TanOrganic

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online a Naurel.hu-n 6490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. április 20.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Naurel.hu, 6490 Ft

A speciális önbarnító 100%-ban természetes és organikus összetevőket tartalmaz, melyek varázslatos, napsütötte színt kölcsönöznek a bőrnek egész évben a nap vagy a szoláriumozás káros hatásai nélkül.

Nem tartalmaz mesterséges adalékanyagot. Az aloe vera, a kamilla, a narancs, valamint az annatto mag olaj gyengéden ápolja és kényezteti a bőrt.

Ár: 6490 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Catyx

2019. július 18.

Le akartam váltani az yr önbarnítóját szép összetevős önbarnítóra...Nem ragad, mint a yr, nincs annyira átható szaga sem de nem is citrusos, szép természetes színt is ad. Negatívuma a mennyiség és az ár, de ezért nem vonok le pontot, mert adja amit ígér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 18.

Mila85

2019. március 14.

Nagy reményekkel rendeltem meg ezt az önbarnítót. Csodaszép összetétel, szuper reklám, meg citrusos illat, barnaság. Hát először is nekem az ára erősen a határ kategória. De nyilván a minőséget meg kell fizetni ezzel nincs gondom. Ami elsőre nem tetszett már benne, a szaga...már bocsánat, de én kellemes citrusos illatot csak az üvegbe szagolva éreztem, a bőrre kenve egyből jött a tipikus illat, de nem a legrosszabb fajta A biobaza önbarnítónál sokkal később jön elő és enyhébben, legalábbis rajtam. A színnel tulajdonképpen elégedett vagyok, ma fogok még egy réteget felkenni, szerintem az már klasz lesz. Ha egész testemre használnám, akkor kb 1 hónap alatt elfogyna a 100 ml. Szerintem ez nagyon kevés. Most csak felső testre használom. majd a kopásra leszek kíváncsi, nekem mindig szépen kiszárad a bőröm, és 2 nap mire helyre jön, utána tudok megint önbarnítózni, meglátjuk ez milyen lesz.Az összetevők tényleg szuperek, az illat, ár miatt nekem csak 3 csillag, egyelőre first impression. Majd jövök updételni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Ancsa777

2018. május 11.

Nagyon fehèr, szeplős, leègèsre hajlamos, érzékeny bőröm van, de ezzel az olajjal szèp szìnes lett ès nincs olyan borzasztò szaga, mint a többi önbarnìtònak. A hozzà vehető kesztyűt èrdemes hasznàlni, mert megfogja a kezet ès ùgy egyenletesebben is kenhető!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 11.

Catmasin

2017. március 25.

Nagyon világos a bőröm, így eddig minden önbarnítótól foltos sütőtök színem lett (a szagot ne is említsem).....ez az első ilyen termék, amitől elfogadhatóan sárga vagyok csak. Egész csomagban rendeltem, így a gondos odafigyelésnek és az 1 órás procedúrának (peeling-hidratálóolaj-önbarnító) :) köszönhetően az első önbarnítóm, amitől nem lettem foltos.
A klasszikus illat meg van, de nem olyan erős, mint a többinél.
És ami a legfurább számomra, hogy nem foltosan kopik, 2-3 naponta igényli az újra kenést, mert hamar kopik.
4 csillag, mert borsós az ára és nekem hamar fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 25.

A klasszikus illat meg van, de nem olyan erős, mint a többinél.
4 csillag, mert borsós az ára és nekem hamar fogy.

Lilla777

2017. január 27.

Nemrég fedeztem fel ezt a kis bio csodát és azóta óriási a szerelem. A hagyományos önbarnítókat egyenesen utálom. Egyrészt borzalmas a szaguk, másrészt valahogy érzem, hogy mérgeket kenek magamra. Ennek nagyon tetszettek az összetevői, szívesen használom. Nem foltosít és jó érzés felkenni. Gyönyörű színt ad, természetes, nem hivalkodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

CherryPie

2016. június 21.

Végre egy használható önbarnító! Sok csalódás és próbálkozás után jutottam el ehhez a termékhez.
Egyáltalán nem lesz foltos az eredmény, igaz én kesztyűvel együtt rendeltem. Este szoktam felvinni, reggelre el is végzi a dolgát :) (nem hagy foltot az ágyneműn sem).
A szoliszag itt is érezhető, de nem olyan bántó, mit az eddig használtaknál. Kellemes, citrusos illata van.
Hetente 1-2 alkalommal használom, de már most szép színem van, annak ellenére, hogy amúgy nagyon világos bőrű vagyok. Testápoló olajjal mintha tovább megmaradna a színe, de egyébként önmagában is jól hidratál, puha lesz a bőröm tőle. És a legfontosabbat majdnem elfelejtettem: nem sárgul.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

Zellerlevel

2016. május 9.

Először is az illatát emelném ki, hogy köze nincs a már megszokott szoliszagú borzadályokhoz. Kellemes, citrusos, érződik, hogy teljesen más, mint a szintetikus önbarnítók. Nem bíztam semmit a véletlenre, ezért én kesztyűvel használom, mert elég csúnyán tud festeni az ember keze, amikor sárgás foltok tarkítják. Könnyű felvinni, nagyon jó az állaga, szép egyenletesen bedolgozható a bőrbe. És az eredmény elképesztő: mintha egy hétig süttettem volna magam a tengerparton. Úgy vettem észre, hogy elég tartós is. Én hetente egyszer használom. Elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

szivarvany80

2015. szeptember 30.

Imádom! Egész nyáron ezt használtam és senki meg nem mondta volna, hogy nem voltam nyaralni. Pedig elárulom, végigdolgoztam a legmelegebb napokat. Hetente kétszer használom és isteni barna a bőröm. Ráadásul nagyon puha is, olyan ez a barnító, mint valami elixír. Szép egyenletesen lehet felvinni. Szeretem az illatát is, ami meglepő egy önbarnító esetében. Csodás, citromos - mindig alig várom már, hogy bekenjem vele a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

aivil

2015. július 14.

Meglepően kellemes az illata még felkenés után is. Pár órával később enyhe szoliszag érezhető, de egyáltalán nem bántó. Kesztyűt használtam hozzá, így szép egyenletesen kenhető. Mivel organikus, azt gondoltam, hogy csak nagyon halvány színt csinál, de nem! Nagyon is látványos volt a különbség, pláne, amikor két nappal később újrakentem. Kis mennyiség elég belőle, szépen beszívódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 14.

rosetta5

2015. június 4.

Szörnyű tapasztalataim voltak korábban az önbarnítókkal. Irritált a szaguk, sárgára színezték a tenyeremet stb… Pontosan ezért kicsit kétkedve olvastam erről az organikus változatról. Azon gondolkodtam, hogy valami nagy átverés lehet, de hajtott a kíváncsiság, ráadásul orvosi papírom van róla, hogy nem napozhatok, ezért rendeltem egyet. Nem bíztam semmit a véletlenre, vettem hozzá egy kesztyűt is, hogy ne kelljen körömkefével súrolnom a kezeimet. A csomagolása gusztusos. Az illata meglepően kellemes, kicsit citromos, tetszik! Igyekeztem alaposan elkenni a bőrön, hogy ne lépjen fel ismét a tehén-effektus. Enyhe szoli szag megjelent a bőrömön, de pont az elviselhető kategóriában és feledtette az a tény, hogy nagyon klassz színem lett már elsőre. Azóta többször is bekentem magam és minden alkalommal sikerült elkerülni a foltosodást. Nagyon tetszik, hatásos és elég jól ápolja a bőrt. Használok hozzá bőrtápláló olajat is, ami szerintem még tartósabbá teszi a barnaságot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

Antioxidánsok: Beta Vulgaris Root Powder, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin, Honey