Terra Naturi

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: psyhe, Módosítva: 2015. május 30.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A Terra Naturi körömépítő szérum erősíti a körömlemezt és egyidejűleg táplálja a körmöt és a körömágybőrt. Vegán termék bio mangóval.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

ylexe

2021. augusztus 17.

Teljesen beszívódik. Nálam már egy hét használat után egyértelmű volt a hatás: gyorsabban nőnek és erősebbek a körmeim. Abszolút ajánlom! 6 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

DoraArt

2018. augusztus 26.

Nagyon szeretem ezt a terméket, kellemes gyümölcsös illata van, az állaga géles, hamar beszívódik nem hagy maga után ragacsos érzést. Nagyon gyenge körmeim voltak mindig is, ha meg is nőttek akkor is könnyen behajlottak... de legtöbbször mielőtt megnőhettek volna beszakadoztak. Nem számítottam sokra amikor megvettem ezt a szérumot, főképp mivel én hajlamos vagyok elfelejteni felkenegetni az ilyesmit, de a szuper illata miatt szívesen kenegettem és olyan 2-3 hét használat után láthatóan szebbek, egészségesebbet és érezhetően erősebbek a körmeim. Biztos újra fogom venni és tudom ajánlani mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.