Syoss

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. április 15.

Kategória:   Samponok

Gazdag fényt és kiváló rugalmasságot nyújt egy kényeztető olajos formulával, a haj elnehezítése nélkül.

beautycare

2017. november 24.

Sajnos nagyo elnehezítette a hajamat és zsíros lett tőle..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

Sajnos nagyo elnehezítette a hajamat és zsíros lett tőle..

Lolychan

2017. június 9.

Nálam eddig az összes samponom közül ez hozta a legtöbbet, pedig nem vártam tőle sokat. Nem zsírosít, sőt még a hajmosást is ki tudtam vele tolni. A gliss kúr fújós balzsamommal együtt remekül szuperál. :) Eddig a top kedvenc. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

Vigike

2017. március 2.

Nekem nagyon bejön. Az illata egyszerűen szuper, a balzsamjával együtt pedig tényleg sokkal kezelhetőbb és puhább lesz a hajam. Kicsit a szívemhez is nőtt ez a sampon, mert mikor nem láttam már az üzletekben egy kicsit elszontyolodtam, hogy mindig kivonják a forgalomból azt a termékcsaládot, ami nekem tetszik. Kétszer is megvettem a sampont, egyszer kiárusításon ugye, és azóta már hűlt helye van a polcokon... kár. Sajnos nemsokára elfogy, bár lehet így meg lett előzve a kiábrándulás időszaka és marad egy szép emléknek majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

EdinaSz

2016. november 3.

Kibírhatatlanul viszket tőle a fejbőröm, már az első használat után. Nagyon kellemetlen, de más sampontól ez nem jelentkezik. A fodrászom is azt mondta, hogy kár volt megvennem, ő is hasonló véleményen van. Az éjszaka közepén kellett felkelnem hajat mosni egy másik termékkel, hogy elmúljon a viszketés. Nem volt olcsó, és most a fürdőszobaszekrényben porosodik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

nius

2016. február 12.

Nagyon kiadós sampon, a hátközépig érő hajamra alig egy diónyi kell. Jól habzik, az illata pedig valami isteni. Egyáltalán nem az a túlzó sampon illat, hanem inkább olyan, mint amit a drágább fodrászatokban használnak, unisex, kellemes, visszafogott. Hatása is elég jó, tényleg ápolja a hajat, a száraz hajvégeket is ápolja. Viszont nekem egy kissé gyorsabban zsírosodik tőle a hajam, csak ezért 4 csillag.
Egyébként ár-érték arányban nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 12.

Egyébként ár-érték arányban nagyon jó!

lexyusz

2016. január 31.

Amióta megvettem csak ezt használom a hajamra (na jó, azért mellette korpásodás ellenit is :D ). De azt kell mondanom, hogy nagyon jó ez a sampon. Göndör a hajam, és nem mindegyik sampon vált be amit idáig használtam. Megvettem a hozzá tartozó balzsamot is, és együtt nagyon hatásosak. Mindegyiknek nagyon finom az illata, és puhává varázsolja a hajamat is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

Fancsaaa04

2016. január 31.

Göndör hajam van. Igényli az olajos ápolókat. Nálam ez a sampon nagyon bevált) a fejbőrömre nem teszek belőle mert nekem könnyen korpás lesz, oda korpásodás elleni sampont használok :) ) Szép fényes lesz tőle a hajam, és ápolt. Felváltva használom egy szintén olajos samponnal :) + teafaolaj

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 31.

hearteu

2016. január 11.

Féláron vettem meg és szerelmes lettem belé! Nem is a teljesítményébe, mert én egy sampontól csak annyit várok el, hogy tisztítson, hanem az illatába!!! Utálok hajat mosni de ez élvezhetőbbé tette. Egészen uniszex illata van, mégis markáns, ah. Állagra és színre is mézre hasonlít. A teljes árat sajnálnám rá, szóval most, hogy le van árazva, jól betankoltam :D
Ui. Ha tud valaki hasonló illatú testpermetet / parfümöt / AKÁRMIT, szóljatok!!!! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

csiniteki

2016. január 4.

Nagyon örülök, hogy rábukkantam épp akciós volt.Imádom az illatát ,legszívesebben ezzel fürödnék :) A hajam nagyon szép tőle, erősebb, selymesebb.Habár szerintem ha valaki jól van ,egészséges stb, akkor a haja is szép.Ha pedig nem, akkor vehet bármilyen sampont nem lesz eredménye.Tapasztalat :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 4.

kiflimorzsa

2015. november 2.

Kipróbáltam ma a samponjával együtt, húgom ajánlotta, neki nagyon jól rendbehozta a festéstől töredezett, száraz hajvégeit. Az állaga sűrű, de könnyen eloszlatható, a színével együtt mézre emlékeztet, az illata meg valamiért nekem olyan, mint a lushos honey, I washed the kids szappané. Meglátjuk hosszútávon jól működik-e, egyelőre telitalálat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 2.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.