Terra Naturi

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2018. november 14.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók

A bio gyapotkivonatot, bio sheavajat és növényi glicerint tartalmazó Terra Naturi testápoló vaj értékes nedvességgel látja el a bőrt.

szilvia.bano

2019. április 23.

Az itteni jó vélemény hatására vettem meg, miután a Wellness&Beauty cseresznyevirágos testvajat, amit nagyon szerettem sajnos bevontak. Először le kell szögezni, hogy ennek nem cseresznyevirág illata van, hanem rágógumi. Jó értelemben véve, mert nem gejl, vagy túl sok, hanem visszafogott és kellemes, de akkor is rágógumi illata van. Állagát tekintve sűrű, fehér krém, hidratáló hatása egész jó, hamar be is szívódik, de enyhe ragacsos érzetet hagy maga után, és ezt sajnos némi idő elteltével is éreztem magamon, ami nem tetszik. Ez nem egy vizes típusú, könnyű, de mégis jól hidratáló krém. Talán inkább télre alkalmas, amikor intenzívebb táplálásra van szüksége a bőrnek. Ár-érték arányban nagyon jó, az összetevői szépek, a csomagolás jól néz ki, ennek ellenére nem egészen azt kaptam, amit vártam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

francais

2019. április 12.

Beszívódik, de nem érzem ,hogy selymesebb lenne utána a bőröm, az illata nekem meg semmilyen. Hidratáló hatása átlagos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

Tvylvis

2019. április 5.

Nagyon kellemesen csalódtam a termékben. Két nagy tubus body lotiont használtam el az utóbbi időben a márkától (vaníliás és narancsos limitált kiadás), ahol kissé gondom volt a nehézkes felszívódással. Ez a testvaj viszont testessége ellenére viszonylag gyorsan és maradéktalanul beszívódik. Hosszantartóan hidratál, valóban érezni az ápolást a bőrömön (a terhesség miatt mondjuk mindennap tetőtől talpig bekenem magam, korábban ezért egy-egy napot kihagytam). Az illata nagyon decenc, szinte alig érezni. A tégelyes kiszerelésért pedig nálam mindig jár a dicséret. Az utolsó cseppig el tudom használni, és olyan sokáig nálam nem áll nyitva, hogy megromoljon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

Estee83

2019. január 27.

Szuper termék. Éjszakára használom. Tökéletesen hidratál. Nagyon puhává varázsolja a bőröm, kellemes, visszafogott az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

Antioxidánsok: Tocopherol