Terra Naturi

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Buklika, Módosítva: 2020. január 13.

Lelőhely:   Müller

Szinte súlytalanul fekszik a szemhéjon, és biztosítja a szemhéjpúder hosszabb tartását anélkül, hogy elkenődne.

c_andersen

2020. szeptember 21.

Nekem nem voltak olyan problémáim, mint az előttem írónak, de mégis eljándékoztam, mert könnyezésig irritálta a szememet. Pedig szépen megtartotta a sminket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Buklika

2020. január 14.

Lehetetlen szabályozni a mennyiséget, a kupak letekése után mindig rögtön kifolyt a tubusból a krém, és ez borzasztóan bosszantott. Pár használat után emiatt annyira elment tőle a kedvem, hogy inkább kidobtam, pedig én aztán nagyon nem szoktam így pocsékolni. Amikor még megvettem, nem féltem az alkoholos kozmetikumoktól, de ez megváltozott, így ez adta meg neki a végső szárnycsapásokat a kuka fele.
Nem tünt fel hogy a szemhéjpúder tartósabb lett volna vele, mint nélküle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 14.

Nem tünt fel hogy a szemhéjpúder tartósabb lett volna vele, mint nélküle.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Sodium Lactate, PCA Ethyl Cocoyl Arginate

Sorbitol h 1 1