Terra Naturi

Ár:   695 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krémkereső, Módosítva: 2013. június 26.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Minden korosztály számára. Bőrbarát jellege dermatológiailag igazolt.

adri0419

2018. július 30.

Nagyon tetszik, hogy aprók a szemcséi. Az illata is nagyon finom. Szinte mindennaposan használtam, mégis sokáig kitartott. A kiszerelése is tök jó, hogy ilyen kicsi, bármikor elvihettem utazáskor is. Az ára is kiváló és nekem más sokkal drágább radíroktól is jobban teljesített. Tiszta és puha arcbőr lett az eredmény.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

draculina

2018. január 29.

Azt írja heti 1-2x használandó, de kicsik benne a szemcsék szóval szerintem inkább napi használatra jó. A mitesszereket nem tünteti el teljesen, de segít megelőzni/lassítja a kialakulásukat. Az elhalt bőrt és sminkmaradványokat, koszt teljesen eltávolítja. Hűsítő hatású, és nagyon puha tőle a bőröm még másnap is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 29.

renataH

2016. január 20.

Napi használatra való szerintem, ahhoz elég gyengéden radíroz. Komolyabb tisztításhoz nem ez a termék való. De valóban kellemes a használata, jó az állaga, illata, és puha lesz utána a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 20.

0bikbik0

2015. augusztus 1.

Kedvenc napi bőrradírom. A radírozó hatása napi használatra megfelelő a számomra apró, ámde hatékony szemcséi miatt (van ennél erősebb arcradírom is). Én pakolásként is használom, felviszem a bőrömre körökörösen, radírozási céllal, majd rajta hagyom 15-20 percig, és utána mosom le arctisztító szivaccsal. Napi használat mellett sajnos tényleg gyorsan fogy... Illata szerintem kellemes, a hatása is látható: puha, nem sérült, láthatóan sima felületű, vitalizált bőr. Az ára meg egy vicc...a teljesítményéhez képes nagyon olcsó. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

vegyesz001

2015. március 30.

Nagyon meglepődtem, amikor megláttam a Müllerben, hogy mindössze 50 ml, de csak megvettem az itteni jó vélemények hatására. Nem erősek benne a szemcsék, így napi arctisztításhoz megfelelő, viszont nekem olyan semmilyen. Mintha semmit nem csinálna a bőrömmel. Nem beszélve, hogy napi használat mellet nagyon hamar el is fogy. Hetente egyszer erősebb, sűrűbb szemcséjű radírt használok, aminek tényleg érezhető a hatása. Ennél a terméknél nem érzem, hogy hatékonyan kitisztítaná a pórusokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 30.

lionshare

2013. október 31.

A Terra Naturi eddig bevált. Kiváló összetevők, kellemes használat és kezelhetőség akár problémás bőrre is, kiváló tisztítást tudunk vele elérni, ár-minőség szempontjából nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 31.

zsazsa

2013. október 21.

Szépen tisztítja a bőrt, kellemes a használata, pici szemcsék vannak benne, de jól radíroz. Kellemes tapintású, puha utána a bőröm. Az ára is teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 21.

senskin

2013. október 20.

Szerintem is nagyon jó. Árban is és minőségben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 20.

Szerintem is nagyon jó. Árban is és minőségben is.

Schmetterling

2013. szeptember 7.

Jó az állaga, szépen radírozza a bőrömet, és az illata is kiváló!
Következőnek is ezt fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

Jó az állaga, szépen radírozza a bőrömet, és az illata is kiváló!
Következőnek is ezt fogom venni!

u.nonó

2013. augusztus 23.

Ajándékba kaptam és hihetetlenül hálás vagyok érte. Gyönyörűen tisztítja az arcomat, de mégse szárítja, és az illata is nagyszerű. Mivel ezt annyira megszerettem, megvettem a mosakodógél változatát is. Mindkettő nagyszerű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice