Tarte

Ár:   14 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: MakeupMarket, az összetevőket feltöltötte: szilikon, Módosítva: 2021. március 24.

Ár:   14 000 Ft
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

A paletta 2 highlightert és egy fixáló púdert tartalmaz.

• Sunlight: pezsgő arany
  • Filtered light: matt homok
  • Moonlight: rózsás gyöngyház

Vegán, hipoallergén, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 6000.-Ft , Eladó: szilikon
Állapot: alig használt, Helyszín: Érd, fizetés: megbeszélés szerint személyes/Foxpost
9000Ft - Tarte Rainforest of the Sea Skin Twinkle Lighting Palette
Ár: 9000Ft+pk , Eladó: Bridget12
Állapot: vadonatúj, Helyszín: --, fizetés: fizetés utalással, postán maradóval küldöm

szilikon

2021. március 23.

Mivel látom, hogy még senki sem írt véleményt, azért bár nem vagyok egy nagy highlighter használó, mégis írok. Szóval én ebbe beleszerettem. Éppen nekem való, mert három nagyon különböző hatású szín van benne, amit jól ki tudok használni. Előre bocsátom, korábban sosem használtam hasonló terméket, ezért nincs összehasonlítási alapom. Fogalmam sincs, mennyivel teljesít jobban egy drogériás olcsóbb társánál. A Sunlight nekem nem annyira arany, inkább pezsgő fényű és fényű!!!, nem csillog, hanem fénylik. Gyönyörű! A Filtered light színt szemöldökre és szem alatt használom világosításra. A Moonlight egy rajtam nem annyira rózsás, vagyis nem hideg, inkább semleges szín. Nagyon szép ez is. Szóval ha valakinek nem hideg árnyalatú a bőre, én akkor is jó szívvel ajánlom. (az én árnyalatom mac nc30) Ha egy ilyen terméket vennél és tutira akarsz menni, akkor erre érdemes lecsapni. A tartósságával sincs hiba, nem kopik, egész nap bírja.
És sztem a leírás téved, a Sunlight hideg pezsgő, a Moonlight pedig barackos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 23.

És sztem a leírás téved, a Sunlight hideg pezsgő, a Moonlight pedig barackos.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Algae Extract

Felületi hártya képző anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.