Tab

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: Eszter0209, Módosítva: 2012. szeptember 12.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Jojobás-uborkás hajpakolás száraz és festett hajra. A komplex vitaminoknak köszönhetően hidratálja és ápolja a hajat.

Kiszerelés: 500 ml

susieesonic

2016. január 18.

hol lehet kapni Kaposváron ? Rossmannban sajnos nem találom..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

hol lehet kapni Kaposváron ? Rossmannban sajnos nem találom..

ketii

2014. november 9.

Hajam festett és göndör, ami töredezésre hajlamos... Imádom!!! Egyszerűen imádom!!!
Az illata megmarad a hajamon és abszolult betartja az ígéretét, ami a címkére van írva...

Ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 9.

Ajánlani tudom :)

Popet

2014. szeptember 14.

Évek óta ezt a mélykondicionálót használom, abszolút elégedett vagyok vele! Hajtőre nem szabad tenni, mert elég zsíros állagú, azonban a hajvégekkel számomra csodát művelt! Sajnos ellene szól, hogy a nyári időszakban több alkalommal is bedohosodott/bebüdösödött... viszont próbáltam a nagy melegben hűtőben tárolni, hátha elkerülhető ez a kellemetlen dohosodás, de a hidegtől meg összecsomósodott... ettől eltekintve nekem tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

salamonhenrietta

2014. július 26.

Mivel nagyon száraz szokott lenni a hajam Jojoba&Cucumber hajpakolást használok, 1-2 hetente szoktam rajthagyni 10-15 percig a hajamon. Így nem szárad a hajam, de alaposan le kell öblíteni, mert kicsit jobban zsírosodik tőle a hajam. Az illata nem túl kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 26.

gothmarypoppins

2014. július 22.

Méretes adag, puhítja a hajam már az első használat után, és bár két éve lejárt, nem büdösödött meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 22.

jegaevi

2014. április 13.

Szerintem teljesen megéri a 800 ft-t.Nekem 1 használattól sokkal szebb és fényesebb lett a hajam.Ajánlom mindenkinek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 13.

victoryan.lady

2013. március 22.

Én a keratinos póthajamra használom és jó rá! fényes és puha lesz tőle, a saját hajam is nagyon szereti, az illata nekem eleinte kicsit fura volt,de megszoktam, én az édesebbeket szeretem ez meg nagyon friss

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

kovkitty

2013. január 27.

Árát- méretét tekintve teljesen korrekt, bőven kenhetek belőle nem kell spórolni. Szép puha lett tőle a hajam, az illata sem rossz.. viszont nálam még így sem fogyott el 2 hónap alatt...kidobtam, mégpedig azért, mert el kezdett büdösödni. Gondolom azért mert belenyúlkáltam vizes kézzel. Nem venném újra, annyira nem nyűgözött le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

kitty.fr

2012. november 21.

Nekem bevalt. Van nala jobb termek is, de az arahoz kepest remek. En 700 ft-ert vettem. Puha es fenyes lett tole a hajam, nem zsirosodik jobban mint maskor. Csak ajanlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

Eszter0209

2012. szeptember 8.

Nekem se vált be. Kb másfél éve csücsül a polcon. Az én hajamat szárítja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 8.

Nekem se vált be. Kb másfél éve csücsül a polcon. Az én hajamat szárítja.

Antioxidánsok: BHT