Syoss

Ár:   1200   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   500ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jns.melinda, Módosítva: 2016. szeptember 11.

Ár:   1200
Kiszerelés:   500ml
Kategória:   Hajápolók

Szilikonmentes színvédő és dúsító hajbalzsam festett és világosított hajra

Szilikon és paraffin nélkül ápolja a hajat a nyomtalanul tiszta és elnehezítés nélküli eredményért.  Hosszantartó színvédelem és könnyebb kifésülhetőség az elnehezítés nélküli eredményért.

imiandi

2016. január 5.

A samponjával használtam ezt a terméket! Nekem nagyon nem vált de ez a balzsam. A hajam olyan lesz tőle,mintha beszórtam volna valami porral, és még kicsit össze is áll tőle a hajam. Sőt mi több még száll is a hajam tőle! Nem volt jó választás :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 5.

jns.melinda

2015. február 16.

Ez a balzsam szerintem a normál hajúaknak való, a száraz tincsekkel rendelkezőek kevésnek találhatják. Nem nehezít el és mosás után nem adja, azt a csúszós, omlósan puha érzetet, gondolom azért van rajta, hogy volumen, emiatt nem is zsírosít. Ha este használjuk, akkor másnapra felpuhul a haj. Kifésülhetőséget megkönnyíti, szerintem jó. Színvédelemről nem tudok nyilatkozni. Kb. be is jön, ami rá van írva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 16.

Hidratálók: Propylene Glycol, Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol