Tatcha

Ár:   $52   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: orsiberta, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 14.

Ár:   $52
Lelőhely:   online külföldről

Bársonyos bőrelőkészítő balzsam, mely kisimít és meghosszabbítja a smink tartósságát.

lulley93

2020. február 9.

Tenyleg szinte rizsszemnyi eleg, jol elkendozi a porusokat es vonalakat, szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

kecskesszuszu17

2020. január 29.

Másodkézből szereztem be, használtan a mini verzióját, és nem bántam meg, hogy nem rendeltem meg valahonnan teljes áron. A márkára nagyon kíváncsi voltam, de ezzel a primerrel nem győztek meg. A kiszerelésével nincs különösebben bajom, kikaparok belőle egy kicsit és azt eloszlatom az arcomon. Nem érződik nehéz szilikonos primernek, amit én szeretek, a szem alatti területnek ad egy enyhe fényt is. Valóban kisimítja a bőrfelszínt, de sajnos, nem hosszabbítja meg a sminkem tartósságát, legalábbis eddig nem ezt láttam. Márpedig egy primertől én ezt várom el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

Antioxidánsok: Yeast Extract
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Hydrolyzed Silk, Aluminum Hydroxide

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Ceresin 0 0

Squalane eo 1 0

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.