Tchibo

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5 x 1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Tchibo szaküzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: biki-ni, Módosítva: 2016. július 12.

Kiszerelés:   5 x 1 g
Lelőhely:   Tchibo szaküzletek

5 féle szín, sok különböző színkombináció. AKár egy könnyed nappali vagy egy intenzív esti sminkre is megfelel. A fedele belső oldala make-up tükröt tartalmaz, valamint egy dupla applikátort.

Mamuszandra

2015. április 10.

Másfél éve kaptam, és azóta is az egyik kedvencem. Nagyon tartós, mindegyik színe számomra tökéletes, nem porzik, nem áll össze a ráncokban a nap végére még alap nélkül sem.
Az elején a hozzá kapott kétvégű aplikátort használtam, de lecseréltem ecsetekre.
Egyetlen hátránya, hogy nem lehet kapni, ugye mindig időszakosan vannak a Thcibo-nál ilyen termékek. De azért még reménykedek, hátha újra előveszik. Más színben láttam pár hete, de ez a barna tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 10.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.