Tarte

Ár:   8200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 23.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Bőrtípus:   Száraz

Hosszabbító, göndörítő, regeneráló, és kondicionáló szempillaspirál

Ár: 6000 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (800 Ft)
Ár: 2500 Ft , Eladó: KezdoManias
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy fox előre utalással

honeybya

2021. április 9.

Utazóméretű kiszerelést kaptam belőle, nem tudom hogy régi volt e, de szörnyű volt a festék minősége, rendkívűl sűrű volt, mintha már kicsit be lenne száradva, alig vitt fel valamit a pilláimra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

nrebek

2021. április 9.

Azt hittem, hogy nekem küldtek valami régi-lejárat közeli tesztert, azért pereg ennyire... ahogy olvastam a véleményeket itt, látom, hogy ez a termék sajnos hajlamos erre. Hatása leginkább a Loreal Paradise Extatic-re hasonlít (természetesebb finish), én inkább a műszempilla hatású eredményt keresem, de ez egyéni preferencia kérdése. A festék minősége miatt viszont ez a szempillaspriál más kefével sem működne, és ez borzasztóan ciki, pláne ennyi pénzért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 9.

encshhy

2021. március 20.

Nekem valamiért nagyon csomós lesz a végeredmény, rengeteg terméket vesz fel a kefe, és magával a kefe kialakításával sem vagyok megelégedve. Pereg is, a lemosásnál nagyon dörzsölni kell a szemem, amit nagyon nem szeretnék. Ennél a drogériás spirálok jóval többet tudnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

csuyi

2021. január 19.

Dúsít, emel, hosszabbít, mégsem vagyok elájulva tőle. Kicsit csomós a festék, a kefén is mintha túl sok lenne, mondjuk így gyorsan drámai a hatás. Ha túlságosan közel viszem a pillatőhöz kicsit irritálja a szemem, ez más spiráloknál nem szokott előfordulni. Sokáig elég, gyakran is használom, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

Amea

2020. december 1.

Update:
Nem egészen egy hónap alatt beszáradt, az első hét után pergett is. Gyakorlatilag alig használtam, most ki is dobtam.

Az idén hozzám érkezett termékeikből csak a pirosító meg talán a Maneater spirál nem okozott csalódást. A pirosítójukat már ismertem és van tőlük palettám korábbról, amit nagyon szeretek. Ez alapján volt is bizalmam a márkában, de sikerült lerombolni.
Most rövid úton megtapasztalhattam, milyen egy igazán silány alapozó, egy semmirevaló büdös színezett hidratáló, kínai gagyi ecsetkészlet átcsomagolva, az értelmezhetetlen glow wand, a szárítós concealer meg most ez a pocsék spirál. Mind mind csalódás, az összes túlárazott használhatatlan vacak. Berágtam rájuk, a profi marketing-gépezet mögül kilóg az igénytelenség lába.

2020. november 6.
Szett részeként került hozzám. A csomagolása vagány, a keféje rendben van és a festék nem pereg felvitel után, viszont már kibontáskor is száraz volt. Valószínűleg előbb fog teljesen beszáradni, mint hogy elhasználjam, és ez csak a kis méret. Irritációt, könnyezést nem okoz. Kicsit kiemel, szép fekete, alig dúsít, alig hosszabbít. Vannak jobb spiráljaim, sem teljes kiszerelésben, sem szett részeként nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 1.

Update:

2020. november 6.

bebecske22

2020. október 12.

Travel size méretű van belőle, amit csomagban vásároltam egy palettával és egy szemceruzával együtt. Nagyon szép fekete színű, tartós, nem irritálja a szemem, nem pereg le a nap végére. Majdnem tökéletes lenne, de sajnos egy rétegben nem igazán drámai a végeredmény, így én két rétegben szoktam átmenni a pilláimon.

Update 2020.10.12.

Még mindig nagyon elégedett vagyok ezzel a szempillaspirállal, azóta megvásároltam teljes méretű kiszerelésben is, ami szerintem már egy rétegben is nagyon szép pillákat varázsol, de az is lehet, hogy megtanultam "jól" használni. :) Minden esetre megérdemli az 5*-ot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 12.

Update 2020.10.12.

Maria2n

2020. október 8.

Nagyon szeretem ezt a kis spirált :) gyönyörűen szétválasztja a pilláimat, és nem irritálja a szemem ami számomra nagyon fontos. Már a 3. tubust használom. Mind 3x szett részeként került hozzám. Idáig 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 8.

macooka

2020. július 5.

Travel size méretben van meg és nagyon kedvelem. Szerencsére nekem alapból egész hosszúak a pilláim, így nem kell, hogy drasztikusan megnövelje őket, inkább a dúsításra és a szétválasztásra törekszem, amit ez a spirál tökéletesen megad. Kissé szárazabb a formula, de szerencsére nem annyira, hogy leperegjen nap végére. Nem kenődik fel, nem leszek pandamaci sem, egy szóval szuper. Kissé a tarte Gifted spirálhoz tudnám hasonlítani mind formulában, mind a kefe formájában, de szerintem ez sokkal jobb, mert az viszont pár óra után elkezdett leperegni az arcomra. Ezt szívesen újravenném, ha nem ódzkodnék attól, hogy 6-7 ezer Ft-ot kiadjak egy szempillaspirálra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 5.

linszu

2020. május 21.

Nagyon szeretem, a feje puha és sűrű, iszonyú természetes hatása van felvitel után a pillákon, szépen szétválasztja őket és egyenletesen viszi fel a festéket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 21.

Blackxentric

2020. május 12.

Két mini kiszerelés tulajdonosa vagyok. Az egyik használatban van. Az elvárásaim nem igazán teljesíti. Semmit nem hosszabbít, és nem is dúsít igazán. Előnye, hogy nem kenődik és szép fekete színe van. Ha nem vágysz semmi extrára akkor ez jó választás lehet, de nekem eléggé kevés. Elhasználom őket, de nagyban tuti nem veszem meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.