Terra Naturi

Ár:   €3.95   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: K1Ani, Módosítva: 2019. április 9.

Ár:   €3.95
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Hydro intenzív szérum frissítő nedvességet biztosít a normál és a kombinált bőr számára. Gyorsan felszívódik, és rugalmasan tartja a bőrt. Az organikus Acai bogyó kivonat antioxidáns tulajdonságokkal rendelkezik és a kellő Nedvességet biztosítja. Az algák kivonata hidratálja a bőrt, és így támogatja a bőr természetes nedvességtartalmát.

Anita1978

2020. június 1.

Imadom a citrusos konnyed illatàt.Latom h parfum, sajnalatos, de attol mèg fini. :) En boven teszek magamra (3-4 pumpa), es a szemem alà is mert szemranckremben nem hiszek evek ota es a sima kremekben sem, amiota a szepsegiparban dolgoztam.Szoval ez igy egy maszk, jol bepacsmagolom, es szepen beszivodik mire megyek aludni vagy epp reggel megiszom a kavem, es sminkelni is kellemes rà. :) Ujra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 1.

vicky93

2020. május 5.

Nem szoktam Krémmániás keresés nélkül új dolgokat kipróbálni, de nagyon kellett valami gyorsan beszívódó hidratáló. Ahogy jött a melegebb idő, egyre jobban száradt ki a bőröm, annyinak utánanéztem, hogy valami hialuronsavas dolog jó lenne. Másik kikökötésem volt, hogy natúrkozmetikum legyen. A helyzetre való tekintettel csak a legközelebbi plázáig szaladtam, be a müllerbe, és egy kis keresgélés után találtam párat. Amikor megláttam, hogy ez mennyibe kerül, gondolkodás nélkül a kosaramban landolt. És nem bántam meg! Egyszerűen eloszlatható, finom krémes, nagyon gyorsan beszívódik, tényleg hidratál. Reggelente használom, sokszor önmagában is elegendő. Ami hatalmas plusz, hogy a csomagolása nagyon igényes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

ALettah

2020. március 1.

Hialuronos szérumot kerestem, és hirtelenjében erre esett a választásom, az ára annyira baráti volt, hogy gondoltam, az sem nagy tragédia ha nem jön be, mivel nem volt lehetőségem Krémmánián lecsekkolni :))
De azt kell mondjam, hogy meglepően jó termék! A pumpás kiszerelését nagyon szeretem, maga a szérum folyékony, vizes állagú, a bőröm pillanatok alatt eltünteti. Reggel és este használom, és már néhány nap után éreztem, hogy kellemes "teltséget" ad a bőrnek. Az egyetlen, amit annyira nem szeretek, az az erős illata, nem értem, hogy miért kell egy arcra való natúrkozmetikumot ennyire teletolni illatszerrel. Amúgy nem kellemetlen, citrusos, de szerintem picit sok.
De ettől eltekintve ár-érték arányban egy nagyon szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

De ettől eltekintve ár-érték arányban egy nagyon szuper termék.

almgy

2020. február 29.

Nekem öregedő, száraz bőröm van. A második üvegcsénél vettem észre, hogy ez tulajdonképpen nem is nekem való lenne...de imádom. :) Gyorsan felszívódik, de jól eloszlatható, kellemes illata van (sajnos hamar elillan, én szagolgatnám). Magában télen kevés, de egy sima hidratáló krémmel érezhető a hatása, sokkal puhább, kisimultabb a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 29.

Tisza0814

2020. január 1.

Szerintem is nagyon jó. Én reggelente használom. Gyorsan felszívódik, nem hagy maga után ragacsos réteget, jól lehet hidratálni rá. Újravevős !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 1.

Regifragrancemaniac

2019. október 29.

Este használom hidratáló krémhez keverve, én nagyon szeretem. Gyorsan beszívódik, kellemes az állaga. Vegán és állatkísérlet mentes. Szinte biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 29.

Schara

2019. augusztus 22.

Kategóriájában az egyik legjobb termék. Reggel használom, enyhén nedves bőrre, rá nappali hyaluronos krémet, így parádés a hatása: érezhetően rugalmasabbá,tapintásra is kellemesebbé teszi a bőrt, könnyen szívódik, nincs ragacsos utóhatása. Az állaga, illata is rendben van. Felveszi a versenyt bármelyik drágább szérummal. Nálam megtartós!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

rcsennge

2019. június 17.

Korábban az Yves Rocher Hydra Végétale gélkrémjét használtam nappalra, de elfogyott, gondoltam, akkor itt a remek alkalom ezt a szérumot kipróbálni.
Én nem használok fölé más krémet - max a BB krémemet. Így nyáron, nem érzem szükségét, pont elég az, amit 1 pumpálásnyi szérum ad. A bőröm ragyog, de nem fénylik. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

zsuzsakobli

2019. május 28.

Húú, erre még senki nem írt véleményt....? Pedig nagyon jó kis termék! Este szoktam felvinni, rá valamilyen jó ki hidratálót, hogy a hyaluron jobban érvényesüljön, nagyon jó száraz, vízhiányos bőrre. Lehet, hogy van jobb is, de nekem egyelőre bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

Antioxidánsok: Tocopherol, Lactobacillus/Saccharomyces/Euterpe Oleracea Fruit Extract Ferment Filtrate
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Hyaluronate

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Forrás: ITT