Ted Lapidus

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. július 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

A White Soul a férfiaknak készült Black Soul ellenpólusaként született meg 2010-ben az orientális-virágos illatcsalád tagjaként.

Fejjegyei: mandarin, sárgabarack, szilva, szegfű

Szívjegyei: narancsvirág, sáfrány, heliotrop

Alapjegyei: labdanum, ámbra, benzoin, tonkabab

Ár: 1590 Ft/10 ml, 990 Ft/5 ml , Eladó: SJuli
Állapot: használt, Helyszín: --, fizetés: fizetés banki előre utalással, fox post vagy posta
White Soul EDP For Women FÚJÓS
Ár: 5 ml 800 Ft, 10 ml 1300 Ft , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml fújós vagy 10 ml fújós üveg parfümszóróban, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán maradóra vagy Foxposttal

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

jakarika

Korcsoport: >54
2020. augusztus 29.

Ábrándos gyengéd fehér fuvallat. Finom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

Ábrándos gyengéd fehér fuvallat. Finom.

Aquariusgirl

2020. július 3.

Én majdnem ugyanúgy jártam, ahogy PerfumePippi, annyi különbséggel, hogy nekem sikerült itt mintához jutnom. Az illat-élmény az tényleg szóról-szóra egyezik :-( Bár most olvasom Kodi véleményét......és elbizonytalanodtam. Lehet, hogy előhúzom és kipróbálom most. De addig egy csillag és ha netán mégis összebariznánk, akkor majd update-elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 3.

PerfumePippi

2019. április 27.

Nagyon, nagyon, nagyon szomorú vagyok. :-(
Ez volt az a parfüm, amivel évekig csak szemeztem, újra és újraolvastam a véleményeket. Mivel nincsen belőle minta, nem mertem megvenni, volt ugyanis egy olyan aggodalmam, hogy esetleg picit régimódinak fogom találni...pedig valahol maga a púderes jelleg is az, klasszikus, talán az összes jegy közül a kedvencem.
Aztán győzött a kíváncsiság,meg egy akciós ár...és otthon: a hidegzuhany. El sem tudtam dönteni, hogy az én bőrömmel ennyire nem kompatibilis, vagy az áru volt romlott. Amolyan buggyant ámbrás valami bontakozott ki a kezemen, ami hosszú idő után nem túl szofisztikált vaníliába ment át. Esküvői légiesség és púder sehol nem volt.
Visszavitten notinóékhoz, az eladólány megszagolgatta és közölte, hogy ez sajnos nem romlott, ilyen az illat maga...egy illúzióm tört darabokra. Én és a White Soul már soha nem leszünk egymáséi. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 27.

Nagyon, nagyon, nagyon szomorú vagyok. :-(

Kodi

2018. május 18.

Többször okozott már meglepetést ez a szépséges parfüm. Talán az egyik legnagyobb tévedésem, abból a szempontból, hogy sokáig meg voltam győződve, hogy ez egy őszi-téli parfüm, ami rajtam soha nem mutatott mást, csupán egy szilvás-mamókás katyvaszt. Nem tudom mi jött rám, de egyszer nyáron fújtam fel, és megtörtént a csoda ez egy elmondhatatlanul szép púderes csoda, pont az esetem. Át is pakoltam a nyári parfümök közé, mert én évszak szerint tárolom őket. :) Most újra el kezdtem használni, és arra jöttem rá, hogy ez egy csodás tartalommal bír még számomra, nekem ez esküvői illat, és tényleg a 'fehér lélek' mihez kapcsolódna legjobban, mint a legszebb naphoz az ember életében, amikor menyasszony. Szépen átjön a mandarin, a narancsvirág, a benzoin pedig megadja a tartósságot. Kár, hogy eltűnt a dm-ekből, minőségi parfüm elérhető áron. Egyszer csak férjhez megyek, tuti ezt fogom viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 18.

Kedi81

2018. május 5.

Vakvásárlás volt,megtetszettek az összetevők és a vélemények elolvasása után bíztam benne,hogy tetszeni fog,kicsit féltem a szegfű-sáfrány és a tonkabab miatt,ők nem igazán szoktak a bőrömön jól viselkedni,de annyi más finomságot tartalmaz még amit szeretek,hogy reménykedtem benne elnyomják ezeket.
Első kipróbálásra nagyon szúrós rajtam,ez kb. fél óra,de ami ezután előbújik az valami eszméletlen finom,kicsit púderes,orientális,nagyon nőies és krémes illat,engem nagyon emlékeztet a Reminiscence Dragee-ra,pedig az összetevők teljesen mások,mégis ez is olyan érzetet kelt,érdekes nagyon,hogy kinél milyen illatokat csalogat elő a bőre:-)
Tartóssága is nagyon jó,igaz még csak csuklómon teszteltem párszor,de nagyon sokáig éreztem ott is,alig várom,hogy élesben is kipróbálhassam:-)
A csomagolása és az üvege a kis Swarovski kristállyal pedig gyönyörű,tőlem megkapja a maximális csillagot,teljesen levett a lábamról,örülök,hogy megismerhettem és enyém lehetett ez a szépség-köszönöm Piroska ezúton is !!! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 5.

galagonyanya

2017. április 8.

Ted Lapidustól eddig csak a Silk Way-t ismertem, amely túlságosan nem nyerte el a tetszésemet, és bevallom, ismét drága Springsteen kartársnő véleménye volt az, amely elindította a vezérhangyát. Most, hogy itt üldögélek White Soul felhőben és hallgatom az eső dörömbölését ezen a sötét áprilisi reggelen, azt kell mondjam: a dicsérő szavak mindegyikével maximálisan egyetértek. Isteni ez az illat. Édes, vaníliás, de olyan igényes módon, és kimondhatatlanul jólesik a lelkemnek. Jellegében a Joop! Le Bain az, amire hasonlít, csak kevésbé karakteres, kifinomultabb és vaníliásabb. A csomagolása valami álomszép, ahogy a kezembe fogom a nehéz, hófehér üveget (lehet hogy porcelán?) melynek kupakját pici kristály díszíti, arra gondolok, ez a legelitebb luxusbudoárban is megállná a helyét, senki meg nem mondaná róla, hogy nem egy százezres illatcsodáról van szó, hanem annak csupán töredékébe kerül. Ismét egy nagyszerű példa arra, hogy a kincseket nem feltétlenül a luxusparfümériákban lehet csak megtalálni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 8.

karakumsivatag

2017. február 28.

Tegnap kaptam meg ezt a gyönyörűséget. A csomagolása nagyon különleges, a kupakja strasszal díszített, és kartondoboz helyett fém tégelybe van csomagolva. Ha a fehér szín a megbízhatóságot, kiegyensúlyozottságot akarja jelképezni, akkor rendben van, de ez nem egy könnyű, friss illat. Inkább édes, de nem a szirupos változatból. Nem vagyok egy nagy parfümszakértő, csak hordom a parfümöket, de nem tudom, hogy konkrétan mitől számít valami orientálisnak, mert én orientálisnak a fahéj, füstölő stb. illatát gondolnám. A White Soul egy nagyon elegáns, simulékony illat, egyáltalán nem tolakodó, vagy fejfájdító. Első szippantásra nekem az Angel Muse ugrott be. Én a White Soul-ban is érzem a pörkölt mogyorót, pedig Fragrantica-n nem írják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 28.

Brigitt

2016. december 13.

Nagyon fincsi édes, meleg, orientális illat, én úgy érzem van benne egy pici férfias elem de alig észrevehetően.
Igazi téli illat számomra. Vigyázni kell az adagolással, mert túlzásba is lehet esni vele, de ha jól eltaláljuk akkor
melengető illat ölel körül. Az üvege egyszerűen káprázatos, előre vetíti az üveg tartalmát.
Ja...és tartós nagyon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 13.

Ja...és tartós nagyon

rmonika74

2012. szeptember 25.

Sokáig tekeregtem körülötte, nem egyszer visszatértem megszaglászni. nem tudtam hova tenni az illatot, annyira emlékeztett egy régi parfümömre. Aztán rájöttem. JOOP-Femme, a lila Joop, ami egyértelműen női, így egy nagy levegővétel után - mert kicsit azért drágának találtam, de az illata nagyon fogva tartott - megvettem magamnak. majd' egy hónapja 2-3 naponta biztosan használom. Tömény, szúrós, de ugyanakkor nekem kicsit púderes illat is. Elegáns (a csomagolás is) és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

Laci

2012. július 30.

Én is pont a Pink Sugar mellett találtam meg szintén valami újdonságra vágyakozva. Az élményem elsőre pozitív volt, rendkívül balzsamos, gazdag, púderes illat, nem olyan, mintha meg akarnának fojtani cukorban. Az újabb Beyonce illatra emlékeztet a papírcsíkon, annál gazdagabb kiadásban. Őszre, télre jó választás lehet. Ha DM-es kínálathoz viszonyítom, akkor 4,5 csillag, de mint illat a többi parfüm között nálam egy lefelé kerekített 4-et érdemel. Megosztó illat az biztos. Plusz pont a csillogó strasszkőért. :-)
Pici módosítás: ennek bizony több idő kell, most már imádom! Nagyon gazdag, finom, különleges, lehengerlő. +1 csillag! :-)
Update: Wááá beleszerettem, még mindig itt illatozik a papírcsíkon és már eltelt pár nap, használni akarooom!!! De nem merem. :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 30.