Terra Naturi

Ár:   700 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ZsoZsi35, Módosítva: 2015. június 19.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Arctisztító zselé aloe verával, kevert és normál bőrre.

Gyengéd tisztítás a kevert és normál bőr számára, bármely életkorban. A növényi alapú lágytenzidek kíméletesen, mégis a pórusok mélyéig tisztítják a bőrt, eltávolítva a szennyeződéseket, a sminket és a felesleges bőrzsírt. Az aloe vera és a glicerin megőrzik a bőr természetes hidratáltságát.

100%-ban tanúsított natúrkozmetikum.

blondie95

2019. augusztus 23.

Fenyevekkel jobb, mint a habzo lemoso testvere. Tenyleg eros alkohol szaga van, de meglepoen nem szarit. A sminket is tok jol eltavolitja. Arban is szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

clevergirl

2017. április 20.

Árfekvése jó ahhoz képest, hogy vegán. A dolgát szépen teszi, a sminket lehozza. Amit még nehezen tudok kezelni,az a habosodása. Arcomon felhabzik, s vízzel kell átmosni. Még barátkozunk.

Update: Sajnos nem lett a kedvencem, de még meg sem közelíti azt. Az arcom lemosása után furcsa réteg marad vissza, s teljesen kiszárítja az arcbőrömet. Ezenkívül nekem pattanásokat is okozott, s a bőröm is megváltozott tőle. Nem gondoltam volna, hogy így járok, de nekem ez egyáltalán nem jött be. Nyilván bőrtípusfüggő, de az enyémnek nem felel meg. Még soha nem dobtam ki kozmetikumot, most meg kellett tennem, mert használhatatlan. Elnézést azoktól, akik szeretik ezt a terméket, de én 1*-al tudom értékelni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Catn0va

2016. november 15.

Megtaláltam a számomra megfelelő árfekvésű, vegán arctisztító gélt. Korábban a Balea soft & clear arclemosóját és a Cien arclemosó géljét használtam, azokat is szerettem, de ez állagra valahogy jobb. Az illatát is nagyon szeretem, bár kissé aggasztó, hogy alkoholt is tartalmaz. Még gondolkodom, hogy felkerüljön-e az állandó kozmetikumaim sorába, de a használatával elégedett vagyok. Remélem a hatásával is az leszek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

lysza1985

2016. augusztus 17.

Kellett egy arclemosó, beugrottam a müllerbe, le volt értékelve, natúr kozmetikum, meg se néztem az összetevőket, azonban első használatnál ami megcsapta az orrom az a tömény alkohol szag, hiába van megcsillagozva, hogy ez természetes eredetű, nem tudom...még nem szárította ki a bőröm, de emiatt nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

padmalna

2016. február 29.

Most próbáltam ki először Terra Naturi terméket ajánlásra és nagyon meg vagyok vele elégedve. Tisztítás után szép tisztának érzem a bőröm és az aloe verának köszönhetően puha is marad. Máskor is venni fogom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

makika

2015. december 2.

Heti egyszer-kétszer használom, de már az első használat után éreztem a különbséget. Sokkal puhábbnak és tisztának érzem az arcbőröm tőle. Nálam felkerült az állandó kozmetikumok polcára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

Vancsi

2015. október 7.

Nem rossz, tisztít nem szárít annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 7.

Nem rossz, tisztít nem szárít annyira.

ZsoZsi35

2015. június 14.

Napi szinten használom, zuhanyzás közben, a sminkeltávolítás első lépéseként. Átlátszó zselé lapul a flakonban, kellemes habot képez az arcon, illata tipikus aloe illat. Nem "nyikorgós"-ra tisztítja a bőrt, illetve nekem nem távolítja el a smink 100%-t, (nem vízálló sminket használok). Kellemes, nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 14.