Technic

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darkbeforestorm, Módosítva: 2015. október 6.

Kiszerelés:   7,2 g
Lelőhely:   online külföldről

Matt szemhéjpúder paletta

SzTellsIt

2016. december 15.

Londonban vettem, mert kifejezett matt palettám még nem volt. Sajnos a három világos szín nem pigmentált, az ecseten nem is látszik, építgetni meg nem volt kedvem. Viszont a "bőrszínűtől/világos barnától" kezdve jó a pigmentáció (az kifejezetten jó alap egy átmenetes sminkhez), azokkal lehet dolgozni. Tartós is, nem porol nagyon durván, ez szintén pozitívum. Én egy fontért vettem (alább látom, hogy Ebayen kicsit drágább), szerintem ennyi pénzért ez a tudás elég. Egy c sillagot azért vontam le, mert azért hiányzik az a három világos szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 15.

darkbeforestorm

2015. július 22.

ha valaki a tökéletes matt palettát keresi, mindezt baráti áron, akkor próbálja ki a technic palettáját, mert ez valami fantasztikus.
ebay-en bukkantam rá, egészen véletlenül. úgy gondoltam, ha 1000 ft-ért nem válik be, akkor sem dobok ki rá sok pénzt. mivel ilyen olcsó volt, meglepődtem, hogy ilyen jó minőségű. jól pigmentáltak a színek, nem porolnak és nagyon tartósak! szerintem bármilyen nagyobb és drágább márkával felveszi a versenyt. biztosan fogok még vásárolni a márkából, egészen jó kis palettáik vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate