Terra Naturi

Ár:   695 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2012. augusztus 24.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók

bazsalikom

2019. július 13.

Finom illatú, kellemes testápoló, viszonylag könnyen beszívódik, nekem elég a hidratálása is tavasztól őszig.Az ára pedig nagyon baráti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 13.

Wikkencs91

2019. június 18.

Kellemes illatú, jól beszívódik, nagy kiszerelés, nyáron/télen kiváló ápolás. Minden sajátmárkás termékük csodállatos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

Hibiszkusz

2019. június 12.

Lágy, könnyű állaga van, hamar beszívódik, mégis jól hidratál még télen is. Jó ára van, sokáig elég volt, úgyhogy felkerült az újravevős listámra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 12.

parisforever96

2018. március 11.

Mar egy fel eve csak naturkozmetikum cuccokat hasznalok es ez volt az elso naturkozmetikum testapolom. Es egyaltalan nem tulzok amikor azt mondom hogy ez az elso olyan testapolom aminek ertelme is van! Nagyon jol hidratal puha lesz tole a borom nem hagy maga utan egy plu sz ragacsos reteget ugye ez abbol is fakad hogy nincs benne szilikon igy valoban kepes taplalni a boronet es nem csak a puhasag latszatat kelti :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 11.

Piciperia

2017. október 25.

Imádom az illatát, jól és tartósan hidratál, egyetlen problémám van vele, hogy nagyon-nagyon nehezen tudom eldolgozni, ezért levonok egy csillagocskát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Cicus01

2017. május 21.

Visszafogott, finom illata van, viszonylag szépek az összetevői, de hagy maga után egy picit zsíros érzést, nem vagyok elájulva tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 21.

Rivendell

2017. február 2.

Nagyon jó cucc! Egyáltalán nem használok testápolót, de anya utazás előtt rámtukmálta ezt, mondván, a jakuzzis víz nagyon szárít. És tényleg, első este húzódott a lábszáramon a bőr. (Nem tudtam, hogy ez az érzés egyáltalán lehetséges! :D ) Úgyhogy jól be is kentem, hamar beszívódott, és megnyugtatta a bőröm. Az illata finom, de nem tolakodó. Hosszútávon hat, mert másnap is sokat "pancsoltam", de nem kellett használnom utána. Az most látom, hogy az összetevőlistája is szép, a parfüm miatt meg nem akadékoskodok, az arcomra úgysem kenem. Jó szívvel ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

Diana82

2016. december 29.

A már jól bevált tusfürdőjét szerettem volna megvásárolni de véletlenül ezt tettem be a kosárba. Egy pillanatra sem bántam meg mert nagyon jó testápoló. Enyhén nedves bőrre kenve tökéletesen beszívódik, puha, bársonyos érzetet eredményez. Az illat szubjektív, én szeretem ezt a diszkrét kókusz illatot. A kiszáradt kezemre is ezt használom és remekül hidratál. Ár-érték aráyban 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 29.

Loona

2016. május 3.

Update: ez a testápoló továbbra is nagyon jól teljesít. Nemcsak jól funkcionált télen is, de még mindig van belőle (kb. egy éve van meg - bár midennapos használatra szerencsére télen sem volt szükségem, általában heti 1-2x használom csak, és nem is egész testre), és bár a tubusán az áll, hogy 6 hónap a szavatossági ideje, natúr termékeknél pedig ez gyakrabban reális, még mindig semmi jele nincs annak, hogy megromlott volna, szaga, állaga semmit sem változott.

2015.09.24: Eleinte kicsit vegyesek voltak az érzelmeim ezzel a testápolóval kapcsolatban: a boltban nagyon megtetszett az illata, a csomagolása (a kis aggódó kókusz marha cuki :3 ), tetszettek az összetevők és hogy cf-termék, az illata azonban kinyomva-felkenve, legalábbis nagyobb mennyiségben* valahogy "buggyantabb", van egy kellemetlen és émelyítő utózöngéje, amit a boltban, csak tubusból megszagolva egyáltalán nem éreztem.

*észrevettem, hogy ha csak nagyon kevés krémet használok kis felületre, célzottan (pl. csak sarokra, puhítani, vagy könyökre), akkor ez az utózönge ugyanúgy nem jön elő, mint ha csak tubusból szaglásszuk meg a krémet. Nem tudom, mi lehet a különbség...

Az állaga nekem kicsit sűrű, kevés is elég belőle (ezért remélem, hogy télen is jól teljesít majd - valamikor tavasszal vettem, igazi hideget még nem próbált), viszonylag sokat kell dörgölni és lassan ivódik be. Ezt nem annyira szeretem, de mivel eleve este, lefekvés előtt használok testápolót, ezzel megbékéltem, főleg, hogy nekem abszolút hatásosnak bizonyult, a bőröm nem húzódik, a száraz, keményebb részek visszanyerik puhaságukat, mindezt ráadásul úgy, hogy nem is használom minden nap. A brutál igénybevétel miatt kiszáradt, repedező kezeimre kézkrémként is jól funkcionált (bár ezt csak egyszer próbáltam, szerencsére alapból nálam ritkán fordul elő ilyesmi, nem hajlamos nagyon száradásra a kezem).
Még mindig szeretnék egy másik, könnyebben beivódó, akár nyári, mindennapos használatra is megfelelő testápolót is találni, de (főleg így, hogy lassan jön a hidegebb idő) szerintem jó eséllyel újraveszem majd ezt is, ha elfogy. Ha elfogy valaha egyáltalán :D (nekem tényleg nagyon kevés elég, így jó lassan fogyasztom - remélem, meg nem romlik). Bár valamennyire már megszoktam, a kellemetlen, buggyant utóillat miatt egy csillagot mégis levonok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 3.

Vancsi

2015. október 7.

Könnyen felszívód enyhe kókusz illattal, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 7.

Könnyen felszívód enyhe kókusz illattal, szeretem.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice