Tarte

Ár:   8200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 23.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Bőrtípus:   Száraz

Hosszabbító, göndörítő, regeneráló, és kondicionáló szempillaspirál

Tarte Lights Camera Lashes 4-In-1 Mascara - új, bontatlan
Ár: 1500Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után posta vagy foxpost

csillabella

2020. február 23.

Utazó méretet vettem meg belőle, ami jó ideje teszi a dolgát. Szép telt színe lesz a pilláimnak, viszont kicsit csomós is lesz, hiába próbálom lehúzni róla a többlet festéket. Emiatt a pont levonás. De összességében nem olyan rossz a hatás, így elhasználom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 23.

Alaya

2020. január 15.

Nem vesz fel sok festéket, így a hatás nagyon természetes, viszont extrán növeli a szempillák hosszásáságát is. Tartós, egész nap fent marad, nem pereg le, hasonló mint a CLINIQUE HIGH IMPACT SZEMPILLASPIRÁL.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 15.

Kremcica

2020. január 8.

Én általában kedvelem a Tarte spirálokat, mert nem irritálják az amúgy érzékeny szememet. Eddig mindig a kisebb utazó kiszerelésűeket próbáltam, mert árban szerintem így megéri viszont teljes áron nagyon nem. Amúgy sem használnám el a nagy kiszerelést 6 hónapon belül napi használat mellett sem. Nem is értem minek gyártanak 8-10-12 ml-es spirálokat, mert vagy lejár a szavatossága vagy beszárad... Szóval kezdjük a csomagolással, piszok jól néz ki ez a bőrszerű minta látszik rajta hogy drágább kategóriás. Maga a festék jó, szép fekete, nem pereg. A kefével szépen szét tudom választani a pilláimat és hosszít bár kétszer át kell mennem a pillámon a hatásért. Nekem a lemosással nincs gondom, sőt egy alkalommal sikerült lesírnom is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Judittttt

2019. október 1.

Szett részeként vásároltam meg, az egész szett majdnem annyiba került, mint ez a spirál önmagában, de tartalmazott még egy bronzosítót és pirosítót, így nagyon megérte ez a 3 termék iylen áron, és így baráti áron próbálhattam ki életem első high-end termékeit ezekből a terméktípusokból. A bronzosító és a pirosító annyira tetszik, hogy akár teljes áron is megcásárolnám őket, ha elfogynak. Ez a spirál már más tészta. Igazából tetszik, és amióta megvan, csak ezt használom. Szép pillákat csinál, hosszúak, elválasztja, göndörek, nem pereg le. Szóval hoz mindent, amit én elvárok. De kérdés, hogy ezeket csak ilyen drágán lehet megvásárolni? Mert hát szerintem nem. Az essences vízálló szempillaspirálok közül is van, ami ezeket tudja, csak nyolcad áron. Ár érték atányban szerintem nem éri meg, mert nem tud semmivel sem többet, mint egy olcsóbb spirál, monjduk szerintem a spirál az tényleg az a terület, ahol csak fesse meg, válassza el, száradjon is meg a festék és ne is peregjen le, ennyit kéne úgy kb tudnia, és ezt meg is lehet találni olcsóbban is, még akkor is, ha csak a cruelty free opciók játszanak, mint nekem.
Ettől függetlenül a termék az jó, csak túlárazott. Szettben szívesen újravásárolnám, de teljes áron önmagában kizártnak találom. Plusz pont, hogy állatkísérlet-mentes a termék, én csakis ilyet vásárolok, és nagyon örülök, hogy a Tarte egy olyan cég, ami erre büszke, nem adja el magát, és remélhetőleg még sokáig kiszolgálja az olyanok igényeit, mint én, akik szeretnének jó minőségű termékeket vásárolni, de nem olyan cégeket támogatva, amelyek állatokon gátlástalanul kísérleteznek. Ezt muszáj értékelnem. Egyedül az ára miatt minusz 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

adamirita

2019. szeptember 7.

Hát nekem egy csalódás volt. Nap végén alig lehet levakarni,ez mondjuk egy pozitívum is lehet,mert nem kenődik el. De az én kis átlagos pilláimmal nem sok mindent csinál,még egyszer biztos nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

rekaasoos

2019. május 23.

A valaha próbált legjobb spirálom egyszerűen imádom. Csodaszép és óriási pillákat lehet vele készíteni könnyedén. Drámaibb eredményhez pedig könnyen rétegezhető.
Egy utazós csomagban vásároltam meg először kiprobálásra és az utazó méretet is már 3 hónapja használom napi szinten de nem veszem észre, hogy különösebben fogyna belőle. Ha elfogy egész biztosan újra vásárolom, viszont tartossagi szempontból lehet maradok az utazó méretnél, hiszen nem szeretnék egy szinte teli nagy méretet lejárat vagy beszáradás miatt kidobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

oaxaca

2019. május 13.

Ez a spirál azoknak való, akiknek amúgy is szép hosszú pillái vannak, csak kiemelni szeretné valamivel. Én is ilyem szerencsés vagyok, egyetlen elvárásom hogy a nap végéig tartson és ez tart(e) 😁 Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 13.

ldra

2019. április 17.

Tök véletlen rendeltem meg, amikor leárazás volt a Tarte-nál. De nem bántam meg, nagyon jó kis spirál. Jól szétválaszt és ível.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

EperStrenkA

2019. április 5.

Az eddigi legjobb spirál, amivel dolgom volt. Szétválasztja a pillákat, és a keféje is pont jó. Én már a 4.et használom belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

gaimanna

2019. március 4.

Korrekt spirál: fekete, szépen ível, dúsít, valamelyest hosszabbít is, és nekem nem is maszatolt vagy pergett, mint a Tarteist Lash Paint, a nap végére is fekete maradt a szempillám, és nem láttam a szemem alatt beráncosodva fekete csíkokat. A keféje is tetszik, nem szilikon sörtés, nem túl bumszli, szétválasztja a pillákat. Negatívum viszont, hogy hamar, pár hét alatt elkezdett száradni, és emiatt csomósodni a festék, nehézzé vált a felvitel, többször kellett átmenni vele, emiatt összeálltak a pillák is, és kis festékcsomócskák ültek meg rajtuk.

Két másik Tarte-spirállal összehasonlítva: jobban tetszik, mint a Lash Paint, de a Gifted nekem sokkal jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.