Terra Naturi

Ár:   619 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2015. május 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Gazdag formulájának köszönhetően ápolja, a növényi glycerin nedvességgel látja el a bőrt. Bőrgyógyász által tesztelt, certifikált, vegán natúrkozmetikum.

Mila85

2017. február 11.

Nagyon régóta kerestem már az alverde lemon love utódját, imádtam azt a kollekciót. A minap éppen müllereztem, tiszta tusit testápolót vadásztam, szép összetevőkkel, ne szárítsa rommá a testem és ára se legyen húzós. Ez nagyon nagyon bejött nekem, az alverde illatra jobb volt, de ez is csak felkenéskor erős, aztán nem érződik a bőrön, ezt egyébként nem is bánom, kellemes az illata, de a parfümömet szeretem érezni. Fogok venni tusfürdőben is! Én nem vettem észre hogy ragad, picit talán, de nekem egész jól beszívta. Azon lepődtem meg legjobban hogy milyen jól hidratál, alverdéhez képest...azok nem jöttek be. Ajánlom, mert tényleg nem drága, kiadós, hidratál és megnyugtató, hogy nem "mérgeket" kenek magamra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

ZsofiaJazmin

2016. február 10.

Az illatával semmi bajom. Sőt, kifejezetten szeretem a frissítő, édes lime-os, citromos illatot. A hidratáló hatása is egész jó, pedig nagyon száraz a bőröm, és ezek az alsó árkategóriás, drogériás testápolók általában csak rontanak a helyzeten. Ez kéremszépen tud hidratálni. Egy dolog azonban nagyon bosszant.; mégpedig a ragacsossága. Olyan hihetetlenül ragad a bőrömön, mintha cukorsziruppal kentem volna be magam. Ha reggel használom még este is érzem, hogy ragadok. Emiatt semmi képpen nem tudok max pontot adni. Viszont a krém teljesen vegán, leglábbis ez áll a dobozán, tehát feltételezem, hogy nem igazi tejből előállított, hanem mesterséges tejsavat tartalmaz. Szuper, hogy e-vitamin is van benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

Gemi

2015. október 11.

Én is csak ajánlani tudom. Az illata valóban erős, de aki szereti a citromos, lime-os illatokat, azoknak biztos tetszeni fog. Állaga valóban kissé hígabb, könnyedebb, így hamar beszívódik (főleg a kezeimen szoktam használni, eloszlatás után szinte azonnal beszívódik), és tényleg kellemesen hidratál. Az illata viszont szerintem is átlagban gyorsan eltűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.

Tvylvis

2015. július 7.

Hatását tekintve kellemes, könnyed tavaszi, nyári testápoló. Rendszeres használattal vagy felváltva egy gazdagabb krémmel jól hidratál. Elég híg állagú, így nagyon könnyen eloszlatható, gyorsan beszívódik. Az illata viszont, hát, túlzottan citromos számomra, erősen súrolja az illatosító kategóriát. Ráadásul eléggé kiérződik alóla a napraforgóolaj illata. Szerencsére elég hamar eltűnik az illata, mert férjuram annyira nem volt elragadtatva. Elhasználtam, de újra nem veszem. Árát tekintve nagyon baráti. Kap egy négyest összességében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 7.

reni24

2015. május 25.

Joy napokkor vettem meg a Müller, ez volt a legjobb választás, egyszerűen imádom. Először is azért szeretem mert citromos illata elég sokáig meg marad, másodszor pedig azért szeretem mert nagyon jól hidratál és gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!