Terra Naturi  Feszesítő Ampulla Körömvirág és Liftonin

Terra Naturi Feszesítő Ampulla Körömvirág és Liftonin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kiscsibe, Módosítva: 2013. július 11.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az ampulla elixírkoncentrátum, mely az érett bőr számára hatékony ápolást és komfortérzetet nyújt. Az Aloe Vera intenzíven és hosszantartóan hidratálj a száraz, igényes bőrt. A körömvirágkivonat nyugtatja a bőrt. A koncentrált LiftoninTM gyengéden és tartósan kisimítja a ráncokat. A koncentrátum gyorsan beszívódik és a bőr érezhetően feszesebb és simább lesz. A ragyogó, élénk külsőért.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Emimo

Korcsoport: >54
2018. május 10.

Csodát semmitől nem várok, de jótékony, esetleg látható hatást, lassítást, megelőzést -- igen. Koromnak megfelelő a kis ampulla, amit "csak úgy" vettem. Ennek a sárga sorozatnak a szemránckrémét ismerem, használom, és a legjobbnak találom, szinte minden szemránckrém közül. (Mindegyik alverdéset lekörözi nálam, és a neobióssal vetekszik.) Ezért vettem a kis kosárból ki. Ahogy az előttem író Dorci is, én is maximálisan elégedett voltam vele, és újra fogom venni. Enyhén olajosnak tűnő, enyhén zselés lé jön ki az ampullából, és meglepően gyorsan gyorsan beissza a bőr. Nagyon szépen és gyorsan valahogy teltebbé tette a bőrömet, waxos vagy feszesítő/maszkos hatás nélkül, és ez tényleg nem érzéki csalódás volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. május 10.

Dorci1987

2016. május 4.

Első dermarollerezésem után használtam, és első ampullám is, amit életemben kipróbáltam :-) Igaz, hogy nem a korosztályomnak való, de szép összetevői, és az ígért hatás (no meg a szépséges csomagolás ;-) ) miatt nem volt kérdés, hogy melyiket választom. Nem is csalódtam, bekentem vele az arcom, és azonnal beszívódott, csodálatos, feszes érzést hagyott maga után!!! Órákig nem akartam elhinni, hogy ez történt velem, tényleg fantasztikus! Nem is kerteltem, feldúsítottam a maradékkal az arckrémemet, azóta sokkal rózsásabb, kipihentebb az arcom, amit mások is megjegyeznek. Anyukám szerint "sokkal babásabb" az arcom :-) És ez 30hoz közel már nagy szó :D Persze, ez valamennyire biztosan a dermarollerezésnek is köszönhető. Szóval csak ajánlani tudom, próbáljátok ki, imádnivaló! :D <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Csersav. A szőlőcukor galluszsavval alkotott észtere. Összehúzó, vérzéscsillapító, sebgyógyulást segítő vegyület. Paula Begoun szerint erős antioxidáns, aminek lehetséges, hogy még rálkellenes hatása is van.