Terra Naturi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   2 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2015. november 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Frissítő, nedvességpótló ampulla alga- és acai bogyó kivonattal fiatal, száraz bőrre.

Az acai bogyó kivonatnak nedvességmegtartó hatása van, és véd a környezeti ártalmak ellen, az alga pedig hidratál és elősegíti a bőr regenerálódását.

Olaj-, parabén- és szilikonmentes termék, ph neutrális, vegán kozmetikum.

Széncinke

2015. október 23.

Ott figyel az alkohol a 2. helyen, így ezt én száraz bőrre semmiképp sem kenném! Hiszen az alkoholnak közismert a szárító hatása. Nekem zsíros bőröm van, ajándékba kaptam, és az összetevők ellenére tesztként kipróbáltam, de le is mostam, mert zavart a masszív alkoholszag és a sok illatanyag. Kicsit csípte is a bőröm. Leginkább alkoholból, kímélőbb tartósítószerből, illatanyagból, és egy kis jótékony hidratáló összetevőkből áll ez az ampulla. Amint már említettem, száraz bőrre pont, hogy nem kennék magas alkoholtartalmú terméket, az illatanyagok pedig irritálhatnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

Hidratálók: Glycerin, Betaine