Syoss

Ár:   1734 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: myvett, az összetevőket feltöltötte: szilardz, Módosítva: 2011. július 11.

Kategória:   Samponok

A Syoss Repair Therapy száraz, töredezett hajra: gazdag, ápoló összetevőket tartalmazó formulája táplálja a hajat, segít megakadályozni a hajtöredezést és mélyen regenerál.

DianaS

2021. április 18.

Úristen elfogyott 🙏😂... Iszonyat lassan fogyott el. Hát még az elején szerettem, fényes és selymes volt a hajam, hosszútávon viszont nem éri meg, egy teljesen átlagos sls-es sampon. A regeneráló samponok nem itt kezdődnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 18.

nagybarbii

2021. március 20.

Pénzkidobás .
Nagyon ragacsos állagú, a hajam már 1 nap után zsíros volt tőle.
A fejbőröm viszketett.
Nem ez volt az egyetlen Syoss amivel így jártam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 20.

Pénzkidobás .
Nagyon ragacsos állagú, a hajam már 1 nap után zsíros volt tőle.
A fejbőröm viszketett.
Nem ez volt az egyetlen Syoss amivel így jártam.

HLaura

2021. március 17.

Nagyon jó sampon szerintem, a száraz hajú lányoknak ajánlom elsősorban. Nagyon jól tisztít, nem nehezíti el a hajat és nem szárít. Megűjult csomagolásban keresssétek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

DIza

2021. március 9.

Egyszerű sampon, semmi extrával, 2 naponta újra kell mosni mert nekem zsírosodik tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 9.

gedozs

2020. november 8.

Vékony szálú, ritka és zsírosodásra hajlamos hajamnak ez a sampon nem volt egy csodaszer. Sajnos, nem érzékeltem egy tubus elhasználása után sem pozitív hatását. Azonban - ahogy többen korábban is leírták - 2 naponta újra és újra hajat kell mosnom, hiszen extrém gyorsan zsírosodik tőle .. Sajnos puhának sem mondható, sőt, ha este nem szárítok (és egyéb más terméket sem használok) másnap reggelre kifésülhetetlenné válik a hajam. A 2 csillagot az illata és selymes textúrája miatt adtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 8.

dtn90

2020. október 28.

Nagyon szeretem ezt a sampont. Hajmosás után sokkal puhább ès szebb lesz tőle a hajam mint a többi sampontol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 28.

Csutak

2020. augusztus 14.

Akciós volt a rossmannban balzsamjával együtt, gondoltam teszek egy próbát. :) Mióta ezt használom selymes, puha és fényes a hajam és elég csak a hajmosástól számított negyedik vagy ötödik napon hajat mosnom. :D Nekem tetszik, az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

Nairam

2020. augusztus 14.

Az első használatok után,azt mondtam,hú de jó sampon,puha lesz tőle a hajam. Most ott tartok én is,hogy hajmosás után már a második napon érzem,hogy hajat kell mossak mert egyre jobban zsírosodik! Rövid a hajam, szóval lassan fogy ebből a nagy kiszerelésű flakonból,de ha ez ennyire zsírosít,akkor kidobom vagy nem is tudom,de el nem használom. Ami roppant bosszantó,mert több mint a fele megvan még.... Update észrevétel: mikor ezt a sampont használtam, mindig megràztak a fém tárgyak! A hintaágy kerete is megrázott rendszeresen! Mióta sampont váltottam már nem rázok!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

esszter01

2020. május 22.

Nekem eddig syoss samponnal csak rossz tapasztalatom volt (az a csatakosra zsírosodott haj szerű rossz tapasztalat), és ezt sem magamnak vettem, hanem egy barátnőm adta át nekem (akinek szétzsírosította a haját, haha :D). Ezzel azonban nagyon meg vagyok elégedve, a zsíros tövű, száraz végű hajammal nagyon jól bánik. Ezzel a samponnal három napot is kibírok hajmosás nélkül, és nincsenek kis sebek a fejemen tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

baadri

2019. március 21.

Tavaly októberben vettem először a hozzátartozó balzsammal és pakolással együtt. Boldog voltam, hogy végre Ő lehet az, amit kerestem, csodálatos volt a hajam, be is táraztam belőle a páromékhoz is. Hát hiba volt... :( Ugyanis február eleje óta kiborít minden hajmosás, illetve a másnap. Este szoktam szoktam hajat mosni, nem szárítom, csak ha reggel úgy érzem, hogy talán szükséges, de már a reggeli fésülködés is kín, undorító a tapintása a hajamnak, plafonon 2 napot bírok ki hajmosás nélkül, amivel nagyon nem vagyok kibékülve. Nem tudom hol siklott ki a történet...így tusfürdőnek és borotválkozáshoz jó lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Niacinamide, Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.