Terra Naturi

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eple, Módosítva: 2021. február 25.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Finoman, de alaposan tisztítja a bőrt. A bio uborka kivonat megőrzi a bőr természetes nedvességét.

owllo

2021. március 26.

Nagyon csúnya fájó, száraz foltokat okozott a szám és a szemem körül, így sajnos egy csillag. Az elődjét nagyon szerettem, és sokáig is használtam, így először nem is gyanakodtam erre, de amint abbahagytam a használatát, egyből megszűntek a foltjaim.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 26.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract