagyon szöszös, szalmaszerű, könnyen kócolódó volt a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 29.

giraffe

2017. május 31.

Nagyon szeretem! A hajam vastag szálú, durva tapintású volt. Mióta használom, nagyon puha :) Szeretem az illatát is és nagyon sokáig elég egy flakon! Biztos, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

mesayaa

2017. március 30.

Eleinte csak azert vettem meg, mert hatalmas a kiszerelés. De a pozitív változasok, újra és újra meggyőztek, hogy kell az akkot nagyon élettelen hajamnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

RDTIMI

2017. január 24.

Amíg rá nem találtam az Oleo változatra, addig ezt használtam és szerettem. Regenerál, ápol, száraz hajra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.

Vizililiom

2016. december 27.

Nekem nagyon gyorsan zsírosodik a hajam, azért próbáltam ki, mert a hajvégek viszont könnyen töredeznek. Semmi extra hatást nem értem el vele, száraz hajra lehet, hogy jó, de egy próbát megért nekem is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

kriszti0208

2016. november 29.

Imádom az illatát.Amire való,arra tökéletes,balzsam vagy hajpakolás kell utána,de összességében szeretem. Gyorsan zsírosodik a hajam.2 naponta mosom,amikor elkezdtem ezt használni,4 napig is bírta mosás nélkül.Mostmár megint 2 nap,de lehet,hogy hozzá szokott a hajam,azért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Csibedli

2016. november 17.

Mikor ezt használtam imádtam! Balzsammal együtt,és annak idején mindig akciós volt a Rossmannban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 17.

mrsboni

2016. május 18.

A száraz, töredezett hajvégeim miatt vásároltam meg a hozzá tartozó balzsammal együtt. Sajnos az én hajamon nem vált be: nagyon durva tapintású marad használat után, mintha mégjobban kiszárítaná. Először azt hittem, talán picit szoknia kell a hajamnak, de így három hét használat után áttérek másik samponra, mert inkább ártok vele, úgy érzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.