Szentkirályi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bokihugi, Módosítva: 2018. január 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók

A Szentkirályi testápoló a Szentkirályi ásványvíz kalcium,-magnézium-és hidrogénkarbonát-tartalmának köszönhetően az intenzív hidratálás mellett ápolja, táplálja a bőrt, természetes módon segíti a bőr öregedésének késleltetését. Bőrnyugtató és gyulladáscsökkentő hatású. A Szentkirályi testápoló tejprotein-tartalma elősegíti a bőr regenerálódását, E-vitamin tartalma intenzíven táplálja a bőrt. Minden bőrtípusra javasolt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

scisneros

2016. június 13.

Semmit nem ert, raadasul szornyuek az osszetevoi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 13.

Semmit nem ert, raadasul szornyuek az osszetevoi.

lexyusz

2016. január 31.

Még régebben vettem egyszer ezt, de nekem nem nagyon volt vele problémám :) Finom volt nagyon az illata, könnyen és gyorsan beszívódott. Nem volt rossz, de volt már jobb testápolóm is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

Effendigirl

2015. január 25.

Nekem sem igazán használt, és az összetevői sem annyira jók...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 25.

Nekem sem igazán használt, és az összetevői sem annyira jók...

KrisztiP

2014. szeptember 10.

Szinte semmit nem ért ez a testápoló. A két csillag,csakis az illata miatt jár. Semmit nem hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 10.

Josie

2014. szeptember 3.

Hát igen...kb. olyan mintha a semmivel kenegetném magam! És akkor még örüljek, hogy nincs ekcémám, stb. Borzalmas állagra is. Teljesen felesleges használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

csaszi

2014. június 24.

A leheto legjobb amit valaha hasznaltam!Sajnos csak nemreg fedeztem fel,es maris kivontak a forgalombol.ha valaki tud meg valahol esetleg meg kaphato kerem jelezze nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 24.

pincur007

2014. május 30.

Nagyon jó az illata, és bár a vizes testápolókat annyira nem találom jónak, ez nyárra megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 30.

dda

2014. március 8.

nagyon macerás a bőröm, sokat kell keresgélnem, mire valamit elbír, és ebbe véletlenül akadtam bele. a hidratálás terén nem művel csodákat, de nem is rossz, téli időszakban nem a legjobb választás, ha valakinek tényleg száraz a bőre, igazán nagyon érzékeny bőrre pedig kétes a kimenetele, mert kicsit úgy érzem, egy hajszálon múlik, hogy ne kezdjek viszketni. az illatát én nagyon szeretem, olyan jó kis tisztaságillat.

UPDATE
nagyon rég használtam ilyet, és ekcémám is nagyon régen volt, és eérdekes módon most a héten, ahogy elkezdtem ezt használni, az ekcéma is visszajött. szóval, ekcémások, óvatosan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

UPDATE

GothicBeauty Blog

2013. szeptember 12.

Nyáron elhasználtam, télire mást fogok. Az illatát imádom, olyan kellemesen visszafogott, a hidratáló hatásával sincs semmi gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

angeltear

2013. augusztus 25.

Sajnos nekem nem vált be, nagyon csípte, irritálta a bőrömet, azért nem ezt vártam ettől a testápolótól... Mindegy is, tovább adtam, hátha másnak bejön. Ez így nekem teljes pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Szentkirályi ásványvíz, mely kalciumban, magnéziumban, hidrogénkarbonátban gazdag, így egyedülállóan táplálja és hidratálja a bőrt. A Szenkirályi ásványvíz a népszerű ásványvíz márka néhány kozmetikumában található meg.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.