Syoss

Ár:   1288 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2012. december 12.

Kategória:   Hajápolók

A prémium hajápoló spray erősíti a normál, vékonyszálú haj szerkezetét a jobb kifésülhetőségért, kevesebb töredezett hajvégért elnehezítés nélkül.

Audry1

2019. szeptember 19.

Sérült, töredezett, festett, vékony szálú (legrosszabb párosítások) hajamra próbáltam beszerezni egy hajápolót, így erre esett a választásom.
Nos, a tubus fele még mindig megvan a polcon, de csak a por ér hozzá, én nem. Sajnos nekem nem hozta a tőle várt eredményeket, sőt, mintha szárazabb, vagy legalább is ugyanolyan száraz lett volna a hajam, mint volt.
Az illatával és állagával nekem nem volt problémám, de sajnos az én hajamra nem volt jó! :( Viszont az tény, hogy nem zsírosodott jobban a hajam a használata alatt.
A hajfésüléssel nekem sosem volt problémám, de nem is rontott a helyzeten.

Sajnos nekem 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

A hajfésüléssel nekem sosem volt problémám, de nem is rontott a helyzeten.

Sajnos nekem 2 csillag.

eszti98

2013. december 2.

Nekem bejött:) puhább lett a hajam

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 2.

Nekem bejött:) puhább lett a hajam

nyunyobella

2013. október 1.

Kellemes az illata, ápolja is a hajat, a kiszerelése és az ára is jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

Kellemes az illata, ápolja is a hajat, a kiszerelése és az ára is jó!

berta.lilla90

2013. május 31.

Puhábbnak érzem tőle a hajam és kicsit könnyen kifésülhetőbbnek. Nem rossz nekem bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 31.

Monaa20

2013. március 21.

én is szeretem. január környékén vettem mikor féláron volt, minden hajmosás után ezzel fújkálom a hajam bőségesen, az illatát imádom. és még mindig rengeteg van benne. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

kockaorchidea

2013. február 23.

Egyáltalán nem könnyebb kifésülni vele a hajat, pedig kb. 10 alkalommal használtam és a flakon már csak félig van :D egyébként szeretem, mintha dúsabb lenne a hajam tőle, el fogom használni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 23.

bendee91

2013. január 6.

Fodrászom ájuldozott róla, hogy egyik vendége ezt imádja és mindig viszi magával, hogy ezzel fésülje ki a haját..és mondta hogy annyira könnyen ki tudja fésülni vele a haját, ezért vettem kettőt is.
Mert 500 ft-s akció..:D vagy kiárusítás miatt...passz!:)
Hát nem rossz...végül is...de annyira nem ájultam el tőle. Nem érzem, hogy könnyebben ki tudom fésülni a hajam.
Illata viszont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 6.

Mert 500 ft-s akció..:D vagy kiárusítás miatt...passz!:)
Illata viszont jó.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Niacinamide, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.