Tarte

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. április 9.

Ár:   $20
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Kategória:   Sminkek szájra

Teljes fedést biztosító, hosszantartó folyékony ajakrúzs, krémes és hidratáló, matt formulával, mely nem szárítja az ajkakat. Ultra pigmentált, vegán formula.

ÚJ Tarte Tarteist Quick Dry Matte Lip Paint - Festival
Ár: 5500 Ft , Eladó: gaimanna
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után postázom (+ postaktg.)
Ár: 3500 , Eladó: eszo87
Állapot: 2x próbált , Helyszín: Rábacsécsény, fizetés: postán maradó ajánlott levélként tudom küldeni

eszo87

2019. október 23.

szép szinek és könnyen felkenhető. sajnos nekem addig 1matt folyékony rúzs sem jött be....úgyh most ez is eladósorba kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

HeniM

2019. július 5.

Kedvenc nude színem innen van. Konkrétan mindenhez tudom viselni <3 nem törik a számon, könnyen kenhető és pigmentált. Ebből fogok venni még tuti, imádom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

2019. május 15.

Egy minim van belőle, közepes mélységű lilás-mályva színben. Egyik kedvenc folyékony rúzsom, mert gyönyörű a színe, könnyen kezelhető, erősen pigmentált, vékony a textúrája, nem szárít, nem ül be a barázdákba, szépen, nem darabosan kopik, tartós. Úgy gondolom, hogy fontos az, hogy vékonyan vigyük fel, és akkor nem fog darabosodni, csúnyán kopni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

timicsoki

2018. december 12.

Én egy nude színt választottam, szerencsére akciósan, mert kicsit csalódtam benne. Ennyiért jobbat is találni a piacon. Nagyon hamar szárad, szóval gyorsan kell dolgozni vele. Nekem nagyon beleült a kis barázdákba az ajkamon, nem olyan szép látvány. Nekem sem egyenletesen kopik, javítgatással nem igazán szoktam szenvedni, inkább letörlöm és újra kenem. Amúgy a szín nagyon tetszene, de kicsit túl tömörnek érzem, kéne neki egy kis rugalmasság, sokkal viselhetőbb lenne, ha nem is annyira matt. Valamit valamiért ugye. Mindenesetre ritkán nyúlok érte, engem kicsit szárít is, inkább nem kísérletezgetek más árnyalatokkal. Elhasználni el fogom, de lehet keverem majd más folyékony rúzzsal, hogy kényelmesebb legyen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Emmeline

2018. december 10.

Sotet bordot kaptam egy szetthez, barmennyire akartam, nem lettunk baratok. Az egyetne pozitivuma a csodaszep sotetbordo szine, ami frissen felvive van. DE! Felviszem a szint, megkuzdunk, mert foltos. Aztan tobb ruzs van a fogamon 3 percen belul mint a szamon. Vegul nagyon csunyan es egyenetlenul kopik. Nagy csalodas, annyira szerettem volna szeretni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Massacre

2018. augusztus 27.

Lehet az árnyalatot néztem be, hogy egy erős cseresznye pirosat rendeltem, de nekem valamiért nagyon "patchy" és nem tudom szépen felvinni. Ha túl sokat viszek az a baj, ha keveset akkor pedig a második réteg már lehetetlen küldetés. Nagyon ráköt a szájra, viszont ha kopik akkor darabokban. Az a szerencse hogy 70% kedvezménnyel vettem a tarte oldalán, így nem vagyok annyira csalódott, de lehetne jobb is eredeti árát tekintve. De lehet csak én fogtam ki kényes színt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Zumo

2017. december 2.

Namaste arnyalatban van meg. Nagyon szep nude szin. A texturaja eloszor kicsit furcsa volt, hogy mattra szarad, megis kremes erzest hagy maga utan, de hamar hozza lehet szokni, en kimondottan szeretem hogy nem feszul tole a szam. Tartossaga is szuper, es jol korrigalhato kopas eseten.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

Reni39946

2017. május 22.

A Chill és az Inspo van meg eddig, deluxe méretben, a hozzájuk passzoló ceruzákkal (Vibes és Queen). Mindkettőnek nagyon tetszik a színe, de óvatosan kell velük bánni, mert nem egyenletes a fedésük - szerintem azért, mert elég sötét színek. Használatuk előtt tökéletes állapotba kell hozni az ajkaimat, egyébként úgy kiemelik a hibákat, hogy a holdról látni. Ezért ment le egy csillag. Viszont, többet nincs szívem levonni, mert ilyen kellemes, hidratáló matt rúzsom nincs mégegy (pedig van még jónéhány folyékony matt rúzsom). Már leadtam a rendelést egy harmadik árnyalatra is, úgyhogy ennyire elnézem neki a néha kicsit béna fedést. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

scisneros

2016. június 13.

Nagyon elnyerte a tetszésemet. Egészen különleges a textúrája. Nagyon gyorsan mattra szárad és meglehetősen tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 13.

Heloise

2016. április 20.

Sokáig gondolkoztam mit is írhatnék első véleményként, ha már e-bayről hozzám került a kicsike. Kedvenc youtube vloggerem MakeupbyTiffanyD nagy kedvence ez a folyékony ajakrúzs "Namaste" árnyalatban, ezért is döntöttem úgy bármilyen magas is a postaköltség, megrendelem. Jól tettem, mert iszonyú szép natúr rúzs, nem túl barackos, nem is az a halott szürke változat, az a pont tökéletes natúr szín.
Nagy kár, hogy idehaza a nude-nak titulált folyékony ajakkencék köszönő viszonyban sincsenek sem állagban, sem pedig árnyalatban ezekkel az amerikai sláger termékekkel, lásd Anastasia Beverly Hills - Pure Hollywood, Jeffree Star - Celebrity Skin, Dose of colors - Stone...stb. Nagy különbség viszont, hogy ez a folyékony ajakravaló NEM csontra száradó folyékony termék, hanem egyfajta matt de krémes textúra, könnyen siklik az ajkakon, szépen eldolgozható, nem kell sietni vele hogy korán szárad. Matt hatása lesz ugyan, de krémessége már-már mousse-szerű, szépen lehet építeni, újrakenni anélkül hogy a meglévő réteget le kellene törölni.
Előnye egyben sajnos a hátránya is viszont: poháron, puszi adáskor ez is ugyanúgy nyomot hagy, mint a sima rúzsok legtöbbje. Bár egyenletesen kopik szerencsére nem olyan iramban, hogy ez látványos legyen, ennyi pénzért akkor is lehetne sokkal tartósabb.
Azoknak érdemes próbát tenni vele, akik utálják a szárító, barázdákat és egyenetlenségeket mutató matt ajakrúzsokat, mert ezt imádni fogják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 20.

Emolliensek: Dimethicone, Stearoyl Inulin, Acetylated Glycol Stearate, Glyceryl Behenate, Stearic Acid, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Emulgeálószerek: Stearoyl Inulin, Glyceryl Behenate, Isoceteth-10, Stearic Acid, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Szilikonok: Dimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Caprylyl Methicone, Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Stearoyl Inulin, Isoceteth-10, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Limonene, Linalool
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 7 Lake / CI 15850
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).