Tarte

Ár:   8200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 23.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Bőrtípus:   Száraz

Hosszabbító, göndörítő, regeneráló, és kondicionáló szempillaspirál

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

zsazsikus

2021. június 23.

Régi álmom vált valóra a spirál megvásárlásával, mert jókat hallottam róla és nagyon szeretem a Tarte márkát. Az első próbálkozások azonban ennek ellenére elég negatívan teltek: túl sok festéket vett fel az applikátor, a végeredmény egy ív nélkül csomós sz*r lett, viszont minél régebb óta használom, annál szebben lehet vele dolgozni, és azóta nagyon megszerettem a spirált.
Ez tipikusan az a spirál szerintem, aminek jót tesz az, ha egy kicsit elkezd száradni, idővel festékből is kevesebb mennyiséget vesz fel a spirál és szépen lehet vele dolgozni. Tartósnak tartós, és nekem maszkhasználat meg a mostani dög meleg időjárás mellett sem folyik/pereg le, ez abszolút pozitívum!
Szerintem max akkor veszem újra, ha akciós lesz, mert ennyi pénzt biztos nem ér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 23.

honeybya

2021. április 9.

Utazóméretű kiszerelést kaptam belőle, nem tudom hogy régi volt e, de szörnyű volt a festék minősége, rendkívűl sűrű volt, mintha már kicsit be lenne száradva, alig vitt fel valamit a pilláimra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

nrebek

2021. április 9.

Azt hittem, hogy nekem küldtek valami régi-lejárat közeli tesztert, azért pereg ennyire... ahogy olvastam a véleményeket itt, látom, hogy ez a termék sajnos hajlamos erre. Hatása leginkább a Loreal Paradise Extatic-re hasonlít (természetesebb finish), én inkább a műszempilla hatású eredményt keresem, de ez egyéni preferencia kérdése. A festék minősége miatt viszont ez a szempillaspriál más kefével sem működne, és ez borzasztóan ciki, pláne ennyi pénzért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 9.

encshhy

2021. március 20.

Nekem valamiért nagyon csomós lesz a végeredmény, rengeteg terméket vesz fel a kefe, és magával a kefe kialakításával sem vagyok megelégedve. Pereg is, a lemosásnál nagyon dörzsölni kell a szemem, amit nagyon nem szeretnék. Ennél a drogériás spirálok jóval többet tudnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

csuyi

2021. január 19.

Dúsít, emel, hosszabbít, mégsem vagyok elájulva tőle. Kicsit csomós a festék, a kefén is mintha túl sok lenne, mondjuk így gyorsan drámai a hatás. Ha túlságosan közel viszem a pillatőhöz kicsit irritálja a szemem, ez más spiráloknál nem szokott előfordulni. Sokáig elég, gyakran is használom, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

Amea

2020. december 1.

Update:
Nem egészen egy hónap alatt beszáradt, az első hét után pergett is. Gyakorlatilag alig használtam, most ki is dobtam.

Az idén hozzám érkezett termékeikből csak a pirosító meg talán a Maneater spirál nem okozott csalódást. A pirosítójukat már ismertem és van tőlük palettám korábbról, amit nagyon szeretek. Ez alapján volt is bizalmam a márkában, de sikerült lerombolni.
Most rövid úton megtapasztalhattam, milyen egy igazán silány alapozó, egy semmirevaló büdös színezett hidratáló, kínai gagyi ecsetkészlet átcsomagolva, az értelmezhetetlen glow wand, a szárítós concealer meg most ez a pocsék spirál. Mind mind csalódás, az összes túlárazott használhatatlan vacak. Berágtam rájuk, a profi marketing-gépezet mögül kilóg az igénytelenség lába.

2020. november 6.
Szett részeként került hozzám. A csomagolása vagány, a keféje rendben van és a festék nem pereg felvitel után, viszont már kibontáskor is száraz volt. Valószínűleg előbb fog teljesen beszáradni, mint hogy elhasználjam, és ez csak a kis méret. Irritációt, könnyezést nem okoz. Kicsit kiemel, szép fekete, alig dúsít, alig hosszabbít. Vannak jobb spiráljaim, sem teljes kiszerelésben, sem szett részeként nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 1.

Update:

2020. november 6.

bebecske22

2020. október 12.

Travel size méretű van belőle, amit csomagban vásároltam egy palettával és egy szemceruzával együtt. Nagyon szép fekete színű, tartós, nem irritálja a szemem, nem pereg le a nap végére. Majdnem tökéletes lenne, de sajnos egy rétegben nem igazán drámai a végeredmény, így én két rétegben szoktam átmenni a pilláimon.

Update 2020.10.12.

Még mindig nagyon elégedett vagyok ezzel a szempillaspirállal, azóta megvásároltam teljes méretű kiszerelésben is, ami szerintem már egy rétegben is nagyon szép pillákat varázsol, de az is lehet, hogy megtanultam "jól" használni. :) Minden esetre megérdemli az 5*-ot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 12.

Update 2020.10.12.

Maria2n

2020. október 8.

Nagyon szeretem ezt a kis spirált :) gyönyörűen szétválasztja a pilláimat, és nem irritálja a szemem ami számomra nagyon fontos. Már a 3. tubust használom. Mind 3x szett részeként került hozzám. Idáig 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 8.

macooka

2020. július 5.

Travel size méretben van meg és nagyon kedvelem. Szerencsére nekem alapból egész hosszúak a pilláim, így nem kell, hogy drasztikusan megnövelje őket, inkább a dúsításra és a szétválasztásra törekszem, amit ez a spirál tökéletesen megad. Kissé szárazabb a formula, de szerencsére nem annyira, hogy leperegjen nap végére. Nem kenődik fel, nem leszek pandamaci sem, egy szóval szuper. Kissé a tarte Gifted spirálhoz tudnám hasonlítani mind formulában, mind a kefe formájában, de szerintem ez sokkal jobb, mert az viszont pár óra után elkezdett leperegni az arcomra. Ezt szívesen újravenném, ha nem ódzkodnék attól, hogy 6-7 ezer Ft-ot kiadjak egy szempillaspirálra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 5.

linszu

2020. május 21.

Nagyon szeretem, a feje puha és sűrű, iszonyú természetes hatása van felvitel után a pillákon, szépen szétválasztja őket és egyenletesen viszi fel a festéket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 21.

Vitaminok: Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.