Syoss

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: Turmix, Módosítva: 2021. február 1.

Kategória:   Samponok

2020-ban megújult formula!

• Gyengéden tisztít a hatásos károsodás javításért
  • Javítja és megújítja a hajszálak szerkezetét
  • Az egészséges kinézetű hajért

lupiusz

2017. november 5.

Rendkívül puha, fényes, selymes hajat csinál, és még tartást is ad - egy napig. Több használat alapján mondom, hogy már a második napon elkezdett zsírosodni a hajam, ami amúgy nem jellemző, így a samponra fogom. Viszont egy napig tényleg gyönyörű volt tőle a sörényem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

virnajnifr

2017. május 31.

Én semmilyen változást nem tapasztaltam több hónapos használat után sem. A hajam elkezdett erősen korpásodni tőle, végül leváltottam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

anetta.filip

2017. március 19.

Nekem nem ez van a Restore samponom elején, de az összetevők megegyeznek.
Az illata tisztára mint a régi Gliss Kur Nutri-Protect, ezt igazán kedveltem benne, mert nekem tetszett.
Hatását tekintve nyárra bevált, aztán ahogy jött a hidegebb idő, zsírosítani kezdte a hajamat, ezért használatát abbahagytam. Száraz, napfény káros hatásainak kitett hajra egész megfelelő, mégis összetevői miatt nem fogom többet újravenni, mert van jobb is, minden tekintetben.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 19.

Nekem nem ez van a Restore samponom elején, de az összetevők megegyeznek.

HardCandy092

2016. május 24.

Bár nagyon szeretem a Syoss termékeket, ez nem lett a kedvencem. Nem ápol jobban, mint egy átlagos balzsam, de kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

Nikk89

2016. március 4.

Kellemes illat (édeskés,kókuszos), hagy maga után egy réteget, amitől puha tapintású lesz a haj. Igazából nagyon kellemes használni,és az érzés is kellemes hajmosás után. Azt hiszem mondhatom, hogy jobb állapotú lesz tőle a hajam. Könnyebb kifésülni is, és megszáradva is selymes tapintású a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

Langel

2016. február 24.

Nemrég vettem, elsőre nem is ezt akartam venni, csak nem figyeltem h sampon.
Nagyon jól habzik és kemény habja lesz :-) az illata nagyon finom :-)

Az első használatnál egyáltalán nem tetszett... de aztán gondoltam elhasználom, mert alkoholmentes, ami nekem elég fontos, mert így is hamar kiszárad a hajam és a fejbőröm sem bírja az alkoholt... így második harmadik használatnál már jobban bejött... nem tökéletes, de nem is rossz... elsőre rossz érzése lett tőle a fejbőrömnek, de ez a második használattól elmúlt... második napra már érzem h szárazak a hajvégeim, hiába az olaj és balzsam és egyéb ápolók, bár szerintem ez nem a sampon hibája, hanem h balzsamból nem találtam még alkohol menteset sehol... aminek nem csillagászati ára van... egyelőre nem tudom h veszek e még újra, most nyár van, lehet más időben még máshogy hat, mint ahogy másik samponom is valamelyik jó télen valamelyik nem és így a nyárral stb...

Már elég régen a nem használt dobozban pihen... úgyhogy módosítom a csillagot, nem igazán jött be....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

Nemrég vettem, elsőre nem is ezt akartam venni, csak nem figyeltem h sampon.
Nagyon jól habzik és kemény habja lesz :-) az illata nagyon finom :-)

Lorigil

2016. február 1.

Nekem széppé tette a hajamat, és alig zsírosodott mellette. Nekem bejött ez a sampon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

Póni

2015. december 1.

Most használtam el az első tubussal és már meg is vettem a következőt.Finom az illata, jól habzik. Szépen csillog a hajam tőle. Sokat javult a festett hajam állapota a használata közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 1.

Munyi

2015. november 22.

A hajamat puhává, selymessé, kifésülhetőbbé tette, de nagyon gyorsan zsírosít. Nem csodaszer, érdemes felváltva használni más samponokkal, hátha úgy tovább megtarthatjuk hajunk frissességét...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

pampamacska

2015. február 16.

Megvettem, elhasználtam, de semmi különleges hatást nem érzékeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 16.

Megvettem, elhasználtam, de semmi különleges hatást nem érzékeltem.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.